close

Filtreler

Sonuçları Göster

Moda Pazarlama İşletme Lisansları(BBAs) Karşılaştır

İşletme A Lisans (BBA) genellikle tamamlamak için çalışma yaklaşık dört yıl sürer bir derecesidir. Bu program öncelikle işletmecilik ve ticaret üzerinde duruluyor. Öğrenci çalışma belli bir alanda uzmanlaşmak için seçebilirsiniz, böylece genellikle genel iş kursları yanı sıra özel konsantrasyonlarda dersler sunmaktadır. Moda Pazarlama bir BBA nedir? Öğrenciler en s… Devamını oku

İşletme A Lisans (BBA) genellikle tamamlamak için çalışma yaklaşık dört yıl sürer bir derecesidir. Bu program öncelikle işletmecilik ve ticaret üzerinde duruluyor. Öğrenci çalışma belli bir alanda uzmanlaşmak için seçebilirsiniz, böylece genellikle genel iş kursları yanı sıra özel konsantrasyonlarda dersler sunmaktadır.

Moda Pazarlama bir BBA nedir? Öğrenciler en son trendleri almak ve satış yere getirmek mümkün olacak, böylece Bu program, iş ve moda hem kavramlarını birleştirir. Öğrenciler ayrıca fiyatlandırma ve mal tanıtım ekonomi ve toplum tarafından nasıl etkilendiğini öğrenmek olabilir. Bu programlar, genellikle bu tür pazarlama araştırmaları, moda perakendeciliği, trend analizi ve mağazacılık ilkelerine gibi konulara odaklanan kurslar sunuyoruz.Zamanlı öğrenci mezun, onlar eğilimleri ve alıcı modellerini tahmin yanı sıra reklam, mağazacılık, satın alma da dahil olmak üzere ve moda sektöründe mali yönetimi temel görevleri gerçekleştirmek gerekir.

Moda Pazarlama bir BBA kazanmak Öğrenciler hem kendi kişisel ve profesyonel yaşamlarında onlara değerli olacaktır becerileri bir dizi elde edebilirsiniz. Sadece onlar daha iyi iletişim kurmak mümkün olacak, ama onlar da gerekli liderlik ve yönetim becerileri kazandırmak olabilir. Buna ek olarak, mezun kez, bu öğrencilerin iş dünyasına girmek ve moda sektöründe kariyer bulmaya hazırız.

Moda pazarlama alanında diplomasını aldıktan maliyeti programı ve kuruma bağlı olarak farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için derecesini sunan okul kayıt ofisine başvurun.

Moda pazarlama mezunlarına kariyer mevcut bir çeşitlilik vardır. Onlar, moda tasarımı alanında kariyer kendi markasını reklamını veya perakende mağaza yönetmek için seçebilirsiniz.Diğer iş imkanları bir medya stilist pazarlama müdürü veya promosyonlar uzmanı olma içerebilir. Genel olarak pazarlama yöneticileri için talep büyüyor ve moda sektöründeki diğer kariyerleri daha yüksek maaşlar sunabilir.

Moda pazarlama çevrimiçi incelenmesi esnek bir program gerektirir veya teklif değildir, dünyanın bazı bölgelerinde yaşayanlar için mükemmel bir seçenektir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Northwood University
ülkenin iç kısmı, Amerika Birleşik Devletleri

Bir FMM mezunu olarak, kariyer seçenekleri bir bolluk yaşayabilirsiniz. Eğer bir mal alıcı, mal planlayıcısı, moda gazeteci, pazar araştırmacı, mağaza müdürü, mal ayırıcısı, g ... +

Bir FMM mezunu olarak, kariyer seçenekleri bir bolluk yaşayabilirsiniz. Eğer bir mal alıcı, mal planlayıcısı, moda gazeteci, pazar araştırmacı, mağaza müdürü, mal ayırıcısı, görsel vitrinli, üreticinin temsilcisi eğilim tahminci, stilist, katalog geliştirme uzmanı, stil direktörü, web sitesi koordinatörü, tasarımcı, ya da girişimci olmak ister misiniz? -
BBA
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın