BA İşletme | Uluslararası Yönetim

Genel

Program açıklaması

Yeni bir şirket mi yoksa çok uluslu bir şirket mi? - Uluslararası Yönetim derecesi ile her şey mümkündür

İş kadınları ve erkekler herhangi bir organizasyonda dünyanın herhangi bir yerinde bulunabilir. İşletme ve Uluslararası Yönetim BA derecesi ile mezun olarak

Gerçek dünyanın taleplerine dayanarak, Berlin'deki Berlin International'daki İşletme, Uluslararası Yönetim ve Pazarlama BA programı sizi giderek daha zorlu küresel iş pazarlarına katılmaya hazırlayacaktır.

Modern ve pratik program

İlerici öğretim konseptlerimiz Berlin International bireysel ve grup projelerini teorik ve ampirik düzeyde birleştirir. Profesyonel ihtiyaçlara güçlü bir şekilde odaklanan İşletme programı, önemli iş alanlarında değil, aynı zamanda matematik yerine kültürlerarası konularda da bilgi ve beceri sağlar. Samimi, kapsayıcı ve kişisel bir ortam, bireysel ihtiyaç ve taleplerinize doğrudan cevap vermemizi sağlar.

Öğrencileri küresel iş piyasasına hazırlamak için uluslararası bir çalışma programı

İşletme Lisans programı tamamen İngilizce olarak verilmektedir. Modern öğretim yöntemlerini ve güçlü bir pratik yaklaşımı kullanarak bir yönetici olarak profesyonel geleceğiniz için mükemmel bir temel sağlayan uluslararası bir BA programı arıyorsanız, Uluslararası Yönetimimize başvurun

Program gerçekleri

 • Süre: 3 yıl / 6 dönem
 • Puan: 180 AKTS
 • Dil ingilizce
 • Derecesi: Lisans (BA)
 • Yer: Berlin-Charlottenburg
 • Başlangıç: Ekim
 • Ücret: 660 € aylık

Uluslararası Yönetim Odaklı İşletme Yönetimi

İşletme - Uluslararası Yönetim ve Pazarlama - Çalışma Programı

İşletme Eğitimi | Uluslararası Yönetim

Proje çalışması ve pratik yönlendirme

BA programınızdaki erken seçiminize dayanarak, kursla ilgili proje çalışmalarının çoğunu uzmanlığınıza bağlama şansı bulacaksınız: Stratejik Yönetim'de araştırma projeleri veya iş vakası analizi. Buna ek olarak, insan kaynakları yönetimi, bilgi yönetimi, iş kültürü ve finans gibi konuların sağlam bir temeli, matematiksel yönlere fazla odaklanmadan sunulmaktadır. Birlikte, iş simülasyonları yapıyoruz ve önde gelen çokuluslu şirketlerin ve yeni kurulan şirketlerin üyeleriyle tanışıyoruz. Disiplinlerarası projeler şu anda 24 farklı ülkeden diğer öğrencilerle işbirliği yapmanıza olanak tanır.

BA Uluslararası Yönetim alanında kariyer fırsatları

Uluslararası Yönetim ve Pazarlama odaklı İşletme lisans mezunları, küçük ve orta ölçekli ve çok uluslu şirketler içinde genel müdürler, iş analistleri, danışmanlar veya üst düzey yöneticiler olarak çalışabilirler.

İşletme Alanında Mesleki Sorumluluklar

Operasyonel, taktik ve strateji departmanlarındaki çalışanlar danışmanlık, iş analizi, tahmin senaryoları ve kuruluş çapında bir dizi stratejik inisiyatif uygulamasına odaklanabilir. Analiziniz ve girdiniz, kuruluşun en üst düzeylerinde üst yönetim stratejik karar verme sürecine önemli bir katkı sağlayacaktır.

Çeşitli kariyer fırsatları

Aşağıdaki gibi çeşitli iş perspektifleri ve işverenler vardır:

 • Çok uluslu bir şirket / danışmanlık firmasında / sivil toplum kuruluşunda / kamu sektörü kurumlarında işe alınmak
 • Bir başlangıç ​​şirketi yani danışmanlık veya iş analizi hizmetleri kurmak
 • Daha fazla çalışma ve araştırma

Berlin International'da akredite BA programı

Berlin International'da Uluslararası Yönetim ve Pazarlama odaklı İşletme Lisans programı, şeffaf yapılar, düzenlemeler ve yeterlilik hedefleri ile kalite programı olarak akredite edilmiş ve değerlendirilmiştir. Bu nedenle İşletme Yüksek Lisans programımızın Avrupa Yükseköğretim Kanunu tarafından belirlenen en yüksek kalite standartlarına uygunluğu kanıtlanmıştır. İşletme programı, devlet onaylı acente ACQUIN tarafından akredite edilmiştir.

İşletme programına nasıl başvurabilirim?

Berlin Uluslararası Uluslararası Yönetim ve Pazarlama odaklı İşletme eğitimi için başvuru süreci çok kolaydır. Çevrimiçi uygulama platformumuz aracılığıyla kişisel bilgilerinizi kolayca ve güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bağlantı içeren bir onay e-postası aldıktan sonra belgelerinizin bir kopyasını yükleyebilirsiniz:

 • pasaport veya kimlik kartı fotokopisi
 • okuldan ayrılma sertifikanızın (Almanca (Fach-) Abitur) veya muadili bir kopyası
 • İngilizce Dil Sınavı fotokopisi
Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... Devamını oku

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. Daha Az