close

Filtreler

Sonuçları Göster

Veri Bilimi Sosyal Bilimler Lisans Dereceleri Karşılaştır

Bachelor of Arts derecesi, bilimlerden çok liberal sanatlara odaklanma eğilimi gösteren dört yıllık bir lisans derecesidir. Çoğu program 120 yarıyıl veya yaklaşık 40 ders gerektirir. İlk iki yıl, genellikle çekirdek müfredat çalışmalarını ve ardından öğrencinin belirli bir alana özgü iki yıllık dersleri içerir. Veri Biliminde BA Nedir? Bu çalışma alanı oldukça t… Devamını oku

Bachelor of Arts derecesi, bilimlerden çok liberal sanatlara odaklanma eğilimi gösteren dört yıllık bir lisans derecesidir. Çoğu program 120 yarıyıl veya yaklaşık 40 ders gerektirir. İlk iki yıl, genellikle çekirdek müfredat çalışmalarını ve ardından öğrencinin belirli bir alana özgü iki yıllık dersleri içerir.

Veri Biliminde BA Nedir? Bu çalışma alanı oldukça titizdir ve bir çok matematik ve veri analizi çalışması içerir. Öğrenciler, çeşitli biçimlerde veriler oluşturan bilgiler ve hikayeler çıkarmayı öğrenirler. Kurslar arasında programlama, veri yapıları, veritabanı sistemlerinin prensipleri, istatistiksel analiz ve matematik yer alıyor olabilir. Biriken verilerden çıkarsamalar ve sonuçlar çıkartmak için istatistik ve veri analizini birleştiren birleştirici bir disiplindir. Veri kaynaklarını yorumlamak için bilimsel yöntem ve diğer işlemleri kullanır.

Verileri ayıklama, dönüştürme ve yükleme yeteneği, bu gün ve yaş için değerli bir yetenektir.Veriler hep insanların etrafında her zaman. Bu bilgiyi toplamak ve anlama becerilerine sahip olmak, veri bilimcilerini birbirinden ayırır. Öğrenciler genellikle gelişmiş analiz ve öykü anlatma becerileri geliştirirler. Veri bilimi, bilginin ötesine geçerek iş becerilerini de öğretir.

Veri Bilimlerinde Bachelor of Arts, çevrimiçi geliştirmek için kolay bir derecedir. Evde çalışmak için ödünç veren bilgisayar bilimi ile iç içe geçiyor. Farklı programlar ve yerler farklı masraflarla karşılanır. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Veri biliminde öğrenilen becerilerle, programlamadan veri mühendislerine birçok kariyer yolu açılıyor. Veri bilimcileri bir projeyi baştan sona yönlendirir. Veri işleme modelleri oluşturur ve bir hikaye oluşturmak için bulguları analiz eder. Veri mühendisleri, büyük veri kümelerini işlemek için daha fazla odaklanırlar. Veri analistleri, verileri inceleyebilir ve kalıpları keşfedebilir ve soruları cevaplayabilir.Bazı mezunlar, öğretim gibi daha fazla kariyer olanağı sağlamak için veri biliminde yüksek lisans yapmaya karar verebilirler.

Online kurslar, veri bilimi öğrencileri için hazırdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin. 

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Bay Atlantic University - Washington, D.C.
Washington , Amerika Birleşik Devletleri

BAU'nun Data Science'daki programı, veriden bilgi çıkarmak ve karar vermeyi sağlamak için istatistik, bilgisayar bilimi ve veri tabanlı iş yönetiminden bilimsel yöntemleri bir ... +

BAU'nun Data Science'daki programı, veriden bilgi çıkarmak ve karar vermeyi sağlamak için istatistik, bilgisayar bilimi ve veri tabanlı iş yönetiminden bilimsel yöntemleri birleştirmektedir. Veri Bilimi müfredatındaki BA, öğrencilere sıkı uygulamalar ve öğrenci stajları ve tam zamanlı istihdam için bir Pathway Uygulaması sağlar. -
BA
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın