MBS College of Crete

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Girit Koleji MBS, 1979 yılında kurulmuştur ve aradan yıllar boyunca değişim, gelişme ve sürekli büyüme yaşamıştır. 34 yıl sonra, hem endüstri hem de diğer eğitim kurumları ile yaptığımız işbirlikleri, çeşitli lisans programları portföyümüz ve güncel eğitim ve öğretim olanakları geliştirme konusundaki sürekli yatırımımızla gurur duyuyoruz.Students learning together Alexis Kahverengi / Unsplash

bizim felsefemiz

Girit Koleji MBS, çağdaş Üniversite eğitimi sağlamak için uluslararası tanınırlıkla birlikte yapılar ve önemli işbirlikleri sunmaktadır. Uluslararası piyasalar tarafından ortaya konan uzmanlık bilgi ve yetenekleri talepleri nedeniyle, mevcut öğrencilerin rekabetçi iş piyasasında başarılı bir kariyer yapabilmeleri için yüksek donanıma sahip olmaları gerekmektedir.

Vizyonumuz

MBS'nin vizyonu, daha geniş bir Akdeniz bölgesinde önde gelen özel bir yüksek öğretim kurumu olmaktır.

Bu vizyona ulaşmak için, MBS sürekli yüksek kaliteli eğitim sunmayı, faaliyetlerini genişletmeyi ve Akdeniz'deki potansiyel öğrencilerin dikkatini çekmeyi amaçlamaktadır.

Stratejimiz

MBS'nin ana stratejik hedefi, öğrencilerinin Üniversite üssünün ana bölümünde okuyan öğrencilerle aynı öğrenme ortamını deneyimlemelerini sağlamaktır. MBS'nin program sunumu stratejisi, sınıf büyüklüğünün büyük olduğu (250 öğrenciden fazla) Yunan devlet üniversitelerinin aksine küçük sınıf boyutlarına (25 öğrenciye kadar) odaklanmaktadır. Küçük sınıf boyutlarını korumak, her öğrencinin ilerlemesini etkin bir şekilde izlemek ve mümkün olan en yüksek desteği sağlamak için temel bir bileşendir. Her öğrencinin performansının ve ilerlemesinin izlenmesi, programların genel öğretme ve öğrenme deneyimine ve kalitesine katkıda bulunur.

Neden bizimle çalışmalı?

  • Avrupa'nın en güzel yerlerinden birinde kaliteli İngiliz Üniversitesi eğitimi.
  • Mezunlar, iş piyasasında öne çıkmak ve fark yaratmak için gerekli bilgi, beceri ve yetenekleri edinmiştir.
  • İngiltere Üniversitesinde okuyan ve aynı mesleki haklara sahip olan öğrencilere verilen dereceyle aynı derecede mezun olun.
  • Hem Yunanistan'da hem de yurtdışında ödüllendirilen derecenin uluslararası kabul görmesi ve önemli kariyer olanakları.

Konumlar

Kandiye

Address
Olimpionikon,84
713 04 Kandiye, Yunanistan