BACHELORSTUDIES

Teknoloji Yönetimi 2 Sosyal Bilimler Lisansı Karşılaştır

Sanat (BA) derecesi bir lisans kendi ilgi alanlarına en üst düzeyde kariyer talip bireyler için ilk adım olabilir. Bu beşeri odaklı derecesi genellikle kolej veya üniversitede tam zamanlı çalışmanın 3-5 yıl gerektirir.

Kendi ilgi alanlarında çalışmalarını ararken teknoloji şu anda işin işleyişi hemen hemen her seviyede yayılmasıyla, çalışmanın belirli bir alana sahip teknolojik beceri içeren bir derecesine sahip olanlar, genellikle bir kenar var. Teknoloji Yönetimi BA nedir? Bu derece işletmelerin çok sayıda içinde liderlik fonksiyonlarını gerçekleştirmek için veri ve yazılım kullanmak için nasıl bilgi sunmak için tasarlanmıştır. Program genelde veri analizi ve bilgi sistemleri üzerinde durularak iş ve bilgisayar kursları bir kombinasyonundan oluşur. Katılımcılar, ekonomi ve finans, kalite yönetimi, muhasebe, pazarlama, ve uluslararası iş gibi konular çalışma olabilir.

Teknoloji Yönetimi Bir BA veri ve teknoloji kullanımı sayesinde yönetim sistemlerini belirlemek ve sorunları çözmek, strateji ve oluşturmak için yeteneklerini geliştirerek pek çok sanayi liderlik pozisyonlarına yükselmeye mezunları hazırlayabilirsiniz. Mezunlar yüksek maaş kazanmak ve bu derece elde ederek kariyer seçeneklerini genişletmek potansiyeline sahip olabilir.

Bu programı tamamlayan maliyeti seçilen programın ülke, okul ve tipine bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Kısmen veya tamamen çevrimiçi kurs aracılığıyla tamamlanabilir olanlar tuğla-harç okullarda üzerinde tasarruf sunabilir.

Mezunlar genellikle kariyer geniş bir aralık içinde liderliğe bir yolda yola hazırlanmıştır. Bu tür meslekler, uluslararası işletme, insan kaynakları yönetimi, üretim, kalite güvence, pazarlama, endüstriyel teknoloji, veya çevresel bilimler içerebilir.Deneyim ve daha fazla çalışma ile bu derecesine sahip bireylerin seçtikleri alanları içerisinde üst düzey yöneticileri ya da yöneticiler olmak bekleyebiliriz.

Eğer teknoloji ve iş kesme kenarında çalışan, belirli bir sektörün saflarını üzerinden yükselmeye talip olursa, bu sizin için doğru derece olabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Teknoloji Yönetimi Filter

BA - Teknoloji Yönetimi Sanat Lisans

United International Business Schools
BA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Akademik takvimimiz bir çeyrek sistemine dayanmaktadır (1 çeyrek = 10 hafta). Programın esnek yapısı ve modüler tasarımı nedeniyle, her çeyrek başında, Ekim, Ocak, Nisan, Temm ...

Devamını oku

BA Tasarım, Moda Tasarımı

VIAMODA
BA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
7 dönem
Lehçe
Kampüs

Gelecekteki tasarımcılara, giyim eşyalarına / tekstil teknolojistlerine ve tasarım ile ilgilenen gelecek ürün yöneticilerine - ürün yönetimi ile birlikte - fikri, tam teknik d ...

Devamını oku