İşletme Yönetimi Lisans - Uluslararası Iş

Genel

Program açıklaması

İşletme Yönetimi (Uluslararası İşletme), uluslararası iş dünyasında kariyer yapan öğrencilere uluslararası iş dünyasını hazırlayan üç yıllık bir İngilizce dil programıdır.

Öğrencilere yurtdışından programa katılan öğrencilerin yaklaşık yüzde 40'ı ile uluslararası bir sınıfta okuma şansı sunuyor. Konuşmacılar eşit derecede çeşitlidir ve sektörel bilgi birikimiyle teorik bilginizi pratiksel egzersizler, vakalar ve ekip atamaları aracılığıyla nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz .

Etik iş uygulamaları ve sürdürülebilirlik prensiplerini keşfedecek ve küresel işyeriniz için profesyonel becerilerinizi ve kültürel farkındalığınızı geliştireceksiniz. Bu ders aynı zamanda bir yüksek lisans programı için bir sıçrama tahtasıdır.

Kısaca derece

Birincisi, uluslararası işletme yönetiminin temelleri - muhasebe, pazarlama, operasyonlar ve ticaret kanunu.

Ardından, operasyonel pazarlama ve satış, tedarik zinciri, maliyet muhasebesi ve uluslararası İK ile uğraşırsınız.

Ayrıca yurtdışındaki bir haftalık araştırma gezisini yönetmek için bir ekip olarak çalışacaksınız - en iyi yerler arasında Toyko, Kopenhag ve Kuala Lumpur yer alıyor.

Son yıla kadar, uluslararası işin iç ve dış taraflarının sıkı bir kavrayışına sahip olacaksınız. Kişisel profilinizi geliştirecek, seçmeli dersleri seçecek ve tezinizi tamamlayacaksınız.

Staj programımızın bir parçası olarak üç ay boyunca uluslararası bir şirkette çalışacak ve dinamik bir çalışma ortamı hakkında gerçek bir anlayış sağlayabileceksiniz. Derste öğrendiğiniz her şey bu adımın iş dünyasına hazırlanmasıdır. Credit Suisse, AB Inbev, KBC Bank (Londra şubesi) ve Philips Lighting BV, öğrencilerin staj yaptıkları kurumlardan sadece birkaçıdır.

Son sınıf öğrencileri değişim programımıza katılabilir ve örneğin Avusturya, Şili, Fransa, Kazakistan, İsviçre ve İngiltere gibi ülkelerdeki ortak üniversitelerden birinde eğitim görebilirler .

Antwerp, Belçika'da eğitim

  • Avrupa'nın ikinci büyük limanına ev sahipliği yapan Antwerp, küresel tedarik zincirinde çok önemlidir ve iş öğrencilerine zengin öğrenme fırsatları sunar.
  • 44.000'den fazla tam zamanlı öğrenci ile canlı bir öğrenme şehri
  • Dünyanın elmas başkenti, gelişen moda endüstrisi ve dünyaca ünlü sanatsal mirası
  • Brüksel, Paris, Londra ve Amsterdam'a trenle kolayca ulaşılabilir.

Öğrenim ücreti

2019-2020 öğretim yılı için öğrenim ücreti aşağıdaki gibidir:

  • AÇA olmayan öğrenciler: 6112.80
  • AÇA öğrencileri : 938,80

dil gereksinimleri

Program İngilizce öğretilir, bu yüzden öğrencilerin İngilizce dil yeterliliğine sahip olması gerekir. Lütfen IELTS: 6.0 veya TOEFL iBT: 87 gibi bir İngilizce dil sertifikası isteyebileceğinizi unutmayın.

Son başvuru tarihi

  • AÇA üyesi olmayan öğrenciler: 15 Mayıs 2019
  • AÇA öğrencileri (IELTS: 6.0 veya TOEFL iBT: 87 belgesi olmaksızın): 12 Haziran 2019

Tüm program detayları, uygulama bilgileri ve yönergeleri için lütfen KdG web sitesini https: // www. KdG .be / tr / iş yönetimi-uluslararası-iş

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Karel de Grote University College has more than 12,000 enrolled students and employs about 1,000 staff members.

Karel de Grote University College has more than 12,000 enrolled students and employs about 1,000 staff members. Daha Az