İspanyol Çalışmalarında BA (Hons)

Genel

Program açıklaması

İspanyol Çalışmalarında BA (Hons)

İspanyolca, dünyada en çok konuşulan dillerden biri - İspanya dışında, Brezilya hariç Güney ve Orta Amerika'daki tüm ülkelerin resmi dili ve Kuzey Amerika'nın birçok yerinde yaygın. Kent'teki Hispanik Etütler programı, dil becerilerinizi geliştirirken İspanya ve İspanya'nın dillerini ve kültürlerini keşfetme fırsatı sunar. İspanyolca'da A seviyesine veya GCSE'ye ya da başlangıç seviyeniz olup olmadığına bakmadan Kent'te İspanyol Çalışmaları'nı okuyabilirsiniz.

Program bazı benzersiz özellikler sunar. İspanya'da, Uruguay'da veya Peru'da bir yılını yurtdışında geçirme şansına sahipsiniz ve çeviri ve yorumlamaya odaklanan ileri seviye modüller sunuyoruz - iş ararken değerli beceriler. Başka bir yarımada dili olan Katalanca da bu onur programına alındı.

Tesislerimiz çeşitli interaktif dil öğrenme programları ve sözlükleri sunan ve çeşitli TV uydu kanallarına ve ses, video ve bilgisayar destekli dil öğrenme tesislerine erişim sağlayan multimedya laboratuvarlarını içerir.

Öğretim ve değerlendirme

Tüm İspanyolca dil modülleri, dört saatten oluşan Aşama 1 ve 2'deki yeni başlayanların dil modülleri hariç, her hafta üç saat ders vermektedir. Bunlar arasında küçük grup seminerleri, anadili tarafından yürütülen konuşma dersleri, İspanyolca kısa dersler, dil laboratuarında çalışmak ve bilgisayar destekli dil öğrenme materyalleri üzerinde çalışmak bulunmaktadır. Kültür ve edebiyat modülleri normalde her hafta bir saatlik bir ders ve bir saatlik bir seminer içerir.

Aşama 1, bazı modüllerde% 100 kurs (denemeler, sınıfa katılım) ve diğerlerinde de 50:50 kurs ve sınav kombinasyonu ile değerlendirilir. Aşama 2/3: Seçtiğiniz modüllere bağlı olarak değerlendirme,% 100 ödevden (genişletilmiş yazılar), sınav ve ödev kombinasyonuna, 60:40 veya 80:20 oranında değişir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The School of European Culture and Languages (SECL) is one of the largest academic schools at the University of Kent, offering an extensive range of undergraduate and postgraduate programmes covering ... Devamını oku

The School of European Culture and Languages (SECL) is one of the largest academic schools at the University of Kent, offering an extensive range of undergraduate and postgraduate programmes covering all aspects of European cultural life Daha Az
Canterbury , Paris , Roma , Atina + 3 Daha fazla Daha az