BACHELORSTUDIES

Nanoteknoloji Sosyal Bilimler Lisansı Karşılaştır

Üniversiteye girmek için hazırlanıyor öğrenciler Arts lisans (BA) programı ne demek merak edebilir. Bir BA, belirli bir alan için derinlemesine hazırlık sağlar kapsamlı bir derecesidir. Genel eğitim ve alanı ile ilgili seçmeli belirli sayıda kaplı olabilir.

Nanoteknoloji BA nedir? Bu derece nanoteknoloji nispeten yeni dünyasında katılmak için hazırlar. Bu endüstrinin gelişmeler ayak uydurmak için, eğitimciler gelişen teknoloji ile temel matematik gibi, kimya gibi konularda ve fizik çalışma birleştirir. Belirli çalışmalar moleküler biyoloji ve odaklı doğa bilimlerini içerebilir. sanayi hala çok yeni olduğu için sınıfların konusu bir okuldan diğerine farklılık gösterebilir.

Nanoteknoloji alanında lisans derecesine sahip olanlar mevcut çeşitli avantajları vardır. Yeni mezunlar bu gelişen sanayi girerken, genellikle mesleklerinin liderleri olmak için konumlandırılmış.Onlar da bilime anlamlı katkılarda gurur alabilir. Bu mezunlar gelecek yıllarda çok daha rekabetçi hale gelebilir pozisyonlara taşımak olasıdır.

Bu programa katılan dikkate alınması gereken birçok maliyetler vardır. Doğru olsun ve bilgi kayıt ücretleri, ders ve kitap ile ilgili up-to-date, doğrudan okullara başvurmak için.

Bu sektörde İşler dünyada bulunan ve farklı uygulamaların geniş bir dizi temin edilebilir. Bazı mezunlar MEMS cihaz fizik mühendisleri, ilaç dağıtım bilim adamları, yarıiletken mühendisleri ve tıbbi cihaz mühendisleri olarak pozisyonlar bulabilirsiniz. Tıbbi teşhis, yüksek verimli aydınlatma, kablosuz elektronik ve kimyasal katalizörler için kullanılan cihazlar üreten firma mevcuttur işleri vardır. Nanoteknoloji daha iyi anlaşılır hale geldikçe, işler giderek bu tür spor malzemeleri, adli tıp, askeri güvenlik ve havacılık endüstrisi gibi hayatın birçok alanında, bulunur.

Yoğun bir öğrenci tutmak için bir çok şey var! Kampüs ve online sınıflar özel ihtiyaçlarını karşılamak için mevcut olabilir. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

 

1 Sonuçlar Nanoteknoloji Filter

Nanoteknoloji ba

University of Lodz
BA
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Nanoteknoloji, fizik, kimya, malzeme bilimleri ve biyoloji dayandırarak disiplinler arası bir bilim dalıdır. Bu bağımsız alanlar Nanoteknoloji birbirine bağlamak olan - çalışm ...

Devamını oku