İnşaat Mühendisliği Lisans

Genel

Program açıklaması

İnşaat Mühendisliği Programı, öğrencileri su kaynakları, jeoteknik mühendisliği, yapı mühendisliği ve ulaştırma dahil sivil altyapının tasarımı ve yönetimi için hazırlar. Program San Diego Eyalet Üniversitesi programına dayanmaktadır ve Amerikan Mühendislik ve Teknoloji standartlarına göre uluslararası akreditasyon için konumlandırılmıştır. Mezunların kamu hizmetleri, belediyeler, mühendislik danışmanlık şirketleri veya imalat ve madencilik sektörünün tasarım veya yönetim pozisyonlarında özel veya kamu sektöründe pozisyon kazanması beklenebilir. Nitelikli mühendisler için güçlü bir talep var ve maaş artışı hem yerel hem de uluslararası düzeyde güçlüken, yerel pazar şu anda eleştirel bir şekilde anlaşılıyor ve şu an Tiflis'te faaliyet gösteren San Diego Eyalet Üniversitesi ortak derecesi üzerine yapılan staj olanakları şu anda dolduruluyor. . Mezunların yurtdışındaki çalışmalarını San Diego'da veya diğer uluslararası üniversitelerde yüksek lisans veya doktora düzeyinde sürdürmeleri için fırsatlar da vardır.

Ilia State University İnşaat Mühendisliği bölümünü incelemek için 3 neden

  • ABET "American", Amerikalı uzmanlar tarafından olumlu bir şekilde incelenen onaylanmış programları izler;
  • Programlar, teknik dersleri destekleyen Amerikan genel eğitim eğitim tarzını takip eder;
  • İnşaat Mühendisliği Programı, yalnızca bir yöne odaklanan geleneksel Sovyet miras programlarına kıyasla, birçok altyapı alanında (buradaki laboratuar tanımlarına bakınız) geniş yönelimleri içerir.

Program Süresi

Programın süresi 8 yarıyıldır (240 kredi) ve mezunlar temel dersle birlikte küçük uzmanlık kazanma fırsatına sahiptir. Programın yapısı genel bir modül - 60 kredi, çekirdek uzmanlık (ana) - 120 kredi, küçük (Uluslararası İlişkilerde) - 60 krediden oluşmaktadır.

Akademik derece

İnşaat Mühendisliği Lisans

Kabul şartları

  • Ortaokul (lise) okulunun başarıyla tamamlanması
  • İngilizce dil yeterlilik (B2'ye eşdeğer)
  • Röportaj

Tarihler

  • Güz Dönemi: 10 Ağustos
  • Bahar Dönemi: 30 Kasım
Son Güncelleme Kasım 2019

Okul Hakkında

Ilia State University was founded in 2006, as a result of the unification of 6 different academic institutes with long and varied histories. Currently, Ilia State University is one of the leading rese ... Devamını oku

Ilia State University was founded in 2006, as a result of the unification of 6 different academic institutes with long and varied histories. Currently, Ilia State University is one of the leading research and educational institutions in Georgia, which aims to create, transfer and apply knowledge for the purposes of scientific advancement and societal development at the local as well as at the international level. ISU provides extremely advanced academic community where the students can learn from experts and gain the qualification they are looking for. Ilia State University represents a special connection between students and professors – a multifunctional educational and scientific institution where the joint work of professors, students, researchers and instructors creates a unified space for higher education and research. Daha Az