Raffles Singapore

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1990 yılında Singapur'da ilk kolejini kurmasından bu yana , Raffles 12 ülkede 18 şehirde 19 kolej ve üniversite işletmek üzere büyümüştür.

Esnek okullar arası geçiş şemamız öğrencilerin, Raffles'ın kolej ve üniversiteler ağında eğitim görmelerine, farklı kültürlere dalmalarına ve yurtdışında yaşama deneyimlerini yaşamalarına izin verir.

Raffles'a kayıtlı öğrenciler, sektörle ilgili çok yönlü bir uygulamalı deneyim ile kaliteli bir eğitimden yararlanırlar. Bu onların kariyer fırsatlarını geliştirmelerini sağlar.

Çok uluslu bir ortamda çalışmak, öğrencilerimizin kişisel ağlarını genişletmelerini, uluslararası perspektiflere maruz kalmalarını ve kendi ülkelerinin ötesinde kariyer fırsatlarını büyük ölçüde geliştirmelerini sağlar.

Üstün düşünme süreçlerinin geliştirilmesi, iletişimin ustalığı ve kapsamlı ve etkili çalışma yöntemlerinin edinilmesi yoluyla bütüncül bir eğitimi benimsiyoruz.

Müfredatımız ve pedagojimiz endüstri odaklı ve ilgili olacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerimiz yaratıcılık ile yenilikçilik için yetkilendirilmiştir. Öğrencilerimizin edindikleri beceriler, mesleğin bilgi ve uzmanlığını aşacak ve onları başarıya giden yolda belirleyecektir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz önde gelen eğitim grubu olmaktır.

Görevimiz

Kurumlar ağımızla kaliteli eğitim ve ilgili hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Değerlerimiz ve Kültürümüz

Aşağıdakileri teşvik eden eğitim deneyimleriyle başarılı kariyerlere yol açan bir öğrenim ortamı sağlıyoruz:

  • Sosyal sorumluluk
  • Istihdam edilebilirlik için profesyonel mükemmellik
  • Problem çözme için analitik düşünme
  • İnovasyonu teşvik etmek için yaratıcılık
  • Girişimcilik

Konumlar

Singapur

Address
51 Merchant Rd
058283 Singapur, Singapur