Vatel Hotel School Thailand International Hospitality industry

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Kendinizi Dünyaya Açın ve Başarı Hedefleyin!

Tayland'da, Vatel, Tayland'ın en eski ve en prestijli üniversitelerinden biri olan Silpakorn Üniversitesi ile ortaktır. Silpakorn University International College, Silpakorn University'de 2003 yılında, modern toplumun dinamik istihdam talepleriyle başa çıkmak için gereken uygun mesleki becerileri kazandırmak ve böylece öğrencilerin mezun olduklarında başarılı olma olanaklarını arttırmak amacıyla kurulmuştur.

119376_119351_3.jpg

Bu 4 yıllık uluslararası çift diploma programı, öğrencilere küresel çalışma bağlamında kültürlerarası yönetim konularını daha iyi anlama fırsatı sunar :

Dersler İngilizce olarak verilmektedir | Kampüste özel profesyonel eğitim tesisleri (Vatel Restaurant ve Café, gösteri mutfağı, bar, oda bölümü) | Profesyonel deneyim oluşturmak için Fransa'da ve diğer uluslararası yerlerde uluslararası staj | Marco Polo öğrenci değişim programına katılma fırsatı.

Verdiği dersler, akademik teori ve mesleki uygulama arasında doğru dengeye sahiptir.

Teorik açıdan öğrenciler, yönetim tekniklerini, yönetimi, finansı, pazarlamayı ve insan kaynaklarını inceler.

Öğrenciler ayrıca uygulamalı ve mesleki deneyimlerle öğrendiklerini kontrol edebilmeli ve burası Mutfak, Yiyecek ve İçecek, Kat Hizmetleri ve Ön Büro eğitim oturumları için profesyonel eğitim yapılarının mevcut olduğu yerdir.

Bu deneyimi doğrulamak için, öğrenciler her yıl dünyadaki Vatel'in ortak otel zincirlerinden birinde zorunlu bir staj yaparlar.

Otel işletmeciliği işlerinde uygulamalı eğitim için pratik uygulama yapıları.

Vatel Tayland, 2 mutfak ve bir diğer pasta mutfağı dahil olmak üzere endüstri profesyonellerinin gözetimi altında öğrencilerin gerçek yaşamda operasyonel deneyim kazanmaları için okulda iki eğitim merkezine sahiptir:

Vatel Restaurant (50 kişilik)
Açık 11.30 - 2.30 Pazartesi - Cuma

Cafe Vatel (80 kişilik)
7.30 - 3.00 arası açık Pazartesi - Cuma

119377_119349_1.jpg

Neden Vatel ile Çalışmalı?

Uluslararası Otel İşletmeciliği Lisans derecesi ile, uluslararası otelcilik ve turizm endüstrilerinde operasyonel yönetim pozisyonları almaya hak kazanırsınız. Bu 4 yıllık okul döneminde, Vatel öğrencileri:

  • Alanıyla ilgili profesyonel, yasal, ekonomik ve temel dilbilimsel bilgi edinir;
  • Yönetsel teknikleri ve takım lideri becerilerini öğrenir.

Uluslararası misafirperverlik endüstrisindeki gelecekteki bu yöneticiler, müfredat boyunca somut ve operasyonel profesyonel gerçekliklerle mücadele eder:

  • Pratik uygulama haftaları boyunca Vatel'in kafe ve restoranında gerçek müşterileri var, daha yaşlı öğrenciler daha gençleri yönetiyor: hepsi gerçek yönetim koşullarında birlikte çalışıyor.
  • Fransa ve ABD gibi yerlerde 3. yılda yapılan uluslararası staj da dahil olmak üzere her yıl 4/5 yıldızlı otellerde staj yapma becerilerini mükemmelleştiriyorlar.
  • Bu kurslar konukseverlik ve turizm endüstrisindeki profesyonellerin yanı sıra profesörler tarafından verilmektedir.

Diğer Vatel Okullarındaki ödüllü Marco Polo Öğrenci Değişim programına katılma fırsatı.

Tayland'da Eğitim

Tayland, sıcak misafirperverliği (Land of the Smiles) ile ünlüdür ve eğitim için ideal bir yer haline gelmiştir. Vatel, Tayland'ın en eski ve en prestijli üniversitelerinden biri olan Silpakorn Üniversitesi ile ortaktır. Bangkok.

Konumlar

Bangkok

Address
72, CAT Telecom Building, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak,
10500 Bangkok, Tayland