Filter
Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
Birleşik Krallık Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Birleşik Krallık'ta Ceza Muhakemesi BA'ler Bak 2019/2020

Sosyal Bilimler Lisans (BA) derecesi üç ya da dört yıllık süre zarfı içinde bir dizi kursun başarıyla tamamlanması sonucu verilmektedir. Bu dereceyi almak için öğrenilen konular sosyal bilimler ve fen bilimleri yelpazesi altında birçok farklı alanı içerebilmektedir.

Ceza muhakemesi, farklı ülkelerin ve hükümetlerin sanığın suçu veya masumiyetini nasıl belirlediğine bakmaktadır. Öğrenciler, prosedürlerde taraflar arasındaki ilişkilerin nasıl düzenlediğini inceleyebilirler. Çalışmalar ayrıca hükümet ve kolluk kuvvetlerinin soruşturulmasına yönelik kısıtlamaları inceleyebilir.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Birleşik Krallık'ta Ceza Muhakemesi En iyi BA'ler 2019/2020

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Ceza Muhakemesi, Birleşik Krallık

University of Derby

Etkili bir polis memuru olmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik ve teorik bilgileri geliştirirken, aynı zamanda kursun bir parçası olarak Özel Stajyer olmalısınız. Size ceza ... [+]

Birleşik Krallık'ta Ceza Muhakemesi Top Sosyal Bilimler Lisansı 2019/2020.

Polislik kariyeri beceri, sorumluluk, liderlik ve inisiyatif talep eder - topluma fark yaratma isteği ile birlikte. Yenilikçi BA (Hons) Policing , sizi en zorlu mesleklerden biri için hazırlar.

Neden bu dersi seçmelisiniz?

Etkili bir polis memuru olmak için ihtiyaç duyduğunuz pratik ve teorik bilgileri geliştirirken, aynı zamanda kursun bir parçası olarak Özel Stajyer olmalısınız. Size cezaevi adalet sistemlerini ve polisin kullandığı güçleri tam olarak kavrayacak ve kariyerinize gerçek bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bu kurs sizin için mi?

Bugün polis memurunun rolünü ve polislik meselelerini eleştirel bir şekilde keşfetme şansını derinlemesine anlamak istiyorsanız, bu derece mükemmel bir seçimdir. Suç soruşturmasında son yıldaki Pathways arasından seçim yaparak çalışmalarınızı uyarlayabilirsiniz; suçlularla çalışmak; uluslararası kriminoloji; veya kriminoloji teorisi ve pratiği.... [-]

Birleşik Krallık Derby
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Nottingham Trent University School of Social Sciences - Undergraduate

Çekirdek modüller Ayrıca aşağıdaki modüllerden birini seçme seçeneği de bulacaksınız: Cinsel şiddet Modül esas olarak iki kısma ayrılmıştır; ilk bölüm, cinsel ve şiddet i ... [+]

Çekirdek modüller

Ayrıca aşağıdaki modüllerden birini seçme seçeneği de bulacaksınız:

Cinsel şiddet

Modül esas olarak iki kısma ayrılmıştır; ilk bölüm, cinsel ve şiddet içeren suçlamaları teorik bir bağlamda araştırırken, modülün ikinci kısmı cinsel ve şiddet içeren suçlara verilen cevaplara odaklanmaktadır.

Uyuşturucu, Suç ve Toplum

Yapılandırılmış öğretim, geleneksel konferanslar, seminerler, çalıştaylar ve polis tarafından teslim edilen eğitim oturumlarının birleşimi yoluyla sağlanacaktır.

NTU'ya başvuru hakkında Uygulama Sayfanıza daha fazla bilgi ve tavsiye alabilirsiniz. Başvuruda bol şans dilerim.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku