Ho Chi Minh City University of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Ho Chi Minh City University of Technology Üniversitesi - 1957 yılında kurulan Vietnam Ulusal Üniversitesi ( HCMUT - Bach Khoa ), Vietnam'da devlete ait ve kapsamlı bir üniversitedir.

Üniversite, Vietnam'da akademinin önde gelen merkezi, bilimsel araştırma ve teknoloji transferi olarak tanınmıştır.

Asya'daki 400 üniversitenin QS Rankings'in son sıralamasında, bir önceki yıla göre 5 sıra daha yüksek olan 142. sırada yer alıyoruz. Bu da HCMUT - Bach Khoa'nın Asya'daki En İyi 150 Üniversitesi arasında olduğunu gösteriyor .

Ho Chi Minh City University of Technology Üniversitesi, Vietnam'da HCERES'den (Avrupa) Akreditasyon elde eden ilk ve tek üniversitedir.

Program akreditasyonu için, HCMUT - Bach Khoa, Vietnam'da iki ana dalda ( ABD Mühendislik ve Teknoloji Sertifikasyonu Akreditasyon Kurulu) ABD'de ilk üniversitedir : Bilgisayar Bilimi ve Bilgisayar Mühendisliği . Telekomünikasyon Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İmalat Mühendisliği, İşletme, Endüstriyel Sistem Mühendisliği, Otomatik Kontrol Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği alanlarında 9 ana dalda AUN - QA (ASEAN Üniversitesi Ağ Sertifikalarında Kalite Güvencesi) elde ettik .

HCMUT şehir merkezi kampüsünde bir köşe - Bach Khoa

ÇALIŞMA PROGRAMLARI ALANLARI

Ho Chi Minh City University of Technology (Bach Khoa), çeşitli bölümlerde lisans seviyesinden doktora seviyesine eğitim programları sunmaktadır: Petrol Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Endüstriyel Yönetim, Bilgi Teknolojisi, Mekanik ve Mekatronik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Taşımacılık Mühendislik, Çevre Teknolojisi ve Yönetimi, vb.

Uluslararası öğrenciler için Bach Khoa lisans derecesi sunmaktadır

DÜNYADA BAĞLANTILAR

HCMUT - Bach Khoa, Queensland Üniversitesi (Avustralya), Adelaide Üniversitesi (Avustralya), University of Technology Sydney (Avustralya), Macquarie Üniversitesi (Avustralya), Griffith Üniversitesi (Avustralya) gibi dünyadaki saygın üniversitelerle işbirliği yapmaktadır. , Illinois Üniversitesi, Urbana Champaign (ABD), University of Illinois, Springfield (ABD), Amerika Birleşik Devletleri Katolik Üniversitesi (ABD), Rutgers Üniversitesi (ABD), Nagaoka Teknoloji Üniversitesi (Japonya), Kanazawa Üniversitesi (Japonya), vb.

Bu nedenle, öğrenciler ortak üniversiteler tarafından verilen lisans derecesi için ortak üniversitelere geçiş yapma fırsatına sahiptir; en fazla 02 yarıyılda akademik ya da kültürel programların değiş tokuşu.

HCMUT - BACH KHOA'DA HOŞGELDİNİZ!

Ho Chi Minh şehrinin banliyösünde (Campus 2) HCMUT - Bach Khoa Kampüsü Ana Binası (H6 Binası)

HCMUT Bach Khoa Yurdu gece

Kampüs 2'de bölgesel standart kompleks stadyum.
İletişim detayları:
Email: admission@oisp.edu.vn
WhatsApp Numarası: 84 8 9916 9961
Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Konumlar

Ho Şi Min Şehri

Bach Khoa University (BKU)

Address
Ho Chi Minh City University of Technology
268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10

Ho Şi Min Şehri, Ho Şi Min Şehri, Vietnam
Telefon
+84 8 7300 4183