BACHELORSTUDIES

Yazılım Mühendisliği 3 Sosyal Bilimler Lisansı Karşılaştır

lisans programı, genellikle 3-5 yıl sürer ve genel eğitim kursları bir dizi ve sonunda seçilen dereceye kadar belirli sınıflar ile öğrenci alıyor. Programını tamamladıktan sonra, öğrenciler bir kariyer ya da eğitim ile devam ve bir yüksek lisans programına kayıt ya eğilimindedir.

Yazılım Mühendisliği lisans nedir? Bir öğrencinin başarılı yazılım geliştirme, bilgi teknolojileri ve operasyonel bilgisayar yazılımı yol tekniklerin uygulanması üzerinde duruldu derslerin dolu bir program tamamlandıktan sonra bu lisans verilir. Standart sınıflar bilgisayar programlama, sistem analizi, ağ, veri tabanı giriş ve bilgisayar mimarisi bulunmaktadır. Öğrenciler genellikle algoritmalar, yazılım doğrulama, Boole cebri ve yazılım konfigürasyon yönetimi ile anlaşma.

Lisans yazılım mühendisliği programları mezunları genellikle bir hızlı tempolu ve uyarıcı sektöründe kariyer için iyi hazırlanmış olduğunu bulmak. zorlu ders çalışma yeteneklerini germek ve yeni cevaplar aramak için öğrencileri hazırlamak yapabilirsiniz. problem çözme becerilerinin geliştirilmesi genellikle bu programın doğal bir parçasıdır.

Bu derecesini elde maliyeti bir öğrenci online ya da kampüs ve programını tamamlamak için gerekli yıl sayısı derslere katılmakla seçer, ister okulun yere etkilenir. Öğrenim, kitap, burs ve ilgili ücretlere ilişkin doğru bilgi için, müstakbel öğrenciler düşünen okulların her başvurmalısınız.

Yazılım mühendisliği bir derece ile, mezunlar pek çok olası kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Böyle siber güvenlik, programlama dilleri, aviyonik ve video akışı gibi kritik kariyerlerinde pozisyonları vardır.Potansiyel işveren Fortune 500 şirketleri, araştırma enstitüleri, teknoloji liderleri ve hükümet yer alıyor. Mevcut pozisyonları Bazı yazılım mühendisi, yazılım teknisyeni, IT eğitim uzmanı, ağ mühendisi ve araştırma destek operasyonları oluşmaktadır.

Bu alanda kariyer genellikle heyecanlı ve rekabetçi; Zaman artık kendi kariyer başlamak için. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

3 Sonuçlar Yazılım Mühendisliği Filter

Yazılım Mühendisliği Bilim Lisans

CODE University of Applied Sciences Berlin
BA
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Çalışma programı, çeşitli programlama dillerini, veritabanı sistemlerini ve proje planlama ve işbirliğini kapsamaktadır. İyi yazılım mühendisleri mükemmel problem çözücüleri v ...

Devamını oku

Lisans Yazılım Mühendisliği

Upper Iowa University
BA
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Yazılım Mühendisliği (SE), güvenilir ve verimli davranan, geliştirilmesi ve bakımı için uygun olan ve müşterilerin kendileri için tanımladığı tüm gereksinimleri karşılayan yaz ...

Devamını oku

Bilgisayar bilimi ba

University of Lodz
BA
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bunlar Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesi için tam zamanlı, üç yıllık çalışmaları vardır. Program yazılım mühendisliği, bilgisayar ağları, görsel programlama, inter ...

Devamını oku