Raffles Design Institute Riyadh

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Raffles Riyad hakkında

“Küresel yüksek kaliteli eğitim için ailenizi terk etmek zorunda değilsiniz”

Raffles, 1990'dan bu yana Asya Pasifik'te 1. sınıf tasarım lisans ve lisansüstü okulu olmak için uluslararası çapta tanınan, 20.000'den fazla mezun ve bugünkü başvuru sahipleri olan Raffles network uzanımlarıyla dünya çapında ilk 50 tasarım okulundan biri olarak tanınan yüksek kaliteli bir özel eğitim sağlayıcısıdır. Asya Pasifik, Asya, Avustralya genelinde 12 ülkede 29 şehirde 30 kolej

Bu küresel eğitim tecrübesi, 2013 yılında Riyad'da başlayarak, Raffles International Corporation ile Suudi Arabistan'ın önde gelen ve çeşitlendirilmiş girişimlerinden biri olan heyecan verici bir ortak girişim ile Orta Doğu'ya getirildi.

Raffles International Education Corporation Uzmanlığı Riyad'a gelen adaylar, sevdiklerine yakın dururken kazançlarından yararlanabilirler.

ŞİMDİ Riyad “TASARIMCILAR OLMAK”, sunduğumuz şu ana dallardan herhangi birinde en iyi tasarım yaratıcısı olmak için bilgiyi keşfetme, şekillendirme, elde etme, aktarma ve uygulama fırsatı bulmaktadır:

Moda Tasarımı, Takı Tasarımı, Görsel İletişim Tasarımı, Moda Pazarlaması

Raffles'de, bir endüstri ve tasarımcı olarak tasarımlarını, tutkularını arayan ve mükemmelliğe ulaşan yaratıcı birer sanatçı olarak tanıtmayı taahhüt ediyoruz ve Riyad topluluğuna, tasarım kültürünün genel vizyonuna katkıda bulunan yeni bir yetenek üretme dalgası vaadinde bulunuyoruz. 'Suudi Tasarım Merkezi'.

Liderlerini mesleklerine ve topluma sunma amacına hizmet eden Raffles KSA, misyonu ve ekibi, kadın adaylara, Tasarım dünyasında girişimciler ve profesyonel oyuncular olmak için gerekli bilgi ve becerileri sunarak, güçlendirme rolünü vurgulamak için titizlikle çalışmaktadır. global.

Tasarlanmış ve ufukta genişleyen bir ortamın yanı sıra, tam zamanlı bir çalışma ve birleştirilmiş tasarım uluslararası modülleri, çok yönlü bir öğrencinin küresel hareket ve kültüre özgün bir şekilde maruz kalmasıyla elde edilen sonuçların bir yansımasıdır.

Küresel Tanıma

Raffles Design Institute ile çalışmak size uluslararası tanınmış bir nitelik kazandırmaktadır. İleri Diploma veya Diplomanız, Singapur Yüksek Öğrenim (RCHE) Yüksek Okulu ile birlikte verilecek ve ödüllendirilecektir. RCHE, CPE ve EDU TRUST Singapore tarafından tescilli ve onaylanmıştır.

Bilindiği gibi, Singapur'un eğitim standartları dünyanın en yükseklerinde yer almaktadır. İleri Diploması, ayrıca, Singapur, Avustralya, Malezya, İsviçre veya Hindistan gibi bölgelere verilen Raffles International şirketlerinden birinde, bir başka 4 dönem daha okuyarak, çalışmalarınıza devam etmenizi ve bir Lisans Derecesi almanızı sağlayacaktır.

Akreditasyon

Raffles KSA, SAUDI ARABIA ve Orta Doğu'da en yüksek akredite tasarım sertifikalarını sunmaktadır. İleri Diploma derecelerimiz, Singapur Yükseköğrenim Yüksek Okulu (RCHE) ile birlikte teslim edilmekte ve bununla ödüllendirilmektedir.

Yüksek Öğrenimden Raffles College (RCHE), CPE (Özel Eğitim Konseyi) Singapur'da kayıtlı ve EDU TRUST Singapur tarafından akredite edilmiştir.

Vizyon, Misyon, Felsefe

Raffles Design Institute ile çalışmak size uluslararası tanınmış bir nitelik kazandırmaktadır. Dereceniz, CPE ve EDU TRUST tarafından tescilli ve onaylanmış olan Raffles Yüksek Öğrenim Yüksekokulu (RCHE) Singapur ile birlikte teslim edilir. Raffles Riyad'da sekiz dönemlik bir diploma ve Raffles Colleges'de iki dönem Top Up derecesi için eğitim almak, lisans derecenizi tasarımda elde etmenizi sağlayacaktır.

Singapur'un eğitim standartları dünyanın en yükseklerinde kabul edilmektedir. İleri Diploma ve lisans dereceniz, Eğitiminize devam etmenizi ve Singapur'daki Raffles College'da, İngiltere, Singapur, Malezya, Hindistan veya Tayland'daki Chester Üniversitesinde bir iki daha fazla terim okuyarak bir Yüksek Lisans diplomasına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Konumlar

Riyad

Address
Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road
11454 Riyad, Riyad Eyaleti, Suudi Arabistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: