BA (Hons) Eğitim Çalışmaları

Genel

Program açıklaması

BGU'da Eğitim Çalışmaları okumak size en geniş anlamıyla, ulusal ve küresel olarak mükemmel bir eğitim anlayışı sağlayacaktır ve eğitim alanında bir kariyere ilgi duyuyorsanız veya eğitimle ilgili diğer alanlarda çalışmayı düşünüyorsanız mükemmel bir seçimdir.

Ana unsurlar

 • Ödül: BA (Hons)
 • UCAS kodu: X301
 • Süre: 3 yıl
 • Çalışma şekli: Tam zamanlı
 • Başlangıç ​​tarihi: Eylül
 • Ödül veren kurum: Bishop Grosseteste University
 • Kurum kodu: B38

İnsanlar nasıl öğrenir? Öğrenmeye ne engel oluyor? İnsanlar en iyi nerede ve nasıl öğrenebilir? Okullara ihtiyacımız var mı? Dünyayı 'okutmak' mümkün mü? Eğitim insan haklarında fark yaratabilir mi? Kadın hakları? Ulusal olarak mı? Küresel mi? Bunlar, BGU'da Eğitim Çalışmaları okuyarak inceleyeceğiniz büyük sorulardan sadece birkaçı. Size küresel bir toplumda eğitimin 'daha büyük' resmini vermek için dikkatle tasarlanmış son derece çağdaş, reaktif ve sorunlara dayalı kursumuzla gurur duyuyoruz. BGU'dan bir Eğitim Çalışmaları derecesi, kariyer hedefiniz ne olursa olsun, sizi gelecek için iyi bir şekilde donatacaktır, ancak öğretmeye devam etmeyi planlıyorsanız, modüllerimizin eğitim hakkında bazı farklı düşünme şekillerine gözlerinizi açacağını göreceksiniz. amacı ve toplumdaki yeri.

Bizimle Eğitim Çalışmaları okumak, size en geniş anlamıyla, ulusal ve küresel olarak mükemmel bir eğitim anlayışı sağlayacaktır ve öğretim alanında bir kariyere ilgi duyuyorsanız veya eğitimle ilgili diğer alanlarda çalışmayı düşünüyorsanız mükemmel bir seçimdir. Size, günlük pratikle doğrudan ilişkili, eğitimdeki çağdaş konular hakkında derin ve yansıtıcı bilgi ve anlayış sağlayacaktır. Eğitim politikasını tartışacak, bugün İngiltere'deki eğitim değişikliğinin itici güçleri hakkında daha fazla bilgi edinecek ve hem Birleşik Krallık'ta hem de küresel olarak okullara ve eğitimle ilgili farklı yaklaşımları eleştirel bir şekilde ele alacaksınız.

Eğitim Çalışmalarının temel bir özelliği, gelişmekte olan bir uygulayıcı olarak size odaklanmaktır. Güçlü bir kişisel eğitim ideolojisi geliştirmeye teşvik edileceksiniz ve işe dayalı yerleştirmelerimiz aracılığıyla güvenli istihdam edilebilirlik becerilerinin geliştirilmesinde destekleneceksiniz. Her yıl bir dizi temel modül, okullara veya eğitimle ilgili diğer ortamlara yerleştirmeleri içerir ve dikkatlice yapılandırılmış yerleştirme görevleri, değerli ilk elden pratik deneyim kazanmanızı sağlayacaktır.

Ne çalışacaksın

Bu kurstaki öğrenciler şu anda aşağıdaki modüllerin bir kısmını veya tamamını okuyor

Ders modülleri

Yıl 1

 • Öğrenmeye İlişkin Perspektifler
 • Öğrenciler, Okullar ve Toplum
 • Arkasındaki Beyinler: Zeka Kavramları

Yıl 2

 • İçerme ve Çeşitlilik
 • Pedagoji Yoluyla Düşünmek
 • Vizyondan Gerçeğe?
 • Profesyonel Bağlamlar
 • Dijital Çağda Eğitim
 • Araştırma Dünyasına Giriş

Yıl 3

 • 21. Yüzyıl Müfredatı
 • İlham Verici Öğrenme: Okumak, 'Ritin' ve Revellin '
 • Uluslararası Boyutlar
 • Bağımsız çalışma
 • Öğrenme Bağlamları
 • Tez

141851_photo-1588072432836-e10032774350.jpg

Giriş koşulları

Normalde 96-112 UCAS tarife puanına ihtiyacınız olacaktır (maksimum dört Advanced Level yeterliliğinden). A / AS Seviyeleri, BTEC, Erişim Kursları, Uluslararası Bakalorya (IB), Cambridge Pre-U, Genişletilmiş Proje vb. Gibi bu gereksinimi karşılayan bir dizi yeterliliği memnuniyetle karşılıyoruz.

Nasıl öğretileceksiniz

BGU'da tek bedene uyan herkese uygun bir öğretim yöntemi yoktur - geleneksel üniversite öğretiminin en iyi yönlerini öğrenci katılımını ve etkileşimi teşvik etmek için yenilikçi tekniklerle birleştirerek her konuya ve her gruba uyacak şekilde yöntemlerimizi biçimlendiririz.

Derslerden, derslerden ve seminerlerden pratik atölye çalışmalarına, kurslara ve işe dayalı yerleştirmelere kadar çeşitli şekillerde eğitim verilecektir. Küçük grup seminerleri ve atölye çalışmaları size derslerde ortaya çıkan sorunları gözden geçirme fırsatı sunacak ve bağımsız bir çalışma yapmanız beklenmektedir.

Yerleşimler BGU'da lisans çalışmasının önemli bir parçasıdır. Kursunuzdan kazanacağınız bilgi ve becerileri uygulamanız ve bu sayede kariyerinizi artırmak için değerli gerçek dünya deneyimi sunmanız için zenginleştirici bir öğrenme deneyimi sunarlar.

değerlendirme

Eğitim Çalışmalarında değerlendirme, denemeler, raporlar, sözlü sunumlar, multimedya sunumları, yansıtıcı günlükler ve portföyler dahil olmak üzere farklı türdeki kurslar aracılığıyla gerçekleştirilir. Sınav yok. Kurs boyunca küçük bir öğrenci grubundan biri olarak bir veya iki sözlü sunum veya poster sunumu yapmayı bekleyebilirsiniz. Yavaş yavaş multimedya sunum becerilerini geliştireceksiniz ve üçüncü sınıf öğrencileri şu anda akranlarına kısa, değerlendirilmiş bir multimedya filmi sunacak. Kurs boyunca sürekli olarak yazma becerilerinizi geliştireceksiniz ve ilk yıl, akademik yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için eğitmenlerinizden biçimlendirici geri bildirimler alarak, daha kısa yazılı parçalar ve iki uzun denemeden oluşan bir portföy tamamlayacaksınız.

Kariyer ve İleri Çalışma

Eğitim Çalışmaları mezunları çok yüksek istihdam edilebilirlik seviyelerine sahiptir - kurs kişisel ve profesyonel istihdam edilebilirlik becerilerinizi düzenli işe dayalı yerleştirmeler yoluyla kolaylaştırır - ve öğrencilerimiz yüksek talep görmektedir. Şu anda, öğrencilerimizin yaklaşık% 70'i bir öğretmen eğitimi kursunu tamamlıyor ve son derece başarılı İlkokul veya Ortaokul öğretmenleri olmaya devam edecekler. BGU'dan Eğitim Çalışmaları derecesi, kariyer fırsatlarınızın çok çeşitli olduğu anlamına gelir. Eğitimdeki kariyerlere ek olarak, Eğitim Çalışmaları mezunları diğer eğitimle ilgili, sağlık, sosyal bakım, kamu bilgilendirme veya iletişim sektörlerinde çalışmak için iyi bir konuma sahiptir. Kurs, işletme, hizmet endüstrileri, personel, müzeler, galeriler veya hayır kurumlarında bir rol için iyi bir eğitim sağlar. Bu kursun çeşitli doğası, yüksek lisans derecesi üzerine bir lisansüstü çalışma gibi daha ileri çalışmalara devam etmenizi sağlayacaktır.

Öğretmenlik alanında bir kariyerle ilgileniyor musunuz?

BGU'da bir Lisans öğrencisi olarak, derecenizin bir parçası olarak (şu anda BGU öğrencilerine özel) Öğretime Hazırlık (P4T) kurslarımızdan birinde ücretsiz bir yer alacaksınız.

Öğretmen eğitimi uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından yönetilen kurs, sizi bir PGCE programına başvurmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Aşağıdaki gibi konuları kapsar:

 • Nasıl başvurulur?
 • Bir röportajda ne beklenir
 • Öğretmenin gerçekleri ve çok daha fazlası

Gelecekteki kariyerinizde sizi destekleyecek temel becerileri kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda kursu tamamlayarak PGCE kurslarından sonra en çok aranan kurslarımızdan birinde garantili bir röportaj alacaksınız.

Destek

BGU'da okumak, öğrenci merkezli bir deneyimdir. Personel ve öğrenciler, samimi bir kampüs topluluğunun parçası olarak arkadaş canlısı ve destekleyici bir atmosferde birlikte çalışırlar. Personelin her üyesini kişisel olarak tanıyacak ve yardım ve tavsiye için onlara yaklaşırken kendinizden emin olacaksınız ve personel sizi sadece görerek değil, benzersiz yetenekleri ve ilgi alanlarına sahip bir birey olarak tanıyacaktır.

Başlangıçtan mezuniyete kadar sizi kişisel ve akademik olarak desteklemek için orada olacağız.

Ücretler ve Finans

Pek çok öğrenci finansmanı bilgisi çeşitli kaynaklardan edinilebilir, ancak bazen kafa karıştırıcı ve çelişkili olabilir. Bu nedenle BGU olarak, süreç boyunca size yardımcı olabileceğimiz tüm bilgileri ve desteği vermeye çalışıyoruz. Öğrenci Danışmanlığı ekibimiz, çalışmalarınız için finansman düzenlemelerini belirlemenize yardımcı olan uzmanlardır ve öğrenci finansmanının tüm yönlerinde size adım adım rehberlik edecek bir dizi hizmet sunar.

Lisans dersi adayları, ilgili UCAS kodunu kullanarak UCAS aracılığıyla başvurmalıdır. Başvuru ücreti, tek bir seçim için 12 £ veya birden fazla seçenek için 23 £ 'dır. Tüm başvuru sahipleri için, UCAS'ta çevrimiçi başvurunuzu doldurmanızı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için eksiksiz talimatlar ve uygun olduğunda yardım metni bulunmaktadır.

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a fe ... Devamını oku

Here at Bishop Grosseteste University (BGU), we’ve been educating students in the historic heart of the City of Lincoln for over 150 years, located on a beautifully green and pleasant campus just a few minutes’ walk from Lincoln Cathedral, Castle and the old Roman city. We’re set on a single-site campus, so just about everything you need is close by, whether it be your tutors, your friends, your lectures or the places in which you like to relax. Daha Az