BACHELORSTUDIES

Medya 3 İşletme Lisansları Karşılaştır

Birçok lisans üniversite öğrencisi İşletme (BBA) bir lisans sürdürmeye seçin. Bu lisans programında, bir işle ilgili alanda okuyan öğrencilerin alıyor ne dayalı büyük özel derslerin yanı sıra, genel ve gerekli iş dersleri almaya fırsat verilmiştir. Tam zamanlı öğrenciler için, bu derecesi genellikle kazanmak için dört yıl sürer.

Medyada bir BBA nedir? Bu derecesini elde doğru çalışan öğrenciler medya sektöründe hem örgütsel ve ticari yönleri yönetmek için nasıl derinlemesine bir bakışla sağlanmaktadır. Örtülü olabilir bazı konular bütçeleme ve pazarlama içerebilir. Öğrenciler ayrıca onlara yaratıcı bir ekibe liderlik izin verebilir uzmanlık kazanmak. Genel iş kursları ile birlikte, öğrencilerin ayrıca medya trendleri nasıl belirleneceği bir göz sunulabilir.

Bir medya lisans 'ın programı tamamlayan öğrenciler, onları medyanın iş yönlerini kapsayan kariyerlerine devam etmek izin verebilirsiniz uygun bilgi ve becerileri tutun. Genellikle alanda işverenlere değerli aday olur.

Bu derecesini elde ilgileniyorsanız, size mal olacak ne kadar bilgi almak için katılmak isteyen kurum araştırma için büyük bir yardımcıdır. Bu o kadar iyi sizin için doğru olup olmadığını görmek için izin verir.

Medyada bir dereceye sahip Mezunlar medya sektöründe pozisyonlarda çeşitli tutmak için fırsat var. Bunlardan bazıları pazarlama, halkla ilişkiler, reklamcılık ve yayıncılık olabilir. Mezunları işe yarayabilir Alanları televizyon, müzik ve film içerebilir. Değerli bilgi ve becerileri, bireylerin kadar gidebilir.

Yaşadığınız olursa olsun, çevrimiçi sınıflar mükemmel esnekliğe sahip tüm süre, ileriye taşımak için gereken eğitim almak için harika bir yoldur.Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

3 Sonuçlar Medya Filter

Yürütme bekar medya ve iletişim yönetimi var

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Medya ve İletişim Yönetimi çalışma programı Bu İcra Lisans (Ebba), bir yönetici pozisyonunda en az 3 yıl süreyle liseden sonra doğrudan çalışmış öğrenciler için yapılan ...

Devamını oku

Pazarlama İletişimi ve Sosyal Medya Lisans İşletme

European University Cyprus
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Pazarlama İletişimi ve Sosyal Medya BBA yeni medya ortamında iş çıkarlarını teşvik İletişimin rolü bir anlayış ile teori ve Pazarlama pratiğini birleştirir. Öğrenciler, tüketi ...

Devamını oku

Lisans medya ve iletişim yönetimi

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Medya ve İletişim Yönetimi Lisans (BBA) öğrenciler için yararlı bir çalışma halkla konuşan, iletişim ve hatta basılı reklam departmanında çalışmak istiyorsanız daha yönetim be ...

Devamını oku