Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Gürcistan Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Gürcistan'da Dil Çalışmaları Sosyal Bilimler Lisans Programları Karşılaştır 2019

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Gürcistan Avrasya'nın Kafkasya bölgesinde egemen bir devlettir. Karadeniz kıyısında yer alan otel, Azerbaycan ile Türkiye ve Ermenistan ile güneyinde, Rusya'nın kuzey ve kuzeydoğusunda sınırlı ve güneydoğu edilir.

Gürcistan'da Dil Çalışmaları Top BA Dereceleri 2019

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Dil Çalışmaları, Gürcistan

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
International Black Sea University

Uluslararası Karadeniz Üniversitesi'nde İngiliz Filolojisi İngilizce tamamen öğretilir Gürcistan'da tek BA programıdır. Kaliteli eğitim almak ve istihdam şanslarını artır ... [+]

Uluslararası Karadeniz Üniversitesi'nde İngiliz Filolojisi İngilizce tamamen öğretilir Gürcistan'da tek BA programıdır. Kaliteli eğitim almak ve istihdam şanslarını artırmak için bir Gürcüce benzersiz bir fırsat, hem de uluslararası öğrencilere verir. Program (ders seçme imkanı) tasarımı öğrencilere hedeflerine ve isteklerine ulaşabilir Buna göre kendi bireysel eğitim programı oluşturmak için bir fırsat verir. işgücü piyasasında rekabet güçlerini artırmak ve kariyerlerinin başarılı gelişmesini sağlamak vb dil, kültür, çeviri, pedagoji, psikoloji, öğretim yöntemleri, - Öğrenciler meslekleri ile ilgili kurslar geniş çalışma.

Vizyon & Misyon ... [-]
Gürcistan Tbilisi
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku