Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Almanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Hepsini İncele Yarı zamanlı Sosyal Bilimler Lisansı içinde Emlakçılık Almanya'da 2019/2020

BA ( Sosyal Bilimler Lisans) özel kolejlerde ve devlet üniversitelerinde alınabilecek bir lisa sonrası yüksek eğitimdir. Program öğrencileri eğitim aldıkları alanda iş hayatına hazırlamak için genel derslerle uzmanlık derslerini birleştirmektedir.

Emlak programı gayrimenkul geliştirme, inşaat ve finans gerekli araçları öğretir. Bu gayrimenkul yüksek ödül alanda kariyer arıyorlar profesyoneller için tasarlanmıştır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Yarı zamanlı Sosyal Bilimler Lisans Derece içinde Emlakçılık Almanya'da

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Emlakçılık, Almanya

IUBH Fernstudium

Emlak Yönetimi Bizim Lisans (BA) emlak yönetimi ön zorlukları karşılamak için geniş pazar bilgisine sahip inşaat makineleri ve gayrimenkul hukuku ve iş becerileri temelle ... [+]

Lisans Mülk Yönetimi

Emlak Yönetimi Bizim Lisans (BA) emlak yönetimi ön zorlukları karşılamak için geniş pazar bilgisine sahip inşaat makineleri ve gayrimenkul hukuku ve iş becerileri temellerini hazırlar.

Biz maksimum esneklik, mükemmel kalite, güçlü bir pratik yönelim ve kolay okuyan size part-time yapacak hizmet ve yeniliklerin bir dizi özel önem veriyoruz. senin çalışmada her şey sorunsuz çalışır, böylece Bizim öğretmenler, bir kişi olarak herhangi bir zamanda da bulunmaktadır.

, Kayıt Tüm öğrenciler de * bir iPad Mini Retina alacaksınız. Böylece her zaman komut, öğretici videolar ve podcast var. * Döneme bağlı Aksiyon, bkz www.iubh-fernstudium.de/iPad uzaktan eğitim Lisans (BA) İşletme Yönetimi ile ilgili gerçekler Lisans: Bachelor of Arts (BA) Çalışmanın süresi: ya, 6, 8 veya 12 dönem Dil: Almanca KREDİ: 180 ECTS TESTLERİ: Almanya, Avusturya ve İsviçre'de 36 çalışma merkezlerinde dönem başına 4-6 sınav, mağaza ya da dünya çapında aracılığıyla 130 Goethe Enstitüleri. Hatta tamamen çevrimiçi mümkün tabanlı! ÖRNEK PROGRAM: ücretsiz 4 hafta deneme UZATMA: ücretsiz GİRİŞ ŞARTLARI: (teknik) lise veya tamamlanmış yüksek lisans sertifika veya mesleki deneyim 3 yıl ile en az 2 yıllık bir eğitim programı. AKREDİTASYON: FIBAA, Zfu ÇALIŞMA BAŞLANGIÇ: herhangi bir zamanda özellik yöneticisi kalkınan için geleceği ... [-]
Almanya Bad Honnef
Açık Kayıt
Almanca
Yarı zamanlı
6 - 12 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
NBS Northern Business School

Yarı zamanlı lisans programı İşletme Yönetimi, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji, İşletme ve Tasarım Üniversitesi, Wismar Üniversitesi'nde akredite, devlet onayl ... [+]

Yarı zamanlı lisans programı İşletme Yönetimi, Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Teknoloji, İşletme ve Tasarım Üniversitesi, Wismar Üniversitesi'nde akredite, devlet onaylı bir eğitim kursu.

Bu program iki zaman modelinde NBS , gün içinde tam zamanlı olarak ve profesyoneller ve çıraklar için Cuma akşamları ve Cumartesileri'nde sunulmaktadır.

Kariyer seçenekleri

İşletme idaresi lisans derecesi size çeşitli profesyonel ve kişisel gelişim fırsatları sunar. Sağlanan içerik nedeniyle, çalışmalarınızı tamamladıktan sonra iş sorunlarını çözebileceksiniz.

Araştırmanın konuya özel içeriğinin doğrudan iş ortamınıza aktarılabilirliği, pratik odaklı yaklaşımımızı garanti eder. Devlet yüksek lisans derecesi, gelecekteki kariyerinizde yüksek düzeyde esneklik sağlayan sektörler arası bir nitelik kazandırır. Bu ders, daha fazla akademik seçeneği ve hatta doktorasını sürdürmenizi sağlar, ancak orta ve üst yönetimde sorumluluk varsayımı için sizi eşit ölçüde kapsamlı bir şekilde hazırlar.... [-]

Almanya Hamburg
Bilgi iste
Almanca
Yarı zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku