Resmi açıklamayı okuyun

Tokai Üniversitesi 1955 AD kuruluşundan bu yana, bu Taichung Xitun Bölge Tatu Dağları, kültürel harmanı, çalışma, açık görüşlü ve sahip güzel bir kampüste yer alır. Okul şimdi dokuz yüksekokul, 14 Doktora (bağımsız bir araştırma enstitüsü, on dört Lisans Programı dahil) 35 master sınıfları gelen otuz dört Bölümüne sahiptir. Sağlanan Sanat, Bilim, Mühendislik, İşletme Yönetimi, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Ziraat Fakültesi, yaratıcı tasarım ve Sanat Üniversite Hukuk Fakültesi ve Uluslararası ve diğer dokuz kolej Okulu, tam zamanlı öğretmenlere göre yaklaşık yedi bin öğrenci ㄧ vardır 500 kişi (öğretmen,% 88 veya daha fazla yardımcı doçent), geniş 1333096 metrekarelik okul arazisi, ortalama öğretmen ve öğrencilerin yaşam alanı ve ülkenin önde okullarda öğrenim paylaşabilirsiniz. Tokai Üniversitesi, sadece değerlendirme ve şirket üst sık mezunlarının araştırılmasında, Milli Eğitim Bakanlığı, optimum okul, daha sürekli yıl Milli Eğitim Bakanlığı "ödülünü Üniversite yorumu genel okul geliştirme projelerinde ödül özel Okullar vermeye devam etmektedir mükemmellik okulu ve genel okul gelişimini öğretim peşinde gösteren Mükemmellik planı "sübvansiyon öğretim tanınması için uygundur.

Tokai University ülkenin ilk ve ortaöğretim, üniversite Enstitüsü doktora eğitimi Akademisi, ilk "genel eğitim", "emek eğitim" sistemi de kurucusu hem tamamlamak için anaokulları, ilköğretim, yalnızca bir için, şimdi haline gelmiştir üniversite nesnelerden öğrenmek, madencilik açık çerçeve ekranı kütüphane aynı zamanda ulusal emsal açtı.

Donghai okul sahnesi, çok ve geniş bilinen mimar IM Pei, Bay Chen Kuan o Church (Luce Şapel), SANAT ağaçlı cadde, zarif Doğu Gölü Jing Yi antik avlu derslik ima tasarlamak için onun yolu da dahil olmak üzere bina, sessiz geniş çiftlikler ... vb, öğretim ve araştırma için iyi bir ortam sağlamak için.

Hıristiyan ruhunun Doğu Çin Denizi kurucu devamında ek olarak Cumhurbaşkanları., Ve yeterince yaşam boyu öğrenme gelecekteki sorunlara yanıt bir yetiştirmek için eğitim felsefesini, "bütünsel eğitim" okul özelliklerini uygulamak değil, aynı zamanda aktif olarak üç alanda eğitim, akademik ve hizmetlerin gelişmesini teşvik, derinleştirmek kişi. Doğu Çin Denizi tüm insanlar uzmanlık bağımsız düşünme, problem çözme ve iletişim ve koordinasyonu, kendine güven yeteneğine sahip ve mezunların ürün ve sosyal bakım doğru çalışması üzerinde sorumlu ve zengin kültürel okuryazarlık, "olmayı kalmamış olsun. Sonuç olarak, Tokai Üniversitesi Fen Araştırması Değerlendirme ve en iyileri arasında kurumsal sık ve Milli Eğitim Bakanlığı okul projesi yorumu optimum okulun genel gelişiminde ödül özel Okullar sunmaya devam etmektedir.

Tokai Üniversitesi öğretim ve hizmet odaklı, küçük sınıflarda İngilizce öğretmenliği etkinliği övgü hak sektörleri, Tayvan'ın önde gelen eğitim teşviki, disiplinler arası araştırma merkezleri kurdunuz: Avrupa sosyal-cum-Manager Yaşam Bilim Merkezi ve nanoteknoloji merkezi, cum tropikal ekosistemler biyolojik çeşitlilik Merkezi, yazılım teknolojisi ve Mühendislik Merkezi ... ve etkin uluslararası uygulama ile. Gelecek okul Yükseköğretim çaba Tayvan'ın katkısı, standart olarak sloganı "egzersiz, iman, gerçeği" "öncü ruhu" eğitim, yenilik ve ilerleme, desteklemeye devam edecektir.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Tunghai University

Eğitim Hedefleri: küresel işletmeler ve sanayi kültürel çeşitliliğin ile başa çıkmak için yeteneğini geliştirmek. liberal sanat, Fen ve Mühendislik eğitimi çerçevesinde k ... [+]

Eğitim hedefleri küresel işletmeler ve sanayi kültürel çeşitliliğin ile başa çıkmak için yeteneğini geliştirmek için. liberal sanat, Fen ve Mühendislik eğitimi çerçevesinde karakter gelişimini sağlamaktır. çeşitlendirilmiş bir ortamda kendini ifade etme, iletişim ve güven artırmak için daha fazla akademik çalışma ve mesleki gelişim için küresel rekabet gücünü artırmak için. Çeşitli sosyal, doğal ve yapılı çevrelerin insan kurum, kuruluş, kültürler ve teknolojilerin sürdürülebilirliğini etkileyen kritik faktörleri anlama tren öğrenciler. Temel yeterlilik İş projesi veya sürdürülebilirlik proje analizi. Blingual ve kültürler arası iletişim. takım çalışması. Karizma ve liderlik. Programın Özellikleri Küresel çevre vizyonu ile liderleri yetiştiriyor. politika, bilim ve mühendislik iletişim becerileri merkezli bir İngilizce dil odağı vurgular. eyalet ve ulusal sınırları aşan, ancak aynı zamanda yerel öneme sahip sorunlar üzerinde duruluyor. etkin bir çevre eyleme kaynakları açmak için aramak bilimsel, mühendislik ve politika becerilerini geliştirir. Yurt içi ve yurtdışında yaz Sanayi / yerinde staj olanakları sağlar ve kariyer tavsiyelerde meslek uygulayıcıları davet ediyor. Tasarımlar sadece akşam aktiviteleri ve kulüpleri İngilizce tabanlı. danışmanlık-eller kapsamlı İngilizce öğrenme ortamları ve kurar. onların zorunlu dersler öğrencilere yardımcı olmak için bir tam zamanlı Amerikan Araştırma Görevlisi atar. benzersiz bir all-İngilizce genel eğitim müfredatı öğretti sunuyor. 2 + 2 ve 3 + 2 çift diploma programları sunmak için Avrupa ve Amerika'da ortak okullarla işbirliği yapmaktadır. gelecek Seçenekler ... [-]
Tayvan Nantun Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Tunghai University

özellikleri Dalı: uluslararası bir bakış açısı liderlerini yetiştirmek için müfredat odak uluslararası standartları iş iletişim ve ifade İngilizce becerileri üzerine odak ... [+]

uluslararası yönetim deneyimi Derecesi Uluslararası Liderlik Onur Programı

Benzersiz Uluslararası Koleji Genel Eğitim zorunlu dersler ----- "Uluslararası Liderlik Onur Programı" (GL: Küresel Liderlik Onur Programı)

Uluslararası Liderlik Onur Programı uluslararası bir farkındalık ve öğrencilerin küresel bir vizyon ve uluslararası standartlara geliştirmek için. Akademik, "bilişsel" ve "Vizyon" Tüm çalışma, keşif yoluyla ve tanıdık inşa etmek. Bu nedenle, genel eğitim müfredatı profesörler öğrencilerin önemli bir rol oynamaktadır öğretmek. İngilizce Öğretmenliği GL dersler şunlardır onur:

Küresel Liderlik Onur Programı Dersleri:

Tarihsel Açıdan GL Kişisel Kimlik Kültür & Sanat GL Eğilimler Küresel Ekoloji ve Çevre Değişim GL Eğilimleri İş ve Ticaret GL Eğilimler 21. Yüzyıl için GL Liderlik ve Küresel Vatandaş Özellikler Bölümü uluslararası standartlara ve müfredat odaklı uluslararası bir bakış açısı liderlerini yetiştirmek için iş iletişimi ve ifade İngilizce becerileri üzerinde yoğunlaşırken Amerikan işe tam zamanlı asistan, yardım zorunlu dersler Danışmanlık Esnek vadeli planlama süresi, her yıl düzenli olarak davet edilen yabancı profesörler seçmeli dersler sunuyoruz yabancı öğrencilerin bir yıllık alımı ortak öğretim için Tayvan gelmek ve iş seyahatleri için Yaz kariyer danışmanlığı yardımcı profesyonel bir staj olanakları yurtiçinde ve yurtdışında, sanayi bölünme giriş vardır İngiliz toplumunun Özel tasarım, geceleri güdümlü öğrenme etkinlikleri Tam bir İngilizce öğrenme ortamı ve yaşam koçluğu mekanizması kurulması benzersiz bir all-İngilizce genel eğitim müfredatı Teklif İşbirliği 2 + 2 ve 3 + 2 sistemi ve çift Avrupa ve Amerikan okulları olasılık ... [-]
Tayvan Nantun Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku