close

Filtreler

Sonuçları Göster

Arap Edebiyatı Sosyal Bilimler Lisansı Karşılaştır

Bir lisans bir kolej veya üniversitede tamamlanmış bir çalışma derstir. Genellikle bu uzman akademik programı bitirme seçilen alanda uzmanlığı gösterir, yaklaşık dört yıl içinde tamamladı. Arap Edebiyatında bir lisans nedir? Arap edebiyatının en programları onları otantik metinleri anlamak için kendi bilgi kullanmak için izin iletişimsel Arapça öğrenmek öğretmeyi… Devamını oku

Bir lisans bir kolej veya üniversitede tamamlanmış bir çalışma derstir. Genellikle bu uzman akademik programı bitirme seçilen alanda uzmanlığı gösterir, yaklaşık dört yıl içinde tamamladı.

Arap Edebiyatında bir lisans nedir? Arap edebiyatının en programları onları otantik metinleri anlamak için kendi bilgi kullanmak için izin iletişimsel Arapça öğrenmek öğretmeyi üzerinde durulacak. Gramer analizi, dil yeterlilik ve kültürel anlayış bu programda ortak tüm akademik hedeflerdir. Kurslar aile, boşanma, cinsiyet rolleri ve İslam dininin ve nasıl edebiyat yoluyla tasvir de dahil olmak üzere, sosyal temalar, hitap edebilir.

Arap Edebiyatında bir lisans kazanç pek çok faydaları vardır. Öğrenciler, insan deneyimi ve çağdaş kültürel değişikliklerin anlaşılması için bir takdir elde edilmesi, Araplar ve İslam gerçekçi bir bilgi sahibi olabilir.Bu bilgi amaçlı fırsatı çoğu meslek, bir dizi uygulanabilir.

lisans yılların maliyeti elde ve sürenin uzunluğu programını tamamlamak için alınan yere bağlı olarak, önemli ölçüde değişebilir. Doğrudan derece maliyeti ile ilgili özel bilgiler için sizi ilgilendiren bir okula başvurun.

Arap Edebiyatında bir lisans giriş seviyesi pozisyonların çeşitli öğrencileri hak olabilir. Birçok iş bağlam, konuşma dili sözcüğü ve kültürünü anlama becerisi gerektirir. iş, misafirperverliği ve akademi alanlar bu derecesi ile tüm olası seçeneklerdir. Popüler işler tercüman ve çevirmen bulunmaktadır. Diğer potansiyel istihdam olanakları arkeolog, uluslararası iş ortağı, diplomat ya da ekonomist bulunur. Birçok ulusal hükümetlerin de dil uzmanı olarak pozisyonlar var. Bu kariyer seçeneklerinden bazıları ileri eğitim gerektirir.

Arap Edebiyatında bir lisans ile bir kültürel anlayış kazanıyor size hitap edilirse, artık online bir programa başvurmayı düşünebilirsiniz. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
United Arab Emirates University - Undergraduate Programs
Al Ain, Birleşik Arap Emirlikleri

Arapça Bölümü'nün misyonu, Arapça / İslam kültürü ve medeniyetinin çeşitliliğini ve karmaşıklığını yansıtabilecek yazılı bir metin ve sözlü söylem olarak Arap Dilinin korunmas ... +

Arapça Bölümü'nün misyonu, Arapça / İslam kültürü ve medeniyetinin çeşitliliğini ve karmaşıklığını yansıtabilecek yazılı bir metin ve sözlü söylem olarak Arap Dilinin korunmasını ve zenginleştirilmesini amaçlamaktadır. -
BA
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce, Arapça
22 Ağu 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın