İşletme ve Organizasyonel Liderlikte Çevrimiçi Çift Anadal

Genel

Program açıklaması

Öğrencilerin benzersiz çift ana dal işletme programımıza gelmesinin üç nedeni:

  • Çevrimiçidir, bu da onu ekonomik ve kullanışlı kılar.
  • Kariyer potansiyellerini artıracak çift ana dal kazanırlar.
  • Yalnızca gerçek dünya deneyimi olan bakım öğretim üyelerini işe alıyoruz.

Sizi işverenlerin istediği becerilerle hazırlayacak çift anadal, ONLINE sanat lisans tamamlama iş programı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Örgütsel Davranış, Pazarlama, İşletme Finansmanı, İnsan Kaynakları ve İşletme Politikası gibi derslerle işletmenin temellerini öğreneceksiniz. Daha sonra kariyeriniz ilerledikçe yönetici ve lider olmanıza yardımcı olacak dersler alacaksınız. Bu sınıflar arasında Yönetim İlkeleri, Liderlik Kavramları, Örgütsel Liderlik Becerileri, Çatışma Çözümü ve Kişilerarası İletişim yer alır.

0-120 programımız, bir öğrencinin sıfır üniversite kredisi ile gelmesini ve Graceland aracılığıyla tamamen çevrimiçi olarak derecesini tamamlama becerisine sahip olmasını mümkün kılar. Kullanışlı, çevrimiçi formatımız, öğrencilerin kampüsümüze gelmek zorunda kalmadan işlerine ve aile yaşamlarına kolayca uyan kendi esnek çalışma programlarını geliştirmelerine olanak tanır. İster sıfır kredi kazanarak üniversiteye yeni başlayın ister bir önlisans derecesini tamamlamış olun, Graceland'in İşletme ve Organizasyonel Liderlik alanında çevrimiçi Çift Anadal programı sizin için tasarlanmıştır.

Tüm sınıflar sekiz haftadır ve bu, çoğu öğrencinin derecelerini iki yıldan daha kısa bir sürede tamamlamasına ve daha parlak bir geleceğe geçmeye hazır olmasına olanak tanır. Program yılda altı kez başlar.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

C.H. Sandage School of Business Thank you for your interest in Graceland University's C.H. Sandage School of Business offering majors in Accounting, Agricultural Business, Business Administration, Eco ... Devamını oku

C.H. Sandage School of Business Thank you for your interest in Graceland University's C.H. Sandage School of Business offering majors in Accounting, Agricultural Business, Business Administration, Economics, Social Media Marketing, and Sport Management. You will be taught by caring, dedicated faculty members for whom teaching is more than just a job - it's a passion. At Graceland University, students learn through experience - through reflection on doing. This form of learning is called experiential learning, and it helps students understand the coursework better, have an advantage over students at other institutions and obtain better jobs. Opportunities include: Principal Voice of the Young Consumer Business Challenge hosted by Principal Financial Group, sales and marketing competition with the Iowa Wolves D-League basketball team, working at conference and national sporting events hosted by the Heart of America Athletic Conference and the National Association of Intercollegiate Athletics (NAIA), tour manufacturing facilities at Vermeer Corporation's headquarters and warehousing facilities at Casey's General Stores Inc., and numerous industry-leading guest speakers. Internships are another important ingredient to expand students' experiential learning and are promoted in the following areas of study during the school year and in the summer: accounting, agricultural business, business administration, entrepreneurship, finance, international business, management, marketing, human resource management, social media marketing, and sport management. Daha Az