B.Eng (Hons) Elektrik

Genel

Program açıklaması

B. Eng (Hons) Elektrik

Elektrik ve elektronik mühendisliğinin hem teorik hem de pratik yapısını inceleyeceksiniz. Elektroniklerin gömülü sistemler biçiminde uygulanmasına büyük önem verilecektir - otomobil, tıbbi veya diğer endüstriyel sistemler gibi zorunlu olarak elektronik olmayan diğer ürünlere gömülebilen elektronik sistemler. Ders aynı zamanda son teknolojiyi ve yeni teknolojileri de içermektedir. Bunlar, elektrik şebekeleri modernleştirildiği için dünya çapında yeni nesil elektrik hizmetlerini oluşturacak akıllı şebekeleri ve ayrıca vücut alanı ağlarını - ucuz ve sürekli sağlık izleme de dahil olmak üzere birçok potansiyel uygulamaya sahip giyilebilir bilgisayar cihazlarının kablosuz ağlarını içerir.

Kursun son seviyesi, endüstride önemli talep gören uygulamalı elektronik alanlarında uzman bilgi edinmenizi sağlayacak isteğe bağlı modüller sunar. Bunlar arasında dijital sinyal işleme, entegre devre tasarımı, güç sistemleri, akıllı şebekeler ve yenilenebilir enerjiler gibi alanlar bulunmaktadır.

Biz B. Eng (Hons) Elektrik sunuyoruz

128501_pexels-photo-132700.jpegAlexander Dummer / Pexels

Kurs içeriği

  • AME6011 BEng (Hons) Büyük Projesi
  • AME6013 Mühendislikte Yönetim ve İşletme
  • EEE6011 Elektrik Makinaları
  • EEE6012 Mühendislik Elektromanyetizması
  • EEE6016 Yenilenebilir Enerji (Seçmeli)

Giriş koşulları

Başvuru sahipleri normalde HE4'te en az 120 kredi ve HE5'te 120 kredi içeren tanınmış bir Mühendislik ile ilgili yeterliliğe sahip olacaktır; örneğin, yüksek öğrenim diploması, yüksek ulusal diploma veya hazırlık derecesi.

Kabul genellikle tatmin edici bir röportajdan (yüz yüze, telefonla veya Skype ile) geçer. Mülakat, programa olan bağlılığınızı ve uygunluğunuzu belirlememize ve olası sorularınızı netleştirmenize olanak tanır.

İngilizce ilk diliniz değilse, normalde IELTS 6.0 (veya dengi) gerekir. Gerekli İngilizce seviyesine sahip değilseniz, bizimle IELTS 4.0 (veya eşdeğeri) 'den İngilizce öğrenebilirsiniz.

harç

Başvuru ücreti* Kayıt ücreti (yıllık) Öğrenim ücreti (yıllık) Sınav ücreti ** (yıllık)
2.100 AED 2.200 AED 35.000 AED 816 İngiliz Sterlini

Tüm Ücretler revizyona tabidir ve yıllık olarak revize edilecektir.
Tüm Ücretler Federal Vergi Dairesine göre% 5 KDV'ye tabidir.

*Uygulama

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah was first established in 2008 and is licensed by the Government of Ras Al Khaimah. We offer Undergraduate and Post Graduate degree programmes ... Devamını oku

The University of Bolton, Academic Centre – Ras Al Khaimah was first established in 2008 and is licensed by the Government of Ras Al Khaimah. We offer Undergraduate and Post Graduate degree programmes in several disciplines. Daha Az