BA - Teknoloji Yönetimi Sanat Lisans

Genel

9 konum mevcut

Program açıklaması

Teknoloji alanında uzmanlaşmak ve BA programımızla iş hedeflerini tanımlamayı öğrenmek

Esnek Çalışma Programları

Esnek çalışma programlarımız , öğrencilerin ders gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki isteklere göre kurslarını seçmelerine olanak sağlayan Amerikan yüksek öğretim modeline dayanmaktadır .

United International Business Schools ( UIBS )

2002'den bu yana küresel bir bakış açısıyla kültürlerarası eğitime UIBS United International Business Schools ( UIBS ), Avrupa ve Asya'daki kampüsleri olan bağımsız bir özel eğitim kurumudur. UIBS , Lisans (Lisans / BBA) ve (Yüksek Lisans) Yüksek Lisans ( Yüksek Lisans / MBA ve Doktor / DBA ) düzeyinde özel (programatik olarak onaylanmış) derecelere ve Amerikan bölgesel olarak onaylanmış ve Avrupa devletine götüren esnek işletme ve yönetim çalışmaları sunar Akademik ortaklarımızla işbirliği içerisinde tanınan dereceler.

Mesleki Deneyimli Profesörler

Akademik nitelikli ve profesyonelce deneyimli profesörler, çağdaş vaka çalışmalarını sınıfa getirerek , öğrencileri geleceğin küresel liderleri olmaya hazırlayarak teori ve pratiği birbirine bağlar .

Etkileşimli Öğretim Yöntemleri

30 öğrenciye kadar olan küçük sınıflar , profesörlerin etkileşimli öğretim yöntemlerini kullanmalarına izin vererek grup etkileşimlerini arttırır, grup dinamiklerini iyileştirir ve öğrenciler arasında uzun süreli bağlantılar kurar.

Gerçekten Küresel Toplum

Gerçekten küresel öğrenci topluluğumuz , öğretim görevlisi ve personelimiz, kültürel çeşitlilik ve girişimci girişim için büyük beğeni toplayan öğrencilerle, dünyanın dört bir yanından 85 farklı ulustan oluşur .

Kampüsler Arası Transfer

Garantili program uyumluluğu ile öğrenciler kampüsler arasında üç ayda bir geçiş yapabilirler. Çeyrek yıllık akademik takvimimiz, Avrupa ve Asya'da yurtdışında sürekli bir çalışma deneyimi sağlar.

Çoklu Başlangıç ​​Tarihleri

Öğrenciler her akademik yılın sonbahar , kış , ilkbahar ve yaz aylarında birçok başlangıç tarihi arasından seçim yapabilir. Modüler kurs tasarımımız ve program yapımız, daha ileri düzeyde bir eğitim planlamasına izin verir .

Kabul Koşulları

Başvurmak için, öğrenciler çevrimiçi başvuru formumuzu doldurabilirler @ application.crossculturaleducation.org.

Başvurunuzu tamamlamak için lütfen aşağıdaki belgeleri gönderin:

Başvuru Formu
Başvuru ücreti
Özgeçmiş
Geçerli pasaportunuzun veya kimlik kartınızın kopyası
Bütün ilgili derecelerin, diplomaların, sertifikaların ve transkriptlerin kopyaları
Kariyer hedeflerinizi ve program beklentilerinizi belirten motivasyon mektubu
Pasaport fotoğrafı

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asi ... Devamını oku

Dedicated since 2002 to cross-cultural education with a global perspective, United International Business Schools (UIBS) is an independent private education institution with campuses in Europe and Asia. UIBS offers flexible business and management studies at the Undergraduate (Bachelor/BBA) and (Post)Graduate (Master/MBA and Doctor/DBA) level leading to private (programmatically-accredited) degrees, and to American regionally-accredited and European state-recognized degrees in cooperation with our academic partners. "the inspiring excellence of a private college, the stimulating advantage of a small-scale environment" Daha Az
Zürih , Antwerp , Barselona , Brüksel , Madrid , Tokyo , Amsterdam , Milan , Cenevre + 8 Daha fazla Daha az