İç Mimarlık ve Tasarım Güzel Sanatlar Fakültesi Mezunu

Genel

Program açıklaması

İyi bir iç tasarım, bir lüks değil, bir zorunluluktur. Çevreyi, doğal ve insan kaynaklarını korumak ve dünyaya yaşamak, çalışmak ve oynamak için daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olabilir. UNA'nın İç Tasarım programı, öğrencilere iç tasarımda uygun bir eğitim sunar. Okulumuz, öğrencilerin küresel bir toplumda iç tasarım mesleğinin şimdiki ve gelecekteki rollerini öğrenme ve keşfetme konusunda aktif olarak yer aldığı ideal bir ortamdır. Daha da önemlisi, bu bağlam, öğrencilerimizin iç tasarımın farklı rollerini eleştirel bir şekilde araştırmasına ve insan ortamlarını niçin ve nasıl tasarladığımıza dair yeni düşünce ve tutum alanlarını keşfetmemize ilham veriyor.


Çok yönlü tasarım profesyonelleri hazırlamaya odaklanmak, lisans programımızın disiplinlerarası temeli, öğrencileri iç mimarlık ve mimarlık firmalarında çalışmaya yönlendirmektedir. Bölümümüz mezunları, konut, ticari ve kurumsal projelerin tasarımında mimarlar ve mühendisler de dahil olmak üzere diğer profesyonellerle çalışmaya hazırdır.


İç tasarım programları tasarımın teorik ve pratik yönleri arasında bir denge kurar. Kuramsal bileşen yaratıcı problem çözme için çok önemlidir; pratik bileşen mezunların pazarlanabilirliğini sağlar. İç tasarım müfredatı, öğrencilere kapsamlı bir teori, tarih, teknoloji, iletişim, profesyonel ve tasarım becerileri bilgisi kazandırmak için formüle edilmiştir. Bölümde üç temel ders türü vardır: iç mimarlıkta stüdyo dersleri; iç tasarım konularında dersler; İnsan çevre bilimlerinde ve dersler.


öğretim


Ek ücret uygulanır. Tüm masraflar ve ücretler değişebilir.

Son Güncelleme Aralık 2018

Okul Hakkında

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite th ... Devamını oku

The College of Science, Technology, Engineering, Arts and Mathematics, 19 different departments with an array of majors, minors and certificate programs working independently and together to ignite the dream that creates the steam that powers your future. Join us and get ahead! Daha Az