İşletme Lisans - Bilgisayar Uygulamaları (BBA)

Genel

4 konum mevcut

Program açıklaması

Bilgisayar Uygulamaları Derecesi İçeriği

HAMK , ICT alanında İşletme alanında geniş bir lisans derecesi sunar - pratik teknoloji üzerine çağdaş bir iş anlayışı ile çalışır.

İşletme, Bilgisayar Uygulamaları alanında lisans derecesi 210 kredidir ve 3,5 yılda tamamlanmaktadır.

3.5 yıllık lisans programı

Bilgisayar uygulamalarındaki temel yeterlilik çalışmaları, programlamada çok çeşitli konuları kapsamaktadır. Bugün en çok kullanılan programlama dillerini ve tekniklerini öğreneceksiniz. Çalışmalar arasında kullanıcı arabirimi tasarımı, işletim sistemleri, web geliştirme, veri tabanları, bulut işlemleri, yazılım robotları, iş ve yenilik, olasılık ve istatistikler yer almaktadır. Bundan sonra, çalışmalarınızı kendi ilgi alanlarınıza göre seçecek ve örneğin artırılmış gerçeklik, yapay zeka veya büyük veri üzerinde odaklanacaksınız. Diğer derece programlarından profil oluşturma çalışmalarını seçmek de mümkün olacaktır.

BT uzmanlarına geniş talep var

Bilgisayar Uygulamaları lisans programını tamamlayarak, modern iş dünyasında çalışmaya ve modern BİT zorluklarına hazır olmaya uygun profesyonel bir programcı olursunuz. Çalışmalarınız sırasında, gerçek hayattaki işyerleri ve şirketler ile bağlantılı olarak çalışacaksınız ve mezuniyet dönemi boyunca, dünyanın her yerinden birçok farklı programlama işine uygulanacak kapsamlı bir ağ ve pratik becerilere sahip olacaksınız.

Öğrenme ortamları ve yöntemleri

Yaparak öğrenme bizim sloganımızdır ve teknoloji tüm çalışmalarda yer almaktadır. Öğrenciler modern, güvenli ve konforlu kampüs ortamımızın tadını çıkarırlar.

Bir bilgisayar uygulamaları için, kendi dizüstü bilgisayarına sahip olan öğrenci önemlidir. Dersler genellikle videoya kaydedilir ve iletişim dersleri pratik çalışma ve rehberliğe odaklanır. Modül atamaları, materyalleri ve zaman çizelgeleri çevrimiçi olarak sağlanır. Çalışmalarda kullanılan birçok uygulama, program ve ortam sanal bilgisayarlar aracılığıyla sağlanmaktadır.

NE ÖĞRENECEKSİN?

Dijital teknoloji hayatımızın tüm alanlarını ele aldığından, uygulamaların icat edilmesinde ve yaratılmasında yeni programcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Programlama mantıksal düşünme, kullanıcıları ve sabrı anlama gerektirir. Büyük uygulamalar oluşturmak her zaman ekip çalışmasıdır. Bilgisayar Uygulamalarında, web sayfalarından ve sistemlerden farklı ortamları mobil uygulamalara ve oyunlara kullanacağız.

Yapay Zeka, iş verilerinden Big Data'ya farklı türde verileri işlemenin popüler bir yoludur. Büyük veri kümeleri için bulut hizmetleri sıklıkla kullanılır. Sunucu işletim sistemleri, dünyanın her yerinden birçok farklı programlama işine uygulayabileceğiniz beceriler sağlayan çalışmaların bir parçasıdır.

NE OLACAKSINIZ?

Bilgisayar Programları Derecesi Programı'ndan mezun olduğunuzda, bilişim sektöründe yaygın olarak talep edilen pek çok konuyu incelediniz. Başlığınız örneğin Yazılım Geliştirici / Mühendis, Uygulama Tasarımcısı / Geliştirici, Dijital İş Analisti, Sistem Geliştirici, Programcı, Web Geliştirici, Uygulama Geliştiricisi, Oyun Programcısı, Kullanıcı Arayüzü Tasarımcısı, Proje Yöneticisi, BT Uzmanı, Girişimci, AR / VR Geliştirici olabilir. , Veri Analisti, AI Programcı.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher educati ... Devamını oku

Häme University of Applied Sciences (HAMK) is a multidisciplinary higher education institution situated centrally in the most populated a??rea of southern Finland. HAMK offers inspiring higher education and customer-oriented applied research. Häme University of Applied Sciences is authorised by the Government of Finland, and is situated centrally in the most populated area of the country, southern Finland, where about half Finland's population live. Daha Az
Hämeenlinna , Riihimäki , Valkeakoski , Forssa + 3 Daha fazla Daha az