İşletme Yönetimi ve Girişimcilik Lisans

Genel

Program açıklaması

İşletme Yönetimi Lisans programı, farklı yönetim alanlarında derin bir bilgi birikimi kazanmak ve küreselleşmiş bir dünyanın kültürlerarası bağlamında uluslararası bir iş derecesi elde etmek isteyen Belçikalı ve uluslararası öğrenciler için tasarlanmıştır. Uluslararası öğrenciler, yabancı hocalar, çalışma gezileri ve değişim olanakları, kültürler arası farkındalığı ve iletişimi geliştirecektir.

İşletme Yönetimi Lisans, uzmanlaşma İşletme Yönetimi

Kortrijk, Flaman girişimciliğinin attığı kalbi ve inovasyonu ve yaratıcılığı teşvik eden tasarımdır. Şehir, Barco, Bekaert vb. Gibi çeşitli büyük çokuluslu şirketlere, aynı zamanda geniş bir endüstri veya hizmet odaklı KOBİ'ye de sahiptir. Bu, bölgeyi Avrupa içinde ikinci en düşük işsizlik oranı ile sağlar. Antik tarihi şehir merkezi, ilham verici bir ortam sunar ve canlı üniversite (kolej) şehri, Belçika-Fransız metropolü olan Kortrijk, Lille ve Tournai'nin herhangi bir yerinde stratejik bir konuma sahiptir.

Neden bu programa kayıt olmalısınız?

Aşağıdakiler sizin için geçerli midir?

 • Kendi şirketinizi kurmak istersiniz.
 • Küçük veya orta ölçekli bir kuruluşta genel bir yönetim pozisyonuna sahip olmak veya uluslararası bir şirketteki geniş bir alan yelpazesinden birinde yönetim pozisyonuna girmek istersiniz.
 • Uluslararası bir odak var.
 • Kültürlerarası ilişkilerle ilgileniyorsunuz ve çok kültürlü takımlarda çalışmaya heveslisiniz.
 • AÇA olmayan öğrenciler için kayıt ücreti: 4.900 Euro

Evet? Sonra bu çalışma programı sizin için kesildi.

Müfredatın hangi dilleri vardır?

Program içerisinde her yıl iki yabancı dil seçersiniz. Anadili olmayan konuşmacılar için, ilk yabancı dil olarak İngilizce zorunludur. İkinci yabancı dil serbestçe seçilebilir, ancak ana dilden farklı olmalıdır.

Yerli İngilizce konuşanlar, CVO Miras'ın Fransızca, Hollandaca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Çince, Japonca, Türkçe, Arapça vb. Dillerden yabancı dilleri seçebilir.

Herhangi bir çalışma programın bir parçası mı?

Program dahilinde, yurt içi veya yurt dışında bir ülkeye yurtdışında öğrenci gezisine gitmek için Çin veya Kolombiya'ya kadar birçok fırsatınız olacak.

Erasmus değişimi

Son yılınız boyunca bir dönem boyunca Erasmus değişim öğrencisi olarak yabancı ortak üniversitede öğrenim görebilirsin. Erasmus programında yurt dışında staj yapmak da teşvik edilecektir.

Çift diploma programları

Program kapsamında partner üniversitelerimizden birinde çift diploma almak mümkündür. Eğer Fransızca konusunda akıcıysanız, Belçika'daki Walloon partner üniversite kolejlerimizden birinde çift diploma ya da Fransa'da bir yıl okuyabilirsiniz. Ayrıca, Danimarka ortak üniversitelerimizden birinde veya hatta Güney Kore'de ikinci bir derece kazanabilirsiniz. Bu durumda, tam bir İngilizce programınız var.

Bu programı tamamladıktan sonra kariyer fırsatım nelerdir?

 • KOBİ'ler veya çok uluslu şirketlerdeki çeşitli görevler ve yönetimsel sorumluluklar.
 • Bağımsız bir girişimci olmak

İleri eğitim için fırsatlar nelerdir?

 • Bilginizi daha da derinleştirmek için bir yıllık İleri Lisans Diploması Uluslararası Yönetimi (tamamen İngilizce veya Felemenkçe ve İngilizce program).
 • İlk iş fırsatı ile birleştirilebilen lisansüstü dereceler.
 • Çalışma alanımızdaki ek bir mesleki lisans, uygulamalı bilimler Üniversitemizde 1 veya 1.5 yılda (Hollandaca programlarda) elde edilebilir.
 • Bir üniversitede master derecesi.
 • Yurt dışında eğitim fırsatları.

Kabul şartları nelerdir?

Belçika ve AEA öğrencileri için bir lisans programına kabul şartları geçerlidir.

AEA olmayan öğrenciler için, elde edilen derecenin denkliği ilk olarak kabul ofisimiz tarafından kontrol edilecektir.

Yazılı ve sözlü İngilizce seviyesindeki akıcılık (IELTS 6.5, TOEFL iBT79 veya CBT 213 veya PBT 550) gereklidir. CPE Sertifikasını veya CAE Sertifikasını alan adaylar, İngilizce dil yeterliliğinin asgari gereksinimini de karşılamaktadır. Avustralya, İngilizce konuşan Kanada, İrlanda, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık veya Amerika Birleşik Devletleri'nde bir üniversite diploması veya lise / kolej derecesi olan adaylar için TOEFL veya IELTS'den bir muafiyet mümkündür: onaylanmış derece ve transkriptler, tüm çalışma İngilizce olarak tamamlandı. Flaman bir ortaokul diploması almış öğrenciler de muaftır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oosten ... Devamını oku

Welcome to VIVES University College. This new college is the result of the cooperation between KATHO, with campuses in Kortrijk, Roeselare, Tielt, Torhout, and KHBO, with campuses in Brugge and Oostende. At this moment, mergers in the field of higher education are a common trend in Flanders. With approximately 13,000 students, VIVES is the biggest university college in Flanders. Daha Az
Kortrijk , Bruges + 1 Daha fazla Daha az