Resmi açıklamayı okuyun

SAE, 27 ülkede 53 kampüsleri ile, 1976 yılından bu yana yaratıcı medya eğitimi için küresel kriter ayarı olmuştur. Yeni Zelanda'da, biz gururla bir sertifika, diploma ve Audio lisans derecesi ve Film diploma sunuyoruz.

SAE yaratıcı medya sektörlerinde dünyanın önde gelen eğitimci. ses mühendisliği dünyanın ilk kombine pratik ve teorik okul olarak 1976 yılında kurulan, şimdi 27 ülkede 53 kampüsleri ile dünya span ve sertifikalar, diplomalar ve dereceleri dahil etmek kurslar yelpazemizi genişlettik:

  • ANİMASYON
  • Ses
  • dizayn
  • Sinema
  • Oyunlar
  • Web & Mobil

SAE anda dünya çapında tesislerinde olağanüstü programlar sunmaya gurur duyuyoruz. Öğrencilerimizin olağanüstü bir eğitim uluslararası alanda tanınan nitelikleri ve endüstri ile ilgili becerilerini almasını sağlamak.

Mezunlarımız gerçekten rekabet gücünü var.

SAE FARK

SAE 1976 yılından bu yana üstün endüstri odaklı eğitim teslim edilmiştir. bu endüstriler biliyoruz çünkü yaratıcı medya üçüncül düzey niteliklere için kriter belirledik ve endüstri hazır mezunlar yetiştirmek için biliyorum. Biz ne seviyorum ve biz geliştirmek ve ilham, meydan eğitim seçenekleri sağlanmasına kararlıyız.

SAE BAŞARI İÇİN BENİ donatıyor

Bizim endüstri ortakları ile yakın bir çalışma, çünkü biz gerçek dünya tecrübesi ile uzman öğretmen istihdam yaratıcı medya sektörlerinde dünyanın önde gelen eğitimci, ve biz dünya çapında tesislerinde kişiselleştirilmiş eğitim sunmak.

Yaratıcı medya Bizim uzman dersler bu sanayilerin dinamik ve gelişen doğaya duyarlı. Size potansiyel ulaşmak ve hayallerini gerçekleştirmek yardımcı olur.

SAE ME DÜNYA ERİŞİM VERİR

SAE 27 ülkede 53 kampüsü vardır. Üstün eğitim olanakları - Bizim öğrenciler ve öğretmenler bir kolektif bir amaç için bir araya geldiği bir benzersiz farklı ve yaratıcı topluluk vardır. Bizim uzmanlık Dünyaca tanınan ve gerçekten küresel olduğunu.

SAE kursları uluslararası geçerliliği vardır.

SAE GERÇEK DÜNYAYA ME Exposes

SAE anda yaratıcı medya endüstrileri mezunları bireysel uygulamalı eğitime ihtiyaç olduğunu biliyorum. Biz bizim eller öncülük yüzden, sanayi odaklı ve state-of-the-art tesisleri size teslim müfredat, kişiselleştirilmiş - Biz 1976 yılında bu geri tanıdı.

Biz de Yeni Zealands önde gelen festivalleri ve etkinlikleri bazı mesleki gelişim fırsatları, sınıf dışında ve gerçek dünyaya getirmek.

SAE eğitimde mükemmellik, ve öğrenme çıktılarının kararlıdır.

SAE MY potansiyelini ortaya çıkarır

SAE anda pratik ve teknik deneyimlerine dayanarak, teori ve eleştirel analiz topraklı titiz müfredat ile beceri ve uzmanlık bilemek yardımcı olacaktır.

SAE 1976 yılından bu yana sanayi hazır mezunları eğitim olmuştur. Biz ne harika - biz yaratıcı medya eğitimi bir endüstri lideri olduğunu bu yüzden.

YER

Auckland Yeni Zelanda'nın en büyük şehridir. Benzersiz Hauraki Körfezi'nde iki liman ve çok sayıda adalar arasında yaşamak için harika bir yer yapar ayarlayın. Auckland sanat ve Pasifik kültürel kalbidir. Size sunulan deneyimlerin sadece birkaç isim festivaller, galeri sergileri, tiyatro mevsimi ve müzikal extravaganzas bulacaksınız.

Kentin sanat kuvvetle Te Ao Maori, Pasifik kökleri, doğal ve kültürel mirasın ve kültürel çeşitliliğe dayanan eşsiz kimliği etkilenir. Kent ayrıca dinamik sanat ve kültür sahnesi vardır ve ülkenin önde gelen sanat kuruluşlarının bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Auckland birçok yetenekli yazar, film yönetmenleri ve sanatçılar yanı sıra yayıncılık ve yaratıcı medya endüstrilerinin merkezi olarak hizmet üretti. Auckland yaşam hakkında daha fazla bilgi için, check out: SAE Auckland Parnell köyünde yer almaktadır, sadece birkaç dakika Auckland CBD yürüme mesafesindedir.

Biz en kaliteli sanayi tanınan uygulamalı eğitim sağlayacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

SAE Institute New Zealand

Film Bachelor of Arts yaratıcı beceri ve bugünün rekabetçi sanayi ortamında gerekli araştırma yöntemlerinin geliştirilmesini içeren, film ve televizyon sektörlerinde sizi ... [+]

Film Bachelor of Arts yaratıcı beceri ve bugünün rekabetçi sanayi ortamında gerekli araştırma yöntemlerinin geliştirilmesini içeren, film ve televizyon sektörlerinde sizin anlayışı derinleştirmek için bir fırsattır. Teknik beceri sürdürmek yanı sıra, bu derecesi de iş yönetimi ve yasal konularda yanı sıra iletişim ve araştırma becerileri ilgili yönlerini anlayış geliştirir.

Onların bakış açıları içine bir fikir verebilir küçük atölye çalışmaları ve seminerler yakın yüksek profilli endüstri profesyonelleri buluşmak ve gerçek dünya film stüdyolarında site kapalı iş deneyimi kazanacaktır.

Film Bachelor of Arts yüksek akademik eğitim düzeyleri (yüksek lisans ve doktora) yol açarak, araştırmaya dayalı olduğunu. SAE denizaşırı Yeni Zelanda ve çalışmanın çeşitli programlar içine yollar bir numarası vardır.... [-]

Yeni Zelanda Auckland
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SAE Institute New Zealand

Kayıt Bachelor of Arts yaratıcı beceri ve bugünün rekabetçi sanayi ortamında gerekli araştırma yöntemlerinin geliştirilmesini içeren, ses ve müzik endüstrileri sizin anla ... [+]

Kayıt Bachelor of Arts yaratıcı beceri ve bugünün rekabetçi sanayi ortamında gerekli araştırma yöntemlerinin geliştirilmesini içeren, ses ve müzik endüstrileri sizin anlayışı derinleştirmek için bir fırsattır.

Yanı sıra ticari ve ticari olmayan müzik marketlerde ilgili müzik prodüksiyon becerilerinin geliştirilmesi sürdürmek itibaren, bu aşamada da iş yönetimi ve yasal konularda yanı sıra iletişim ve araştırma becerileri ilgili yönlerini anlayış geliştirir.

Onların bakış açıları içine bir fikir verebilir küçük atölye çalışmaları ve seminerler yakın yüksek profilli endüstri profesyonelleri buluşmak ve onların bilgi ve deneyimlerini paylaşacak. Bu derece bir araştırma, en yüksek akademik eğitim düzeyleri (yüksek lisans ve doktora) yol açarak, dayanır. SAE denizaşırı Yeni Zelanda ve çalışmanın çeşitli programlar içine yollar bir numarası vardır.... [-]

Yeni Zelanda Auckland
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku