BACHELORSTUDIES

Münih Almanya'da İletişim Yönetimi İşletme Lisansları(BBAs) Bak 2020/2021

BBA, yani İşletme Yönetimi Lisans derecesi, işletme ya da ticaret alanında full time yoğun üç dört yıllık bir eğitimden sonra alınan akademik bir derecedir.

İletişim yönetimi, medya yönetimi, pazarlama, reklamcılık, işletme yönetimi ve iletişim bilimleri gibi farklı disiplinlerden gelen geniş bir alandır. Bir uzman, firmaların iletişim stratejilerini geliştirmek için bunlardan herhangi birine odaklanabilir veya farklı alanlardaki becerilerini bir araya getirebilir.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Münih Almanya'nın en büyük 3. şehridir. Bu Bavyera eyaletinde bulunan ve 1 milyon sakinleri vardır. Bilim ve araştırma için önde gelen bir konum olarak, Münih 4 üzerinde büyük üniversitelerde ve birçok kolej vardır.

Münih Almanya'da İletişim Yönetimi İşletme Lisans Programları Üniversitelerle İletişime Geçin 2020/2021

1 Sonuçlar İletişim Yönetimi, Münih Filter

Uluslararası İşletme Yönetimi (BBA) Pazarlama ve İletişim Lisansı

New European College
BBA
BBA
<
Tam zamanlı
<
6 dönem
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Pazarlama ve İletişim, ticari pazarlama stratejileri, markalaşma ve işletmelerin ve kuruluşların kendilerini dış dünyaya tanıtma biçimlerinin bir kombinasyonunu içerir. ...

Devamını oku