Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Almanya Magdeburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Saxony Anhalt Almanya'da Sosyal Bilimler BA Programları Hepsini İncele 2019

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi almak üç ya da dört yıllık eğitim boyunca bir dizi kursların tamamlanmasıyla kazanılan bir akademik başarıdır. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Sosyal bilimler, öğrencilerin insan toplumundaki etkileşimleri ve sistemleri daha iyi anlamalarına yardımcı olur. Kapsanan konular toplulukların ve nüfusların hükümetleri nasıl şekillendirdiklerini, kanun yapmak, ekonomik sistemleri geliştirmek veya bireylerin karar verme biçimini içerebilir.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Saksonya Anhalt Almanya'da çeşitli denize kıyısı olmayan devletlerinden biridir. Başkenti Magdeburg ve fazla 2,2 milyon nüfuslu ev oynar. Bu programların bir dizi sunan yüksek öğrenim bazı kurumlar vardır.

in Saxony Anhalt Almanya'da Sosyal Bilimler Lisans Eğitimleri Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sosyal Bilimler, Magdeburg

Diploma University of Applied Sciences

Sosyal Hizmetler alanında lisans derecesine amacı optimal sosyal çalışmalarında çeşitli uygulamalar için öğrencileri hazırlamaktır. Program profesyonel faaliyetin yanında ... [+]

amacı Sosyal lisans derecesi Bu optimal sosyal çalışmalarında çeşitli uygulamalar için öğrencileri hazırlamak edilir. Program profesyonel faaliyetin yanında tamamlanabilir. Absolvent_innen almak için lisans derecesine ek olarak Bir sosyal hizmet uzmanı / sosyal hizmet uzmanı veya sosyal görevli / sosyal görevli olarak Devlet tanıma.

Sekiz yarıyılda Lisans uzaktan eğitim, sosyal çalışmanın eylemin çeşitli alanlarda faaliyetler için "Sosyal Hizmet" Bilgi ve beceri sağlar ve aktif ve teknik açıdan sosyo-politik dönüşüm sürecine katılma olasılığı açar.

Onların işi yanında sosyal çalışmalarını inceleyerek

Böyle medya ilişkileri, mülteci yardımı ve bakımı, psikososyal danışmanlık dahil Çocuk ve Gençlik Hizmetleri, kültürel ve eğlence sektörleri gibi faaliyet çekirdek alanlarda görevler için onları hazırlamak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak amacıyla programın odak noktası sağlık alanında teşvik ve koruma sağlamak için.... [-]

Almanya Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online  + 21 Daha fazla
Bilgi iste
Almanca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
8 dönem
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku