The Faculty of Electrical Engineering and Computer Science - University of Maribor

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi (UM FERI)

Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi (UM FERI), üst düzey teknik bilgileri başarıyla sektöre aktaran, uluslararası kabul görmüş, iddialı bir teknik fakültedir. Yaklaşık 2.000 tam zamanlı öğrencisi, 9.000'den fazla öğrencisi ve yaklaşık 300 doktora derecesi ile Maribor Üniversitesi'nin en büyük fakültesidir. Tezler savundu.

Çalışma Programlarının sürekli geliştirilmesi ve desteklenmesi, yeni sosyal zorlukları, toplumsal ihtiyaçları ve bilimsel ilerlemeyi ele alan dinamik bir süreci temsil etmektedir. Üç döngünün altında uygulanan programlar, yurtiçi ve yurtdışında mükemmel kariyer beklentileri sağlayarak temel bilgi ve ilgili mesleki yeterliliklerin edinilmesini kolaylaştırır.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Fox / Pexels

Lisans (birinci aşama) Programları, öğrencilerin bağımsız problem çözme için gerekli bilgileri edinmelerini sağlayan zorunlu endüstriyel yerleşimi kapsar. Yüksek lisans ve Doktora öğrencileri, FERI'de çalışan uluslararası tanınmış bilim adamları tarafından yürütülen temel ve uygulamalı araştırmalara katılabilirler. Öğrenciler ya uygulamalı eğitim ve erken istihdama odaklanan Mesleki Programlara ya da Yüksek Lisans (ikinci aşama) ve Doktora (üçüncü aşama) Programlarına geçişi kolaylaştıran uluslararası olarak karşılaştırılabilir Akademik Programlara kayıt yaptırabilirler.

Çalışma türünden bağımsız olarak, FERI tarafından yürütülen Programların içeriği, Elektrik Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi, Medya İletişimi, Telekomünikasyon ve Mekatronik alanlarında modern teknolojik gelişimin en popüler disiplinlerini kapsar. FERI, ekonomi ve endüstri ile yakın ilişkilerin öneminin bilincinde olduğundan, işverenlerin gelişim faaliyetleri ve mezunların mesleki yeterliliklerine ilişkin beklentileri hakkında bilgi edinmek için Program Konseylerinin yıllık toplantıları düzenlenmektedir. FERI ayrıca öğrenciler ve öğretim elemanları için çeşitli Değişim Programları aracılığıyla daha geniş uluslararası akademik toplulukla aktif olarak işbirliği yapmaktadır.

Bizimle çalışın!

128479_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

FERI'de eğitim görmek

  • F - Esnek,
  • E - Mükemmel,
  • R - Araştırma odaklı,
  • I - Yenilikçi!

FERI, elinde sadece bir Dereceden daha fazlasına sahip olacağınız bir Derecesi sunar. Slovenya, Avrupa ve dünya çapında istihdam edilebilirliği sağlayan mükemmel bir yaşam fırsatıdır.

Konumlar

Maribor

Address
University of Maribor,
Faculty of Electrical Engineering and Computer Science,
Koroška cesta 46

SI-2000 Maribor, İdari birim Maribor, Slovenya