BA (Hons) Futbol Antrenörlüğü (Harmanlanmış)

Genel

Program açıklaması

Bu derece Eylül 2020'de başlıyor. Doğrulamaya tabidir.

genel bakış

  • Karma Teslimat (Çevrimiçi artı Wembley veya Etihad Kampüsü)

BA (Hons) Futbol Antrenörlüğü (Karma) derecesi yeterliliği , futbol antrenörlük ortamlarında çalışma bilgisini ve anlayışını geliştirmek isteyenler için tasarlanmıştır. Antrenör uygulamalarını geliştirme fırsatı sağlamanın yanı sıra, program oyuncu gözlemciliği ve işe alım, psikolojik ve sosyolojik düşünceler, beslenme ve kondisyonlama, yetenek gelişimi, teknik ve taktiksel farkındalık, yansıtıcı uygulama ve performans analizi. Sadece kampüs temelli bir program yerine daha esnek bir dağıtım şekli tercih eden futbol endüstrisinde çalışan mevcut profesyoneller için idealdir.

Program katılımcıları, kendi evlerinin veya iş yerlerinin rahatlığında öğrenme fırsatına sahip olarak, kariyer olanaklarını esnek saatler ve kendi iş-yaşam dengesini dikte etme şansı sunan bir formatta geliştirmek için daha fazla nitelik kazanabileceklerdir. diğer taahhütlere uygun.

Bu program Karışık bir UCFB , yani çalışmalarınızın çoğunluğu UCFB özel Çevrimiçi Merkezi aracılığıyla çevrimiçi olacaktır. Bununla birlikte, her akademik yılın iki haftası için UCFB Wembley, Londra veya UCFB Etihad Kampüsü'nde Manchester'da kampüste öğrenme fırsatı olacaktır.

Modüller

Bu program şu anda valide tabi. Dereceler onaylanır onaylanmaz modüller duyurulacaktır.

Planlanan modüller, oyuncu keşfi ve işe alımı, psikolojik ve sosyolojik düşünceler, beslenme ve kondisyonlama, yetenek gelişimi, teknik ve taktiksel farkındalık, yansıtıcı uygulama ve performans analizi gibi konuları kapsayacaktır.

Giriş koşulları

Program için standart giriş koşulları aşağıdaki gibidir:

Başvuru sahiplerinden UCAS puan programı kapsamında 112 UCAS puanı almaları istenecektir. Mesleki deneyim ve endüstri nitelikleri, gerekli UCAS puanları olmadan başvuru sahipleri için değerlendirilebilir.

Buna ek olarak, adayların bir FA seviye 1'e sahip olmaları ve hatta daha fazla bir FA seviye 2 veya eşdeğer yeterlilikler için çalışmaları avantajlı olacaktır.

Tüm başvuru sahiplerine, ek destek veya tavsiyeye ihtiyaç duydukları takdirde iletişim kurabilecekleri öğrenci hizmetleriyle ilgili bilgilerin yanı sıra uygun burs ve fonlarla ilgili bilgiler de sağlanır.

Çoğunlukla İngilizce konuşulmayan ülkelerden başvuru sahiplerinden Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma sınavlarını test eden ve 6.0 (5.5) veya eşdeğeri bir IELTS'e ulaşmaları istenecek bir İngilizce yeterliliği istenecektir.

Nasıl başvurulur?

UCAS kodları:

Çevrimiçi kurs kodu: FCB1
Kurum: U10
Kampüs: W veya E

Kariyer olasılıkları

UCFB BA (Hons) Futbol Antrenörlüğü (Harmanlanmış) lisans programı mezunları için kariyer beklentileri futbol kulüpleri içinde futbol antrenörüdür. Öğrenciler ayrıca program boyunca geliştirdikleri lisansüstü özellikleri temelinde daha geleneksel iş, spor yönetimi veya liderlik rolleri için başvurabilirler.

Program sırasında UCFB her öğrencinin ihtiyaç ve beklentilerini UCFB . Bu, her öğrencinin kariyer gelişimi etrafında bireysel destek sağlar. Sonuçta bu onların futbol ve spor endüstrisindeki yerlerini bulmalarına yardımcı olacaktır. Lisanslarının sonunda çalışmalarını genişletmek isteyenler için Yüksek Lisans Düzeyinde eğitim fırsatları teşvik edilecektir.

harç

  • İngiltere / AB öğrencileri: yılda 9.250 £
  • Uluslararası öğrenciler: Yıllık 14,250 £

Ek maliyetler
Karma öğrenme: Karma öğrenmenin bir parçası olarak konsantre sınıflar için UCFB kampüslerine katılmanın maliyeti söz konusu olacaktır. Bu maliyetler arasında seyahat, konaklama ve bakım yer alacaktır.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

A World First in Higher Education, UCFB offers university degrees in the football business and wider sport and leisure industries.

A World First in Higher Education, UCFB offers university degrees in the football business and wider sport and leisure industries. Daha Az
Londra , Manchester , Burnley , Wembley + 3 Daha fazla Daha az