Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Güney Afrika Cumhuriyeti Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Güney Afrika'da Hukuk Lisans Eğitimleri Bul 2019/2020

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Hukuk öğrencileri, bireylerin davranışlarını yönetmek için toplum tarafından konulan ve toplumsal kurumlar tarafından yürütülen kanunları incelemektedirler. Hukuk toplumdan topluma değişebilen bir kavramdır ve kökenleri sivil ya da dini olgulara dayanabilmektedir.

Afrika, Güney Afrika'nın güney ucuna yer alan bir ülke, yeterince turne ya da burada eğitim ederken asla bir zengin bir kültüre sahiptir. Burada dil Afrikaner ve İngilizce yanı sıra Hollandalı içerir. Büyük Güney Afrika Üniversitesi, Johannesburg Üniversitesi veya başka bir üniversitenin kampüsünde yaşam zihin üfleme olacaktır. Burada Bantus ve bölgenin tropikal iklim ile etkileşim seveceksiniz.

Güney Afrika'da Hukuk Top Sosyal Bilimler Lisans Programları 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Hukuk, Güney Afrika Cumhuriyeti

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Johannesburg

BA (Hukuk) derecesinin amacı, öğrencinin Güney Afrika hukuk sistemi, özel hukuk, anayasa hukuku ve gelenek hukuku hakkında bilgi edinmesini sağlamaktır. ... [+]

BA (Hukuk) derecesinin amacı, öğrencinin Güney Afrika hukuk sistemi, özel hukuk, anayasa hukuku ve gelenek hukuku hakkında bilgi edinmesini sağlamaktır. Buna ek olarak, öğrenci Sanat ve Sosyal Bilimler açısından dersler alabilecek. Ayrıca, öğrenci dillere ve dil yapısına maruz kalacak.

Derecede asgari çalışma süresi, tam zamanlı olarak üç (3) yıldır.

BA (Hukuk) derecesi ile tamamlanan modüller sonraki LLB derecesinde modül kredilerine sayılacaktır.

Kariyer fırsatları (LLB derecesi olmadan):Devlet hukuk danışmanıKurumsal hukuk danışmanıMahkeme personeliBir hukuk firmasında ofis personeli

Hukuk Fakültesi başvuru şartlarına ilişkin bilgi için lütfen buraya tıklayınız.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku