Whitecliffe College of Arts & Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

WHITECLIFFE Genel bakış

Whitecliffe Sanat ve Tasarım Okulu bir ödüllü Auckland yılında kurulan Yeni Zelanda'da 1982 yükseköğretim kurumlarını parlıyor

Uluslararası kabul görmüş meslek kursları, lisans kursları, Master Güzel sanatlar, fotoğraf medya, moda tasarımı, grafik tasarım, sanat menijimeonteu, sanat terapisi Aktiftir.

Whitecliffe görevdeki sanatçılar, tasarımcılar, eğitim uzmanları ve araştırmacılar ile, modern, uluslararası ilgili dersler sunmaktadır. Öğrenciler, yaratıcı ve eleştirel düşünme, araştırma, iletişim, sunum becerilerini geliştirmek ve tasarım, staj, uluslararası misafir konuşmacılar, sektör uzmanları dünyasında çağdaş sanat sergisinde öğreneceksiniz. Profesyonel süreç Whitecliffe gelen kendi yaratıcılık ve risk alma her biri için hiçbir değer lisansüstü çalışmaları için teşvik edilir.

Whitecliffe mezunları açık ve yaratıcı düşünme ve geniş, endüstri standardı teknolojiler yüksek düzeyde. Onlar çağdaş kültürde güçlü ve son derece görsel temsil kararlıyız ve yaratıcı endüstri yarattı yaratıcı fikirler oluşturur.

Eğitim Hedefleri

Whitecliffe bağımsız olarak çalışabilen sanatsal tasarım okullarında en iyi mezunları ve teşvik yaratıcı insanlardan biridir.

Whitecliffe sanat genelinde öğrenme ve uygulama yoluyla kültürel zenginleşme oluşturur ve sanat tasarım eğitim, araştırma ve öğrenme yoluyla hayat değiştiren bir eğitim deneyimi sağlar.

yaratıcı süreç boyunca toplulukla birlikte mükemmellik, inovasyon, çeşitlilik sayesinde Whitecliffe öğrenciler. Whitecliffe mezunları estetik yargı, uzmanlık ve güven, işbirliği, uzmanlık var.

Çekirdek varlıklar Whitecliffe personel, öğrencileri ve mezunları çalışmalarıyla geliştirilmiştir. Whitecliffe fikirler ve ifade farklı alanlarda inanmaktadır. vb medya, süreçler, metodolojiler, geniş bir yelpazede ile ben mezun liderlerin her alanda derinlemesine düşünme ve uygulama gibi olacaktır olduğuna inanıyoruz. titiz eleştiri ve entelektüel tartışmanın ve toplum ile birlikte gerekli becerileri kazanacaklardır karşılıklı saygı yoluyla.

program

Hazırlık Derecesi Lisans: NZQF Seviye 4

Sanat ve Tasarım profesyonel kurslar
Dijital Medya ve Tasarım profesyonel kurslar
18 hafta ders Temmuz ayında her yıl Şubat ayında başlar
gereksiz portföy
IELTS 5.5 veya daha yüksek

Derece: Lisans Güzel Sanatlar NZQF Level 7

Güzel Sanatlar
grafik Tasarım
Fotoğraf medya
moda Tasarımı
Her yıl Şubat ayında başlayan
Portföy gerekli
IELTS 6.0 veya daha yüksek

Yüksek Lisans: NZQF Seviye 8, Seviye 9

Güzel Sanatlar Yüksek Lisans
Güzel Sanatlar Yüksek Lisans Hazırlık Programı
Sanat Yönetimi Yüksek Lisans
Sanat Terapisi Vakfı Yüksek Lisans Derecesi
Sanat Terapisi Yüksek Lisans
Çevre dostu Moda Masters
daha az çalışırken tüm lisans ders tamamlama, öğrenciler derslere katılabilir
IELTS 6.5 veya daha yüksek bir

Neden Whitecliffe?

1.Whitecliffe çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda öğrencilerimizin, mezunlarımızın, öğretim Sanat ve Tasarım ödüllerinin Okulu parlıyor. ana içeriği ödülü dahil

  • Eden Sanatları Sanat Okulları Top Ödülü bugüne kadar verilen bir başladı dahil olmak üzere ilk yıl 2011 yarışması.
  • Yılın Australasian Lisansüstü - Moda Tasarımı
  • Yılın Australasian Lisansüstü - Görsel İletişim
  • id Gelişen Tasarımcı
  • iyi Ödülleri
  • AgIdeas

2.Whitecliffe lisans, ön lisans programı tanıma ve bireysel öğrencinin bireysellik ve tutku besleyen dayalı, öğrenci merkezli oluşur. Öğrenciler Yeni medya, modern bir kavramdeneyim ve Geleneksel malzemeler, beceri, tutumBinanın bilgisi. 3.Whitecliffe lisans dersleri sanat tasarımı öğretilir. Eğer herhangi bir büyük öğrenciler hangisini seçerseniz seçin Çizim, boyama, tasarım teknolojisiBu tutar. 4.Whitecliffe olan İş, pazarlama, etikBir kullanışlı temelinde çeşitli alanlarda teknik ve öğrencilerin gelecekteki kariyer için sektörde kapsamlı profesyonel deneyimi sağlar. üçüncü yıl 5. Öğrenciler Sergiler, uluslararası konuk konuşmacılar, sektör uzmanları, konferanslar, zorunlu stajmodern sanat ve tasarım dünyası ile deneyim. lisans destek Chunghak dayanarak 6. Yaratıcı Teknoloji Araştırmagörsel sanat ve teknoloji füzyonu kamu ve profesyonel sektörler tarafından gerekli. 7.Küçük sınıflar Uygulamaöğrenci ve öğretim için her gün ayrı ayrı iletişim kuracaktır. İkinci sınıf öğrencileri Whitecliffe kişisel çalışma alanı ya da stüdyo vermektedir hafta boyunca kampüse girmek için izin beri.

8.Problem çözme becerileri ve yaratıcı tepkilerOdaklanmak tavsiye edilir. Yanı sıra zenginleştirme yoluyla bireysel yaratıcılık ve eleştirel düşünme, araştırma, iletişim ve sunum becerilerini geliştirin.

  1. Yaratıcılık hayal, konsantrasyon ve esneklik organik kombinasyonunu gerektirir. Güzel Sanatlar Birçok mezun Yaratıcı düşünme ve üreticilerinBu Art & Design elbette çeşitli alanlarda edinilen becerileri birleştirerek mümkün olduğunca başarılı tanıma aldı. 10.ortalama tamamlanma yüzdesi ve mezuniyet süreci WhitecliffeYeni Zelanda yüksek sanat ve Tasarım kursları birine sahiptir % 80A.

Lisans bakış

Güzel Sanatlar

Whitecliffe Güzel Sanatlar mezunu kuvvetle fikirlerini ve çekici ifade gösterir vardır. Geniş sanatın geniş alan anlayış ve kare bitiştiği ve sürekli eleştiri uyum ve düşünmek hızlı çağdaş kültürün ön planda katıldı.

Güzel Sanatlar binbaşı görsel dil odaklanarak, çağdaş sanat pratiği, çağdaş teori koyabilirsiniz. desteklemek ve beceriler, teknikler ve öğrenci teorisi yaratıcılık gerekli beslemek için kendi alanlarında anlamlı ve yaratıcı medya sanatsal uygulama yoluyla gelişimini teşvik, beceri ve teori uygulamalı.

Öğrenciler Resim, çizim, özgün baskı, fotoğraf, video, dijital medya, geleneksel / modern malzemeler, teknolojiler, yaklaşımlar ve alaykeşfetmek için. Yıllık atölye çalışmaları ve özel dersler yoluyla Video prodüksiyon, 3D sanat yükleme sanatını öğrenmek. Whitecliffe öğrenciler kişisel stüdyo alanı sağlayacaktır.

grafik Tasarım

Whitecliffe grafik tasarım mezunu çağdaş / geleneksel grafik tasarım ve nasıl sürekli düşünmek anlamak gerekir. Sistematik becerilerinin geniş aracılığıyla tasarım projesini keşfetmek ve görme keskinliği geniş bir yelpazede sunarak sektöründe yüksek tanınırlar.

Öğrenciler Araştırma, problem çözme ve görsel iletişimdijital / geleneksel medyanın keşif katılmak durumunda. Endüstri standardı yazılım Çizimler, fotoğrafçılık, baskıresimdengelemek için öğrenin. Bu işlem, tasarım, hareketli grafik, kurumsal iletişim, web tasarımı, ambalaj tasarımı, reklam, sanat yönü, marka kimliği, tasarım teorisi, staj, sergiler, canlı külot yayınlamaBu içerir. Yukarıdaki süreç sayesinde sanat yönü, marka kimliği, grafik tasarım, tasarım teorisinin temel unsurlarını desteklemek. Öğrenciler bir yıl boyunca, son yıl kendilerine ait bir proje üzerinde çalışmak için tasarım alanında dayalı bir gelecek istiyoruz. Öğrenciler staj, sergiler, canlı külot ile sanayi rehber genişletmek için teknik uzmanlık geliştirin. Tüm öğretim üyeleri araştırma ve tasarım görevdeki tasarımcısı aktif bulunmaktadır.

Fotoğraf medya

Whitecliffe fotoğraf medya mezunları yaratıcı ve farklı bir görüntü makinesi yaşadı. Onlar açıkça çağdaş bir ortamda vizyon ve güven iletişim etkili bir endüstri standartlarını anlamak ve.

Bu ders öğrencilere yaratıcılık, beceri ve teori uygulamalı temel becerileri, teknikleri, yöntemleri sağlar. En önemli sanatsal pratiğin birçok yaratıcı mercek medya deneyimlerine dayanarak.

Analog / dijital teknoloji ve dijital iş akışı, renk yönetimi ve gelişmiş aydınlatma teknolojisiYoğun bir çalışma. Geniş formatlı fotoğrafları tabanlı aydınlatma teknolojisi, fotoğraf (video) Ses işleruzmanlık alanlarında odaklanarak gibi. Büyük medya resim Öğrenciler Uzmanlar lens / kamera / ses donanımları ve gelişmiş görüntüleme cihazlarıSen kullanabilirsiniz. Öğrenciler uzun vadeli bir proje özel profesyonel fotoğraf baskı sunumu ile Stratejisi öğrenmek resimli kitapoluşturmak

moda Tasarımı

Whitecliffe moda tasarım mezunu endüstri standardı teknikleri, yaratıcı düşünme ve denemek için cesur bir yüksek düzeyde bulunmaktadır. Bir kişisel vizyon ve yenilikçi kariyer sektöründeki profesyonelleri saygı gösterilir.

Moda tasarımı binbaşı düşünme ve birinci sınıfta uygulanan beceri, pratik beceriler dayalı tasarım estetik yaratıcı oluşumuna neden olur. Öğrenciler kendi kimliklerini, çok modern ve özgün tasarım tutarlılığı ifade araştırma ve konsept geliştirme becerilerini tasarım öğreneceksiniz.

endüstri standardı temellerini öğrenmek için yolu, desen yapma, giysi imalatı yüksek seviyede uzman seviyesinde çalışmalarını tamamlamak için.

Moda tasarımı kursları Tasarım araştırmaları, konsept geliştirme, sunağın sanayi düzeyinde desen, giyim üretim, teknoloji, moda, kumaş işleme, dikiş, çevre dostu bir araştırma, doğal boyamaBu odaklanır. Bu, moda tarihi, teorisi, illüstrasyonlar içeren araştırma konusunda uzmanlaşmış. Whitecliffe, önde gelen küresel bir moda trendi tahmin web sitesi WGSN erişim için destek. Öğrenciler sorunun modern sanayi uygulaması yoluyla toplumu veya kendi tasarım Egzersiz çevre dostu, doğal boyama Böyle odaklanma fırsatı verilecektir. Öğrenciler Yeni Zelanda Moda HaftasıA yerel tasarımcı, denizaşırı alıcılar ile bir staj.

Uluslararası öğrenci başvuruları alınan

Uluslararası öğrenciler Minimum yaş 18 yaşındadır. 19 yaşın altında sadece öğrenciler ilk yıl Guardian Oakland ikamet eden kanıt gerektirir.

Her destekleyici belgeler Whitecliffe tarafından ayrı ayrı işlenir. çeşitli avantajlar her öğrenciye giriş için Kabul Komitesi üç önemli parçaları inceledikten sonra. Öğrencinin başarılı kabul edilmek için bir derece tamamlayabilirsiniz tespit edilmiştir.

nasıl

Daha fazla bilgi okul el kitabının son sayfasında bulunabilir.

1. Karne: Lise veya üniversite notları

yurtdışında kılavuzları olarak gelen öğrenciler, tüm ülkede lise dersleri tamamlamak zorundadır verdi.

2. Portföy

iş olanakları geniş bir yelpazede gösterebilir 20 ila 12 içermelidir. portföy öğrenci temsilcisi olan bir alanda çalışmak üzere yapılandırılabilir.

Öğrenciler (Yurt dışında), dijital formatta bir portföy kabul edebilir.

3. Röportaj

Tüm adaylar mülakat eserleri ve fikirleri adresinden portföyüne doğal konuşmaya hazır olmalıdır. Ben yurt dışındaki öğrenciler Skype veya telefon ile görüşme olabilir yaşıyor.

4. Kabul bülteni için kayıt olun

Hazırlık Derecesi ve Lisans başvuranların kabul harfler 250'den fazla kelime tamamlamak zorundadır.

iyi seçim

Hiç bir üniversite kursu veya işle ilgili destek inceledik öğrenciler en iyi model olarak seçilebilir. Ayrıntılı Makaleler Bölüm 2 bakınız.

Destek TarihiAtlar Ekim bulunmaktadır. Hatta son başvuru tarihinden sonra destekleyebilir.

destek son tarih işleminden sonra

Son başvuru tarihinden sonra aşağıda bir kabul prosedürü uğrar.

Eğer telefon ya da Skype tarafından değiştirilecektir yurtdışında kalıyorsanız öğrenciler görüşmeler ve yardım talep edebilirsiniz. Uygulama düzeyi excel, bu röportajda muaf edilebilir.

Başvuru, kayıt anlaşması, eğitim faturaları bir mektup gönderilecek öğrenciler için kabul.

Kabul Anlaşması (başvuru mutabık) ve öğrenim faturaları ihbar tarihi mutlaka Whitecliffe teslim edilmelidir. Sonra tam ders (Kamu ödeme Yeni Zelanda Bürosu) ödemek için (giriş onayından sonra 2 hafta içinde) öğrenim ödeme onayı yayın yapacak.

Öğrenim belgesi Göçmenlik Yeni Zelanda öğrenci vizesi için gerekli bir belgedir.

Öğrenciler Öğrenim

  • Hazırlık Derecesi Lisans 2017 NZ $ 12,000 (18 hafta)
  • Lisans 2017 NZ $ 27,000 (1 yıl)
  • Masters 2017 NZ $ 27,000 (1 yıl)

Konumlar

Auckland

Whitecliffe College Of Arts And Design

Address
24 Balfour Road, Parnell
1052 Auckland, Auckland, Yeni Zelanda
Telefon
+64 9-309 5970