BACHELORSTUDIES

Bilgisayar Mühendisliği 2 BA'ler Karşılaştır

Liseyi bitirdikten sonra Arts (BA) bir lisans edinme hızla norm haline ve birçok iş ve şirketler, bir gereklilik halinde olmuştur. Tipik dört yıllık süresi ile bu derece size işin birçok farklı alanda iş başvurusunda bulunmak gerekir nitelikleri verir.

Bilgisayar Mühendisliği lisans nedir? Bu derece öğrencilere onların çalışmalarını ilerletmek ya da dik kariyer içine devam etmek gerekir temeli verir. Matematik ve bilgisayar bilimleri gibi konularda, çeşitli bilgi birikimi kursları ile, bu derece bilgisayar ve teknoloji alanlarında yaratıcılık ve öğrencilerin gelişimini teşvik eder. , Teorik bilgi ve sorunları çözmek için yeteneği olan katılımcıların araştırma becerilerini genişletilmesi dışında kalan bu derece setleri budur.

Bilgisayar mühendisliği alanında lisans derecesine ulaşmak için seçme teknolojisi alanında bir coveted kariyer doğru hareket ilk adımdır.Çeşitli iletişim ve pratik becerileri öğrenmiş ile bu derece mezunları birçok farklı senaryolar ve mühendislik işleri onlara atmak olduğunu sorunlar için hazırlanmıştır.

Bu tamamladıktan maliyeti büyük ölçüde hangi üniversitede üzerinde bunu bulunan nerede yanı sıra katılmak isteyen bağlı olarak değişir. Bilgisayar mühendisliği diploması maliyetini öğrenmek için, ilgilendiğiniz okulların kayıt ofisine başvurun.

Harika bir kariyer bulma genellikle yazılım mühendisi, sistem programcısı, veritabanı yöneticisi veya bilgi teknolojisi yöneticisi olarak bir iş arıyor içerir Bilgisayar Mühendisliği senin BA denk. Giderek artan teknolojik dünya ile, bilgisayar mühendisleri çok yüksek talep vardır. Bu dik derecesi ile mezun olduğunda büyük bir iş Kazanç, böyle bir bilgi sistemleri uzmanı ya da bilgisayar danışmanı olarak, mümkün kılınmıştır.

Lisans derecesi ile mezun oldu şimdi her zamankinden daha erişilebilir.Çok akredite online kurumları ve esnek sınıf programları ile, yoğun hayat uyan bir program bulmak kolaydır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

2 Sonuçlar Bilgisayar Mühendisliği Filter

şeylerin internet - Bağlı sistemlerin tasarımı

Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd
BA
<
Tam zamanlı
<
7 dönem
Almanca
Kampüs

Lisans programında, Şeylerin Internet - Bağlı sistemlerin öğrencilerin Tasarımı ağ donanım ve yazılım geliştirmek için işlevsel ve teknik teknolojilerin fnd kullanıcı merkezli ...

Devamını oku

BA Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği

Bucknell University College of Engineering
BA
Ingilizce

Dünyanın mükemmel teknik becerilere sahip mühendislere ihtiyacı var - etik ve vizyon sahibi liderlere de ihtiyacı var. Bucknell'in ulusal çapta sıralanan elektrik mühendisliği ...

Devamını oku