Nguyen Tat Thanh University, NTT Institute of International Education (NIIE)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Burada Vietnam uluslararası eğitim yeni bir model - Uluslararası Eğitimi NTT Enstitüsü'ne ya da kısa NIIE içinde hoş geldiniz. NIIE, biz çok başarılı bir gelecek kariyer için bilgi, beceri ve kişisel özellikleri ile donatmak olacak dünya standartlarında bir eğitim kazandırmaktır arıyorlar. NIIE öğrenciler İngiltere, Avustralya ve Singapur'da öğrenciler aşağıdaki olacak aynı programları eğitim olacak ve onlar tüm dünyada tanınacak değerli diploma veya lisans derecesi kazanacaktır. Ayrıca, öğrenciler iyi işler Vietnam'da ve küresel kapılarını açacak olan, İngilizce, iş ve iletişim için en önemli dili akıcı hale gelecektir. NIIE, öğrencilerin öğrenme sağlamak, geliştirmek ve bunların çalışmalarında başarılı olmak için elinden gelen her şeyi yapacağız. Biz onların çalışmalarında öğrencilere yardımcı olmak için modern imkanlarla donatılmıştır 298A Nguyen Tat Thanh Caddesi'ndeki yeni Enstitüsü binası, yeni bir kütüphane ve derslik ve diğer kaynakların bir dizi var. Uluslararası programlara öğrenciler için Batı tarzı kolaylıklar sunacak olan çok inşa ediliyor yeni bir yurt. Bizim öğretim adanmış ve iyi nitelikli ve çalışmalarında öğrenmek için öğrenciler ve ilerlemeyi ilham, up-to-date ve öğrenci merkezli öğretim yöntemleri yanı sıra son teknoloji kullanacak. Tüm NIIE uygulamak için bekliyoruz - Ho Chi Minh City uluslararası eğitim en iyi yönlerini bir araya getiren öncülük edecek örnek bir Enstitüsü.

VİZYON Uluslararası alanda tanınan ve onun gelecekteki büyüme ve gelişme için gerekli olan Vietnam'da tarafından beceri ve niteliklere sahip mezunlar vermek olan kaliteli eğitim programları sunarak Vietnam'da üst düzey uluslararası eğitim kurumları biri olmak.

MİSYON 21. Yüzyılda mezunlarının ihtiyaçlarını ve milletini karşılamak için Vietnam ve yurt dışındaki öğrenciler için en kaliteli uluslararası eğitim programları sağlar bir eğitim enstitüsü geliştirmek için

Konumlar

Ho Şi Min Şehri

Address
Nguyen Tat Thanh University
298A Nguyen Tat Thanh st., Distict 4, Ho chi Minh City, Vietnam

Ho Şi Min Şehri, Ho Şi Min Şehri, Vietnam