Animasyon (BFA)

Genel

Program açıklaması

The University of the Arts Güzel Sanatlar Lisans Programı Animasyon alanında, müzisyenler, dansçılar, aktörler ve diğer sanatçılarla işbirliği yapacağınız projelere katılarak rahatlık bölgenizi geçeceksiniz. İster geleneksel, ister durma hareketi isterse bilgisayar tarafından oluşturulan animasyon yaratın, tutkulu hissettiğiniz hikayeleri anlatmak ve kişisel vizyonunuzu ifade etmek için dinamik bir ortamda çalışacaksınız.

Çalışmaları Cartoon Network, HBO, Netflix ve Nickelodeon gibi ağlarda ve kanallarda yayınlanan başarılı bir profesyonel film yapımcıları ve animatör fakültesi ile yakın çalışarak, uygulamalı eğitim, dersler, gösterimlerden oluşan animasyon dersleri alacaksınız. ve eleştiriler. Ayrıca stajlardan ve dışarıda eğitim alma fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Mezun olduğunuzda, bunu, kendinizden emin bir şekilde animasyon kariyerine devam etme becerisiyle yapacaksınız.

Öğrenciler, mevcut animatörün kullanabileceği çeşitli teknikleri keşfedecek, geleneksel becerileri geliştirecek, ilgi çekici hikayeler anlatmayı öğrenecek, unutulmaz karakterler yaratacak ve daha önce hiç var olmayan fikirleri hayata geçirecek. Bir lisans öğrencisi olarak, hem genç bir animasyon filmi hem de bir kıdemli animasyon tezi hazırlayacaksınız. Animasyon bölümü olarak öğrenilen beceriler, fikirler izleyiciler için onları sunmak için gereken tekniklerden daha değerli hale geldiğinden kaliteli içeriği uyarlamanıza ve oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generatio ... Devamını oku

University of the Arts’ mission is simple: to advance human creativity. University of the Arts believes creativity is the most essential skill for success in today’s society and has educated generations of ground-breaking artists, performers, designers and creative leaders for more than 141 years. Daha Az