Kursa Genel Bakış

Bir BA (Hons) Moda Tasarımı ile kendi benzersiz tarzınızı geliştirin. El işçiliğine ve yenilikçiliğe odaklanarak, sizi tasarımdan, denemeden, kalıp kesiminden ve yapımdan kendi koleksiyonunuzu bir araya getirmeye kadar geniş bir moda bilgisiyle donatıyoruz. Moda sektörüne damgasını vurmak istiyorsanız, bu kursa başlayabilirsiniz.

Büyük, iyi donanımlı bir atölye ve endüstri ekipmanı ile mekanı bireysel tasarımlar oluşturmak için kullanacaksınız.

Moda anlamak

Çok sayıda modayı ve dönüşü, ayrıca heyecan verici ve yenilikçi moda üretmek için fikirlerin nasıl araştırılacağını ve geliştirileceğini keşfedeceksiniz. Tabii yeni düşünme ve düşünme biçimlerini geliştiriyor.

Tasarım ve yapımın ötesinde, fikirlerinizi müşterilere nasıl sunacağınızı ve tasarım konseptlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı da öğreneceksiniz. Bu kursta, sizi mezuniyet sırasında tasarım endüstrisine sokmak için küçük bir koleksiyon ve portföy oluşturarak kişisel güçlü yanlarınızı geliştireceksiniz.

Sektöre dahil olun

Moda endüstrisi ile olan bağlantılarımızdan ve Londra'ya yakın olmasından faydalanacaksınız. Londra, inovasyon ve yeteneğin doğmasıyla tanınan, dünyanın moda başkentlerinden biridir. Kendi özetleriniz üzerinde çalışmanın yanı sıra, önde gelen tasarımcılarla endüstri tabanlı projeler üzerinde çalışma şansınız olacak. Konuk konuşmacılar Moda tasarımı, kostüm, stil, marka danışmanlığı ve Moda Halkla İlişkiler bölümlerini kapsayabilir.

Sektördeki profesyonellerle işinizi ve ağınızı göstermek için canlı sergiler ve defileler geliştireceksiniz.

Daha fazla yerleşim, daha fazla seçenek

Bucks bir Placements Plus üniversitesidir. Bu nedenle, ne derece yaparsanız yapın, seçtiğiniz alana girmenize yardımcı olacak birçok endüstri ile ilgili fırsat sunacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca, iş eğitimi için özel becerilerle, CV'nizi daha da güçlendirerek sizi önceden çalışmaya hazırlayacağız ve işverenlerin değer vermesini sağlayacağız. Değerin bilincinde olarak, bu tecrübeyi çalışma zamanınıza dahil ettiğimiz beceriler üzerine yerleştiriyoruz.

Placements Plus, öğrenciyken kemerinizin altında değerli bir deneyim edinmenize yardımcı olmakla ilgilidir. Seçimlerinizi daha sonra artırmak ve istediğiniz lisansüstü işi almanıza yardımcı olmak için.

kurs ayrıntıları

UCAS KOD: W230

Öğretim görevlisi ekibimiz deneyimli tasarımcılar, mevcut endüstri pratisyenleri ve araştırmacılardır. Trendler, teknikler ve endüstri ihtiyaçlarının ön saflarında çalışırlar. En son teknikleri ve geleceğe yönelik moda işçiliği yöntemlerini öğrenen endüstri standardı ekipman üzerinde çalışacaksınız. Atölyelerimizde, öğretim görevlileri, uzman teknisyenler ve diğer öğrencilerle birlikte çalışarak birebir eğitim alacaksınız.

Profesyonel standart stüdyomuz ve atölyelerimizde yenilikçi tasarımlar yaratın

Bu kurs% 75 pratiktir, bu nedenle uygulamalı ve deneysel bir yaklaşımla konunuzu geliştirmek için yeterli fırsatınız olur. Bu, tasarım sürecini desteklemek için atölyelere erişimi de içerecektir.

Kendi kişisel çalışma alanınızla, canlı ve dinamik tasarım stüdyosu topluluğumuzun bir parçası olmaktan yararlanacaksınız. Buradan, ihtiyacınız olan tüm donanıma tam erişime sahip olacaksınız. Red Shed'i mükemmel bir yaratıcı alan yapmak için çok fazla sevgi ve özen harcadık. Ülkedeki en donanımlı atölyelerden birine ve özel teknisyenlerden oluşan bir ekibimiz var. Hem geleneksel yöntemlerle hem de dijital yazılımı kullanarak malzemeleri ustalaştıracaksınız.

Kampüste canlı özetler üzerinde çalışma deneyimi kazanın

Londra'ya olan yakınlığımız sayesinde, ilham almak için dünyanın en iyi mağazalarını, galerilerini ve müzelerini ziyaret edebilirsiniz. Bir işte çalışmanın zorluklarına nasıl uyum sağlayacağınız konusunda tecrübe kazanıp, başkentte ve çevresinde tasarımcılarla çalışabilirsiniz. Öğrenciler, Londra derece gösterimizde dikkatinizi çekebilecekler.

Kurs giriş şartları nelerdir?

Tipik bir teklif 80 UCAS Tarife puanı olacaktır. En az iki tam A seviyesi (veya eşdeğeri) gereklidir. Her başvuru bireysel olarak kabul edilir.

Başvurunuzu inceledikten sonra görüşme için davet edilebilir.

Üç yıllık lisans programının minimum gerekliliklerini yerine getirmeyen veya bir derece kursu için tamamen hazırlıklı hissetmeyen adaylar, Hazırlık Yılı dahil dört yıllık bir programa başvurabilirler.

Kurs Modülleri

Modül Haritası

Bu modül haritası, rotanızı oluşturan modüllerin bir listesini sunar.

Her modül belirli sayıda kredi değerindedir (genellikle lisans dersleri için 15 veya 30 kredi). Zorunlu (veya 'çekirdek') modüller kilit konu bilgisini kapsarken, 'seçenek' modülleri kendi çıkarlarınızı geliştirmenize olanak tanır. Tam zamanlı bir kurs için, kursun her düzeyinde toplam 120 kredilik modüller almalısınız. Alabileceğiniz opsiyonel modüllerin sayısı, her seviyedeki zorunlu modüllerin sayısına bağlıdır. Kursunuzun nasıl yapılandırıldığı hakkında daha fazla bilgiyi Akademik Tavsiye sayfalarında bulabilirsiniz.

Eğitimimiz, araştırma ve işveren gereksinimleri tarafından bilgilendirilir ve modüller, konu alanındaki gelişmeleri yansıtmak için periyodik olarak değişir. Ayrıca, bir seçenek modülüyle ilgilenen yeterli sayıda öğrencimiz olmadığı takdirde, bu teklif edilemeyebilir. Bir seçenek modülü çalışmazsa, mümkün olan en kısa sürede size tavsiyede bulunacağız ve alternatif bir modül seçmenize yardımcı olacağız.

Bu kursta mevcut olan modüller aşağıdaki gibidir:

1. Yıl Modülleri

 • Eleştirel ve Tarihsel Çalışmalar - Tarihsel ve Eleştirel Düşünme
 • Malzemeler ve İşlemler
 • Tasarım, Teknik ve Kavramlar
 • Portföy

2. Yıl Modülleri

 • Tasarım ve Pazar Bilinci
 • Canlı Endüstri Projesi
 • Sergi ve tanıtım
 • Bağlamsal Çalışmalar 2

3. Yıl Modülleri

 • Eleştirel ve Tarihsel Çalışmalar - Tez
 • Son Koleksiyon
 • Bağlamsal Rapor

istihdam

Kariyer fırsatlarım nelerdir?

Moda kariyerine başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm becerilere sahip olduğunuzdan emin olun. Zanaatkarlık ve becerilere odaklanmamızla sektör hakkında sağlam bir anlayışa sahip oluyorsunuz.

Moda sektörüyle olan bağlantılarımızdan, canlı projeler üzerinde çalışmak ve endüstri profesyonellerinden haber almak için fırsatlardan yararlanacaksınız. Ayrıca endüstri yarışmalarına girme şansınız olabilir.

Moda Tasarımcısı, Kalıp Kesici, Konfeksiyon Teknoloğu, Ürün Geliştiricisi, Girişimci, Moda Alıcısı, Görsel Mağazacılık, Perakende Yönetimi, Halkla İlişkiler, Basın ve medya, Etkinlikler ve üretim organizasyonu veya Moda Stilleri gibi çok çeşitli kariyer olanakları bulunmaktadır.

Mezunlar ayrıca bir yüksek lisans dersinde modayı keşfetmek için seçebilirsiniz.

Gelecekteki kariyerime hazırlanmak için bana nasıl yardımcı olacaksınız?

Bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, seçtiğiniz kariyere giden yolda sizi destekleyeceğiz. Sizi girişimci, istihdam edilebilir ve iyi liderler olmaya teşvik ederek önemli beceriler geliştirmenize yardımcı olacağız.

Öğrencilerimizi, üniversite tatillerinde işe yerleştirme başvurusunda bulunmalarını teşvik ediyoruz, bu da size becerilerinizi çalışma geçmişinde geliştirme fırsatı veriyor. Modüllerimiz ve öğretim uzmanlığımız, bir öğrenci olarak daha bağımsız olmanıza ve disiplin uzmanlığınızdan daha kesin olmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca mezun olduktan sonra iş bulmanıza yardımcı oluruz.

Büyük anlaşma

Bucks'ta, öğrencilerimizi ilk sıraya koymaya inanıyoruz. Bu nedenle, Öğrenci Birliği 'özel' Büyük Fırsat 'paketimizi geliştirdik. İngiltere'de üniversite deneyimini zenginleştiren bu kadar çeşitli ve heyecan verici aktivitelere ücretsiz erişim sunan tek üniversite biziz.

BEDAVA etkinlikler ve eğlence, ek beceri atölyeleri, spor, eğlence etkinlikleri, topluluklar ve ücretli öğrenci temsilcileri sunar. Hepsi İngiltere'deki en iyi 10 Öğrenci Birliğinden. Bu büyük bir anlaşma!

harç

Fiyatı ne kadar

 • Tam Zamanlı Ev ve AB, Eylül 2019: Yıllık 9.250 £
 • Tam Zamanlı Uluslararası, Eylül 2019: Yıllık £ 12,000
 • Tam Zamanlı Ev ve AB, Şubat 2020: yılda 9.250 £
 • Full-Time International, Şubat 2020: Yıllık £ 12,000

Çoğu kurs, ücretlerinizin karşılamadığı bazı ek masrafları içerir.

Öğrenci olarak zamanınız boyunca bir burs veya burs aracılığıyla maddi desteğinizden yararlanabilirsiniz.

Program dili:
 • Ingilizce

Bucks New University için 4 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 14, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2019
Şub 2020
Duration
3 yıl
Tam zamanlı
Price
9,250 GBP
(Tam Zamanlı Ev ve AB, Eylül 2019: Yıllık 9,250 £; Tam Zamanlı Uluslararası, Eylül 2019: Yıllık 12,000 £; Tam Zamanlı Ev ve AB, Şubat 2020: 9,250 TL; yıl başına.)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2019
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Şub 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Eyl 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date

Şub 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date