close

Filtreler

Sonuçları Göster

Bilgisayar Ağları Sosyal Bilimler Lisansı Karşılaştır

Sanatlar fakültesinden tamamlanması liseden mezun olduktan sonra yaygın bir uygulamadır. Bir öğrencinin üniversite kariyerinde ilk basamak olarak, bu dört yıllık program mezunu birçok dik işlere devam etmek ya da bir master veya doktora ile onun eğitimini ilerletmek için olanak sağlar. Bilgisayar Ağı BA nedir? Programın bu tip özellikle yönetim ve işletmeler, okullar ve hatt… Devamını oku

Sanatlar fakültesinden tamamlanması liseden mezun olduktan sonra yaygın bir uygulamadır. Bir öğrencinin üniversite kariyerinde ilk basamak olarak, bu dört yıllık program mezunu birçok dik işlere devam etmek ya da bir master veya doktora ile onun eğitimini ilerletmek için olanak sağlar.

Bilgisayar Ağı BA nedir? Programın bu tip özellikle yönetim ve işletmeler, okullar ve hatta insanların evlerine yönelik bilgisayar ağları kompozisyonu üzerinde duruluyor. kurslar öğrencilere bu tür ağ değerlendirme, sistem planlama, bilgisayar ağ tasarımı ve bilgisayar güvenliği gibi alanlarda ihtiyacınız olan bilgiyi vermek. Öğrencilere fırsat vererek onların seçtikleri uzmanlık içine dal için ise bir ağ derece birincil odak noktası, bilgisayar teknolojisi ve tasarımı temel temele sahip olmaktır.

Bilgisayar ağ lisans derecesi elde zaman, işlerin her türlü kapılarını açın.Mağazada artan maaşlar ve daha yüksek sorumluluklar ile bu program kapsamında geliştirilen problem çözme becerileri öğretilen ve yaratıcılık ağ alanında başarılı bir kariyer için zorunludur.

Standart lisans genellikle çalışmanın dört yıl oluşmaktadır olsa da, bir dizi fiyat dikkate tercih okulu ve yer alır ülkeyi almadan bir programa üzerine konamaz. Için istediğiniz okulun kabul bölümüne başvurun Daha fazla ilgili maliyetleri öğrenmek.

Bilgisayar Ağı BA ile mezun olduktan sonra, size iş her türlü için nitelikli bekleyebilirsiniz. Birçok şirket yetenekli ağ yöneticileri, bilgisayar programcıları ve bilgi teknolojisi yöneticileri arıyor. Kemer altında bu derecesi ve mevcut bilgisayar sisteminin her türlü insana yeteneği ile, büyük olasılıkla o pozisyonları ve daha herhangi doldurmak gerekir araçlara sahip olacaktır.

Günümüzün yoğun dünyasında, kaliteli bir eğitim alma zor görünebilir. Kampüs ve programınıza uygun çevrimiçi derece sunuyoruz derece akredite üniversiteler ve kolejler burada sorunlarınızdan bitirin. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Hochschule für Gestaltung Schwäbisch Gmünd
Schwäbisch Gmünd , Almanya

Lisans programında, Şeylerin Internet - Bağlı sistemlerin öğrencilerin Tasarımı ağ donanım ve yazılım geliştirmek için işlevsel ve teknik teknolojilerin fnd kullanıcı merkezli ... +

Lisans programında, Şeylerin Internet - Bağlı sistemlerin öğrencilerin Tasarımı ağ donanım ve yazılım geliştirmek için işlevsel ve teknik teknolojilerin fnd kullanıcı merkezli alanlara etkin olsun. Çalışmada öğrencilerin öğrenmek ve birlikte, ağ, heterojen sistemleri ve ürünleri ile deneme projeler ... -
BA
Tam zamanlı
7 dönem
Almanca
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın