Resmi açıklamayı okuyun

Birleşik Krallık'ın Tarihçesini ve Geleneğini, ABD'nin Gücüyle ve Asya'nın Geleceği ile Birleştirmek

İngiltere'nin Tarihçesini ve Geleneğini Birleşik Devletlerin Gücüyle ve Asya'nın Geleceği ile Birleştirmek İngiltere ve ABD, yüzlerce yıldır ekonomik dünya güce sahiptir. Geçmiş ve günümüz uluslararası ticareti her iki ülkeden de etkilenmiştir ve devam edecektir. Bununla birlikte, hızla büyüyen ekonomiler ve dünya nüfusunun yarısından fazlası ile Asya gelecektir.

Bu yüzden belki de bu üç bölgenin gücünü dört yıllık bir çalışma programına birleştiren gerçekten vizyoner bir program oluşturmak için ABD ve Asya üniversiteleri arasında ortaklık kurdu.

Texas, ABD'deki Lamar Üniversitesi ve Tayland'daki Siam Technology College, Tri-Kıta Diploma Programı ile bunu yaptı.

Birçok kişi, özellikle ABD veya İngiltere'de yurtdışı eğitim görmeyi hayal eder. Amerika ve İngiltere, dünyanın en iyi yüksek eğitim niteliklerinden bazılarını sunmaktadır. Ancak bu kolay değil. Vizeler, dil yeterliliği ve özellikle PARA konularını düşündüğünüzde, ABD veya İngiltere'den bir derece kazanma hayaliniz genellikle kabus haline gelir.

Vizenizi almanın hızlı ve kolaydır ve yaşam maliyeti düşük bir yerde mümkün olan en iyi eğitimi almak harika olmaz mı? Bu başlangıçta okumaya başlamak için TOEFL veya IELTS puanları gerektirmiyor mu? Öğrenim ücretlerinin sizin için uygun olduğu yerlerde: Bir ABD üniversitesi ve Tayland üniversitesi lisans derecesi, ayrıca İngiltere'de ulusal olarak kabul edilen üst düzey yönetim diploması, diğer ABD üniversitelerindeki bir yılın maliyetinin yaklaşık% 10'u kadar kazanıyor mu?

Elbette ki cevap, üçlüden yüksek üniversite nitelikleri elde etmektir: ABD, İngiltere ve Asya Ve yalnızca dört yıllık bir çalışmada. Üçlü Kıdem Diploması Programı, üç kıtadaki üniversite koşullarını, en uygun eğitim ücreti ve yaşam maliyetleri ile kazanmanıza olanak tanır. Hayallerinizi yapın ... gerçeklik!

Dünyanın Tek Tri Kıtası Programları

Dünya küçülüyor ve herkes uluslararası dolaşıyor. Aynı programda ABD, İngiltere ve Tayland'dan üç işletme kazanın.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Tri-Continent Degree Programmes @ Siam Technology College

Uluslararası İşletme Yönetimi Lisans: Dünyanın İlk ve Tek Tri Kıta İş derecesi. ABD Mukavemet ve Asya'dır Geleceğin ile İngiltere Tarihi ve Gelenek birleştiren. ... [+]

Birleşik Krallık'ın Tarihçesini ve Geleneğini, ABD'nin Gücüyle ve Asya'nın Geleceği ile birleştirmek

Sadece dört yıllık bir çalışmada, aşağıda belirtilen üç vasıfı elde edin: Teksas, Lamar Üniversitesi'nden Kültürlerarası Liderlik ve İşletme Yönetimi Bölümü'nde dört yıllık lisans derecesi. Lamar Üniversitesi 90 yılı aşkın bir süredir ve Texas State University System'ın bir parçası olup, 15.000'den fazla öğrencisi bulunmaktadır. ABD Eyalet Üniversitesine eşit, 2. sınıf bir üniversitedir.

Siam Technology College'dan Kültürlerarası İşletme Yönetimi'nde dört yıllık lisans derecesi. Asya'da ünlü olan ve Bangkok'ta merkezi bir konuma sahip olan STC, 10.000'i aşkın öğrencisi ve büyümekte olanı ve Yüksek Öğrenim Komisyonu bünyesindeki ilk özel eğitim kurumlarından biridir.... [-]

Tayland Bangkok
Haziran 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku