close

Filtreler

Sonuçları Göster

Moda 4 İşletme Lisans Programları Karşılaştır

Bir BBA İşletme öğrenciler farklı sektörlerde çeşitli iş tarafında çalışmaya hazırlar bir lisans programına bir lisans olduğunu. Bu programı takip Öğrenciler yönetimi, pazarlama, muhasebe ve insan kaynakları da dahil olmak üzere iş konularında, geniş bir yelpazede okumaya teşvik edilmektedir. Nihai hedef, birçok farklı çalışma ortamlarına adapte olabilir çok yönl… Devamını oku

Bir BBA İşletme öğrenciler farklı sektörlerde çeşitli iş tarafında çalışmaya hazırlar bir lisans programına bir lisans olduğunu. Bu programı takip Öğrenciler yönetimi, pazarlama, muhasebe ve insan kaynakları da dahil olmak üzere iş konularında, geniş bir yelpazede okumaya teşvik edilmektedir. Nihai hedef, birçok farklı çalışma ortamlarına adapte olabilir çok yönlü iş Yöneticiler inşa etmektir.

Moda bir BBA nedir? Bunun cevabı, bir bütün olarak genişliği ve moda endüstrisinin genişliği bir anlayış gerektirir. Moda tasarım ve giysi oluşturmak birçok yaratıcı kişi istihdam ederken, aynı zamanda gelişen iş tarafı var. Iş ucunda moda karışanlar, yeni moda hatları için pazarlama oluşturmak başlıca giyim perakendecileri için tedarik hatlarını yönetmek ya da üst moda evlerinin bazıları için muhasebe tamamlamak olabilir.

Bir moda derecesi moda endüstrisinin iş tarafına hakkında bilgi edinmek için iyi bir yoldur.Bunlar kendi moda çizgisini başlayan planlıyoruz, ya da sadece aslında bir tasarımcı olmadan sanayiye yakın olmak istiyorsanız eğer olması harika becerilerdir.

Moda bir derece maliyeti öğrencisi katılmak için seçtiği hangi okula bağlı olarak değişir. Bir BBA genellikle dört yıllık bir lisans programıdır ve maliyetler buna göre hesaplanır gerektiğini hatırlamak önemlidir.

Moda lisans 's derecesine sahip olanlar moda evleri için ya da giysi satan büyük perakendeciler için çalışabilir. Onlar yönetimi, finans, pazarlama veya insan kaynakları dahil edilebilir. BBA derece öğrencilere iş ile ilgili birçok farklı alanda genel bir bakış vermek için tasarlanmıştır olduğundan, onlar da belirli bir şirkette departmanlar arasında hareket etmek için fırsat sağlar.

Online Moda da BBA Başlarken düşük bir maliyetle ve dünyanın her yerinden bunu yapmak için harika bir yoldur.Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
GBSB Global Business School
Barselona, İspanya

Barselona'daki Moda ve Lüks İşinde BBA, işletme, yönetim ve moda ve lüks ürünler sektöründe yer almak isteyen öğrenciler için idealdir.

Barselona'daki Moda ve Lüks İşinde BBA, işletme, yönetim ve moda ve lüks ürünler sektöründe yer almak isteyen öğrenciler için idealdir. -
BBA
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Nis 2021
Kampüs
 
LIM College
New York, Amerika Birleşik Devletleri

Konsept ve geliştirmeden iletişim ve satış ürünleri ile bu büyük bölüm sizi moda kariyerinize neredeyse her yöne götürmeye hazırlayacaktır.

Konsept ve geliştirmeden iletişim ve satış ürünleri ile bu büyük bölüm sizi moda kariyerinize neredeyse her yöne götürmeye hazırlayacaktır. -
Önlisans BBA
Tam zamanlı
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 
Northwood University
ülkenin iç kısmı, Amerika Birleşik Devletleri

Bir FMM mezunu olarak, kariyer seçenekleri bir bolluk yaşayabilirsiniz. Eğer bir mal alıcı, mal planlayıcısı, moda gazeteci, pazar araştırmacı, mağaza müdürü, mal ayırıcısı, g ... +

Bir FMM mezunu olarak, kariyer seçenekleri bir bolluk yaşayabilirsiniz. Eğer bir mal alıcı, mal planlayıcısı, moda gazeteci, pazar araştırmacı, mağaza müdürü, mal ayırıcısı, görsel vitrinli, üreticinin temsilcisi eğilim tahminci, stilist, katalog geliştirme uzmanı, stil direktörü, web sitesi koordinatörü, tasarımcı, ya da girişimci olmak ister misiniz? -
BBA
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 

Maksimum $10.000 değerinde burs kazanın

Bursumuzun size sağlayabileceği seçenekleri keşfedin.
Berkeley College Online
Paramus, Amerika Birleşik Devletleri

Berkeley College Fashion programı sizi bir moda kralı olmaya hazırlayabilir.

Berkeley College Fashion programı sizi bir moda kralı olmaya hazırlayabilir. -
BBA
Eyl 2021
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın