Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Tayland Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Tayland'da Yönetim çalışmaları BA Dereceleri Bul 2019

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi herhangi bir üniversitede ya da eğitim kurumunda üç ya da dört yıllık eğitimi başarıyla tamamlayanlara verilmektedir. Belirli bir konuda uzmanlık bilgisine sahip olunduğunu gösterir.

Yönetim programında öğrenciler iletişim, kendini eleştirme, planlama ve ekip oluşturma gibi önemli iş becerilerini öğrenebilirler. Birçok program, işyeri etiği ve kültürel farklılık gibi konulara odaklanmaktadır. Bu tip konular, öğrencilere mezuniyetten sonra yönetim alanında başlangıç pozisyonlarına hazırlanma olanağı verir.

Tayland (ประเทศไทย), resmi olarak Tayland (ราช อาณาจักร ไทย) Kraliyeti Andaman Denizi ve Tayland Körfezi kıyısı ile Güneydoğu Asya'da bir ülkedir. Başkenti Bangkok çok sayıda ziyaretçi 'güzergahlar başlangıcında ve modern bir şehir iken, zengin bir kültürel mirasa sahiptir.

Tayland'da Yönetim çalışmaları Top Lisans Eğitimleri 2019

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Yönetim çalışmaları, Tayland

Stamford International University

Etkinlik Yönetimi yoğunluğu IMPACT Fuar Yönetimi Şirketi ve Chicago, ABD merkezli Ulusal Louis Üniversitesi'nde Kendall College ile birlikte geliştirildi. Bu işbirlikleri ... [+]

genel bakış

Etkinlik Yönetimi yoğunluğu IMPACT Fuar Yönetimi Şirketi ve Chicago, ABD merkezli Ulusal Louis Üniversitesi'nde Kendall College ile birlikte geliştirildi. Bu işbirlikleri, MICE alanındaki güncel eğilimleri (Toplantı, Teşvikler, Konferans ve Sergiler) inceleyerek öğrenci çıktılarını en üst düzeye çıkarır.

National College Üniversitesi'nde bulunan Kendall College, Chicago'daki lider oteller ve Michelin Guide restoranlarının mutfak sanatları ve misafirperverlik yönetimi konularında öğrencileri hazırlamak için Chicago'da bir numaralı program olarak yer alıyor (KTNS Survey, 2017).IMPACT, Güneydoğu Asya'nın en büyük etkinlik mekanı ve bölgenin sergileri, konferansları ve konserleri için en iyi konumdur.... [-]
Tayland Bangkok
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Stamford International University

İşletmeler uluslararası alanda genişledikçe, daha organize ve verimli olmaları gerekiyor. Stamford'un Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi programı, öğrencilere bu sektör ... [+]

Uluslararası Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanı, dinamik ve talep gören bir sektördür. Başarılı olmak için gerekenlere sahip misiniz?

İşletmeler uluslararası alanda genişledikçe, daha organize ve verimli olmaları gerekiyor. Stamford'un Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi programı, öğrencilere bu sektörün her sektörünü keşfetme ve etkili yönetim kurma ve onları işe alan şirketlerin olumlu imajını geliştirme konusunda uzman olma fırsatı sunmaktadır.

Çift Derece Seçeneğiİşletme Fakültesi MezunuBA (Hons) Uluslararası Lojistik

Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi programında yer alan öğrenciler, istihdam edilebilirliklerini arttırırken, dünyadaki bilgilerini daha da artırmak isteyenlere, Birleşik Krallık'ta Northampton Üniversitesi'nde bir yıl daha eğitim alma ve ikinci bir derece alma seçeneğine sahipler.... [-]

Tayland Bangkok
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
42 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku