BACHELORSTUDIES

İşletme Bilişim Sistemleri Lisans Eğitimleri Karşılaştır

Bachelor of Arts, her yıl binlerce öğrenci tarafından kazanılır. Ayrıca BAS olarak bilinen, bu derece tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürecek şekilde tasarlanmıştır, ancak süresi daha uzun veya daha kısa olabilir. Dünyanın en popüler lisans derecesi biri olarak, farklı konu alanlarında yüzlerce sunulmaktadır.

İşletme Bilgi Sistemleri BA nedir? Bu konu şirketler ve diğer kuruluşlarda modern bilgi teknolojisi rolünü ilgilidir. Öğrenciler Web tasarım, bilgisayar programlama, sistem tasarımı, teknoloji analizi, cloud computing, ağ yönetimi ve veritabanı geliştirme gibi konular hakkında bilgi edinmek, hem de bir şirket çalıştırmak için gerekli olan temel iş ilkelerinin birçoğu da olabilir. Öğrenciler ayrıca işletme yönetimi, bilgi teknolojileri, ya da lojistik teorileri hakkında bilgi verebilir.

Birçok farklı avantajlar İşletme Bilgi Sistemleri lisans kazanç geliyor.Bunlar yönetim, problem çözme ve eleştirel düşünme gibi gelişmiş programlama becerileri yanı sıra diğer önemli becerilerin geliştirilmesini içerir. Bir lisans derecesine sahip olanlar daha iyi rekabetçi iş piyasasında bir iş bulmak için donatılmıştır.

Her kurumun farklı öğrenim ücretlerinin ve ücretler vardır beri bu lisans derecesini elde maliyeti, seçilen okul ve programa bağlıdır. Öğrenciler böylece onlar mali uyumluluk belirlemek kayıt yaptırmadan önce ilgilenen üniversite iletişim için önemlidir.

Kariyer geniş bir yelpazede İşletme Bilgi Sistemleri BA ile takip edilebilir. Öğrenciler bilgisayar programcıları, Web geliştiricileri, veritabanı uzmanları veya BT profesyonellerinin geniş bir yelpazede herhangi biri olabilir. Öğrenciler ayrıca yönetim veya ilgili iş alanları geçebilir. Iş bilgi sistemleri derece Birçok öğrenci girişimci olarak kendi şirketlerini başlatmak veya teknolojik danışmanları olmayı seçin.

Iş bilgi sistemleri alanında lisans derecesi kazanmak için isterseniz, o zaman bugün başlamak. Bizim veritabanı programları ve okulların geniş bir yelpazede içerir. Esnek bir zamanlama ihtiyacı varsa, online seçeneklerini keşfetmek için iyi bir fikirdir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

1 Sonuçlar İşletme Bilişim Sistemleri Filter

İşletme Bilişim Sistemleri BSc (Hons)

Gulf College Oman
BA
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

BSc (Hons) İşletme Bilgi Sistemleri programı, sosyo-teknik sistemlerin analizinde, geliştirilmesinde ve uygulanmasındaki bilgi birikiminizi ve bilgi teknolojisini ve bilgi işl ...

Devamını oku