American College of Thessaloniki

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ACT (Selanik Amerikan Koleji) Anadolu Koleji, 1886 yılına dayanan uzun ve prestijli bir geçmişi olan bir kurumun üçüncül bölümüdür.

DAVRANMAK olduğunu NEASC tarafından ABD'de akredite Yükseköğretim Kurumları üzerindeki Komisyonu aracılığıyla (Okullar ve Kolejler New England Association). Buna ek olarak tam NEASC akreditasyona sahip ACT, ACT teslim lisans programları da Open University, UK tarafından doğrulanır. DAVRANMAK Ayrıca özel ortaöğretim sonrası eğitim kurumu ( "Üniversite") olarak faaliyet Yunan hükümeti tarafından lisans verildi.

DAVRANMAK'Kapsamlı lisans müfredat teklifleri s İşletme Lisans dereceleri (4 konsantrasyonlarda) Bilgisayar bilimi, İş hesaplama, uluslararası ilişkiler, İngilizce ve bir araya getirilen lisans derece (2 konsantrasyonları ile) Turizm ve otelcilik İsviçre ve ABD'de ünlü eğitim kurumları ile işbirliği içinde. Ayrıca, üniversite sunan bir Turizm ve Otelcilik Yönetimi Bilim (MS) Master VE bir İşletme Yüksek Lisans (MBA) Dijital Çağda Bankacılık ve Finans, Girişimcilik, Yönetim ve Pazarlama konsantrasyonları.

DAVRANMAK Ayrıca sunan bir Kapsamlı bir ihtiyaç ve liyakate dayalı mali yardım programı.

Konumlar

Selanik

American College of Thessaloniki

Address
American College of Thessaloniki,
Vasiliou Sevenidi 17, Pylea

555 35 Selanik, Selanik, Yunanistan
Telefon
+30 231 039 8398