Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Danimarka Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Danimarka'da Sosyal Bilimler BA Dereceleri Bak 2020

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Sosyal bilimlerdeki dersler öğrencileri insan topluluğuyla meşgul olmaya hazırlar. Ekonomi, siyaset bilimi, antropoloji, sosyoloji, tarih ve psikoloji gibi kurslarla öğrenciler çevrelerindeki dünyanın nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilir.

Onun küçük nüfusa rağmen, araştırma ve yüksek kaliteli eğitim güçlü bir vurgu için dünya 'en yenilikçi ülke sayesinde biri olarak Danimarka yer alıyor. Ayrıca, güvenli, kolay ve yenilik odaklı bir ortamda çalışıyor olacağım.

Danimarka'da Sosyal Bilimler Top Sosyal Bilimler Lisansı 2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Danimarka

University of Southern Denmark

Bu yüksek lisans programı, küresel ve yerel pazarlarda gezinirken stratejik olarak kullanılabilecek antropolojik görüşler için artan küresel talebe bir cevaptır. Antropol ... [+]

Programın ilk yılının odak noktası, daha sonra saha çalışması ve gelecekteki pazarlama kariyeriniz için teorik ve metodolojik bir temel oluşturmaktır. Bu nedenle, kaynak dolaşımını yönlendiren pazarların ve kültürel ve ekonomik ağların analiz ve anlayışını öğreneceksiniz. Çağdaş iş ve teknolojik sistemlerin yanı sıra piyasa sistemlerinin antropolojik analizinde de antropolojik kavrayışlar elde edeceksiniz. Ayrıca, temel pazarlama ve tüketim teorisi hakkında bilgi edineceksiniz. Programın üçüncü yarıyılında, kutup çemberinden Amazon'a, pazar sistemleri, kuruluşlar ve tüketici kültürü eğitimi almış uluslararası bir araştırmacı grubundan akademik bir danışmanla işbirliği içinde büyük bir saha çalışması projesi gerçekleştireceksiniz. Sahel. Dördüncü yarıyılda, yüksek lisans tezini bu alan çalışmasına dayanarak yazacaksınız. Program, büyük ve uluslararası bir çalışma ortamının bir parçası olan en fazla 20 özenle seçilmiş öğrenci kaydetmektedir.Zorunlu dersler 1. Yarıyıl • İş ve Teknoloji Antropolojisi • Gelişmekte Olan Piyasalarda İş Yapmak • Pazarlama Teorisi 2. Dönem • Gelişmiş Pazar Antropolojisi • Tüketim Çalışmaları • Pazar Etnografisi... [-]

Danimarka Odense
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku