close

Filtreler

Sonuçları Göster

Alman Edebiyatı BA'ler Karşılaştır

senin lisans çalışmaları doruk noktası Arts veya BA derecesi bir lisans olabilir. Bu diploma kendi alanında iş aramaya ya da iş mezun geçmek için mezunları sağlayabilir bir başarıdır. Alman Edebiyatı BA nedir? Bu Alman edebiyatı odaklı derece Alman edebiyat hareketine en önemli sözleşmeler, büyük rakamlar ve metinler içine Delves bir çalışma yoludur. Program, Alman şi… Devamını oku

senin lisans çalışmaları doruk noktası Arts veya BA derecesi bir lisans olabilir. Bu diploma kendi alanında iş aramaya ya da iş mezun geçmek için mezunları sağlayabilir bir başarıdır.
Alman Edebiyatı BA nedir? Bu Alman edebiyatı odaklı derece Alman edebiyat hareketine en önemli sözleşmeler, büyük rakamlar ve metinler içine Delves bir çalışma yoludur. Program, Alman şiir, modern Alman tiyatro ve Alman dili ve dil bilimi tüm kapsayan çeşitli disiplinler tarihi gibi dersler ile, doğası gereği sık sık disiplinler arasıdır. Geçerli canon incelemek için ek olarak, müfredat Alman tarihinin diğer disiplinlerin öğrencilerin keşif yapılmasına neden olabilir.
Alman Edebiyatında BA ile mezun olan öğrenciler faydaları bir dizi keyfini çıkarabilirsiniz.Alman dili programın odak geniş bilgi kazandırmak olabilir ve derecesi kendisi daha iyi ve yüksek ücretli iş bulma olanaklarına ilişkin kapılarını açabilir.
Alman Edebiyatında bir BA maliyeti katılmak okul ve öğrenim ülke de dahil olmak üzere bir dizi faktöre, hesaplanmaktadır. Sizin enstitü kabul ofis sizin için bir masraf özetini sunabilir.
bir Alman Edebiyatı alanında lisans aldıktan sonra devam olabilir kariyer yolları bir dizi vardır. Aşağıdaki lise düzeyinde pozisyonları öğretmek ve mezunları için iyi bir uyum, ancak bir tek-bir ayarı tercih ederseniz, ders de, bir seçenektir olabilir. yazılı ve danışmanlık freelance fırsatlar genellikle her zaman kullanılabilir bir seçenek ise böyle çevirmen, küratör ve tarihçi gibi diğer pozisyonlar, öğrencilerin bilgilerini uygulama izin verebilir.
Alman Edebiyatında BA sizin için doğru bir yol olabileceğini düşünüyorsanız, derecesi kazanmak için çevrimiçi fırsatlar olabilir.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Lehigh University
Bethlehem, Amerika Birleşik Devletleri

Lehigh'in Almanca'daki lisans anadili ve yan dalında, Avrupa Birliği'ndeki en fazla sayıda anadili olan dilde okuma, yazma ve konuşma eğitimi verilmektedir.

Lehigh'in Almanca'daki lisans anadili ve yan dalında, Avrupa Birliği'ndeki en fazla sayıda anadili olan dilde okuma, yazma ve konuşma eğitimi verilmektedir. -
BA
Ingilizce
Eyl 2021
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın