Vietnam National University, Hanoi - International School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ülkenin Lider Üniversitesi

Vietnam Ulusal Üniversitesi, Hanoi (VNU), ülkede kurulmuş ilk modern üniversite ve Vietnam'daki iki ulusal üniversiteden biridir. İlk olarak 1906'da Çinhindi Üniversitesi olarak kurulan VNU, Vietnam'daki en geniş kapsamlı yüksek öğrenim ve araştırma merkezi olmak için çeşitli gelişim aşamalarından geçti. Her yıl, VNU 110'dan fazla lisans, 121 yüksek lisans programı ve doğal bilimler, teknoloji, ekonomi, sosyal bilimler ve beşeri bilimler, eğitim ve yabancı etütler alanlarında 112 yüksek lisans programından mezun olan 5.000'den fazla lisans, 2.400 yüksek lisans ve 200 doktor üretir.

Vietnam Ulusal Üniversitesi Hanoi, Başbakan tarafından ilan edilen özel bir yönetmeliğe göre, örgütlenme konusundaki yüksek özerkliği ile Vietnam'ın yüksek öğretim sisteminde özel bir konuma sahiptir.

124329_Rankings.jpg

Öğrenciler ve Alimler için VNU altında Uluslararası Bir Hub

Temmuz 2002'de kurulan Uluslararası Okul - Vietnam Ulusal Üniversitesi, Hanoi (VNU-IS), ortak uluslararası eğitim programları sunan ilk yüksek öğretim kurumlarından biridir.

Kuruluşundan bu yana, VNU-IS hem eğitim kapsamında hem de kalitede kayda değer bir gelişme kaydetmiştir. Okul şu anda 8 tam zamanlı lisans programı (VNU tarafından verilen derecelerle 5 program ve yabancı üniversiteler tarafından verilen 3 program dahil) ve İngilizce olarak yürütülen 5 ortak uluslararası lisansüstü program düzenlemektedir.

VNU-IS'deki akademik programlar, öğrencilerin tüm potansiyellerine ulaşmaları ve böylece gerçek dünyada başarılı olmaları için tasarlanmıştır. Dünya çapında 40'tan fazla üniversiteyle ortaklığa sahip olan VNU-IS, uluslararası ziyaretçi profesörlerine ve Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya'daki denizaşırı öğrencilere ev sahipliği yapma ve uluslararası bir ortam oluşturma konusunda geniş deneyime sahiptir. Profesör ve öğrenci topluluğumuz zengin bir kültür karışımından oluşmaktadır. Bu çeşitlilik çevremize canlılık ve derinlik, yeni anlayış ve geniş bir bakış açısı katar. VNUIS'teki orta büyüklükteki sınıflar, öğrenciler için arkadaşça bir atmosfer ve çok kişisel bir destek sağlar.

students, adult, asiasasint / Stardoll

Neden VNU'yu Seçmelisiniz - IS

Kaliteli Eğitim

VNU - IS'de, öğrencilere en kapsamlı eğitimin yanı sıra yeteneklerini ve becerilerini genişletmek için uygulamalı deneyim sunmayı hedefliyoruz. Ayrıca, VNU-IS, öğrencilere akademik araştırma alanında kendilerini keşfetme ve kanıtlama fırsatını sunmayı taahhüt eder ve onlara en iyi ve ilgi çekici çalışmaları bilimsel olarak yürütmek için en iyi yaklaşım ve geliştirme metodolojisini tanıtan uzman denetçiler tarafından desteklenir.

Uluslararası Öğrenciler İçin Mükemmel Destek Hizmetleri

VNU-IS daima uluslararası öğrencilerin mümkün olan en iyi öğrenme deneyimlerine sahip olmasını sağlamaya çalışır. Uluslararası öğrencilere sunulan hizmetler arasında vize başvurusu, konaklama düzenlemesi ve yepyeni bir ortama nasıl uyum sağlanacağı konusunda ayrıntılı rehberlik yer almaktadır. Ayrıca, psikolojik danışmanlık hizmetleri, kariyer odaklılık, yumuşak beceri geliştirme, uluslararası değişim programları ve etkinlik çeşitliliği sizi bekliyor!

Çok Çeşitli Müfredat Dışı Aktiviteler ve Çevre Dostu Çevre

VNU-IS'de, eski ve modern Vietnam'ın buluştuğu hızlı hareket eden bin yıllık bir şehirde kendi kişisel çıkarlarınızı takip edebilir, ömür boyu sürecek bir arkadaşlık kurabilir ve üniversite hayatının heyecanını yaşayabilirsiniz. VNU-IS şu anda 10 farklı öğrenci kulübüne sahiptir, bu nedenle İngilizce konuşma ortamı kendinizi evinizde gibi hissetmenize yardımcı olur.

125583_image001.png

Konumlar

Hanoi

Address
C & E Building,
Hacinco Student village,
no.79 Nguy Nhu Kon Tum street

Hanoi, Hanoi, Vietnam

Hanoi

Address
G7 & G8 Building,
144 Xuan Thuy street

100000 Hanoi, Hanoi, Vietnam

Hanoi

Address
Kieu Mai street,
Phuc Dien Ward

Hanoi, Hanoi, Vietnam