close

Filtreler

Sonuçları Göster

Mağazacılık 2 İşletme Lisans Programları Karşılaştır

Bir BBA bir lisans İşletme, öğrenciler bir iş çalışan farklı yönleri hakkında bilgi hangi bir dört yıllık lisans programıdır. Odaklanmak için bir alan seçmek öğrencilerin gerektiren bazı iş derece aksine, BBA derece iş operasyonlarının, finans yönetimi, pazarlama ve diğer konularda farklı yönlerini dersleri almaya öğrencilere gerektiren, iş yönetimi için bütüns… Devamını oku

Bir BBA bir lisans İşletme, öğrenciler bir iş çalışan farklı yönleri hakkında bilgi hangi bir dört yıllık lisans programıdır. Odaklanmak için bir alan seçmek öğrencilerin gerektiren bazı iş derece aksine, BBA derece iş operasyonlarının, finans yönetimi, pazarlama ve diğer konularda farklı yönlerini dersleri almaya öğrencilere gerektiren, iş yönetimi için bütünsel bir yaklaşım.

Merchandising bir BBA nedir? Bu derece başarılı mağazacılık perakende oynadığı rolü anlamaya odaklanır ve neden bazı ticari programlar diğerlerinden daha başarılıdır. Iş çoğu yönleriyle olduğu gibi, ticari bir boşlukta yer almaz. Yakından lojistik yönetimi, kurumsal alım, pazarlama ve lisans gibi şeyler ile ilgilidir. Bir BBA lisans öğrencileri büyük kurumsal yapısında merchandising yerini anlamanızı sağlar.

Merchandising bir BBA büyük yararı, pek çok sanayi yöneticileri işe cazip mezunları yapan şeydir. Merchandising çok yaygın olduğundan, onu okumuş olanlardan seçmek için potansiyel işlerin büyük bir havuzu var.

Merchandising bir BBA maliyeti okulları arasında değişmektedir. Ancak, öğrenciler genellikle full-time çalışmanın dört yıl için öğrenim ve ilgili masrafları ödemek için bekleyebilirsiniz.

Merchandising bir BBA ile mezunları zaten kurulmuş olan bir şirket için çalışmak, ya da kendi danışmanlık işini kurmak gidebilirsiniz. Endüstrilerin çok çeşitli sergileme uzmanları var, ve söz konusu şirketin büyüklüğüne bağlı olarak hatta daha da uzmanlaşmak mümkün olabilir. Öğrenciler, merchandising tie-ins oluşturma olma mal müşterilerin keyfine varacaksınız seçtiği bir alıcı ya da akıllı mağaza tasarımı ve düzeni odaklanarak odaklanabilirsiniz.

Merchandising çevrimiçi bir BBA Kazanç kendi zamanlama ve yeni bir konuma taşımadan bunu yapmak için harika bir yoldur. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
LIM College
New York, Amerika Birleşik Devletleri

Konsept ve geliştirmeden iletişim ve satış ürünleri ile bu büyük bölüm sizi moda kariyerinize neredeyse her yöne götürmeye hazırlayacaktır.

Konsept ve geliştirmeden iletişim ve satış ürünleri ile bu büyük bölüm sizi moda kariyerinize neredeyse her yöne götürmeye hazırlayacaktır. -
Önlisans BBA
Tam zamanlı
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 
Berkeley College Online
Paramus, Amerika Birleşik Devletleri

Berkeley College Fashion programı sizi bir moda kralı olmaya hazırlayabilir.

Berkeley College Fashion programı sizi bir moda kralı olmaya hazırlayabilir. -
BBA
Eyl 2021
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın