Asian International College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Asya International College (Eski Öğrenme Sermaye Koleji olarak da bilinir), Asya International College öğrenmeye katılımcı bir yaklaşım paylaşmak ve geleceğe hazır olması için ön ve günümüz bilgi ekonomisinde merkezinde olmak isteyen küresel vatandaşların topluma bağlanmak istiyor. Öğrenciler AIC programları sadece 'öğretilen' olması, ancak katılmak ve oluşturmak düşünmek değil katılmak ... AIC fakülte, sadece öğretmek yerine, onlar dinlemek, daha fazlasını yapmak kışkırtmak ve meydan. Onun akredite programlarını sunmaya AIC heyecan verici bir yaklaşım Bilgi Universe at derinden deneyimli eğitim teknolojisi ekipleri tarafından geliştirilen state-of-the-art online teslimat platformlarına fiziksel kuzey-doğu Singapur tesislerinde ve erişimi olan iki dünyanın en iyi birleştiriyor. Bilgi Evren Hakkında Bilgi Universe üzerinde 30.000 eğitim uzmanları istihdam, dünya çapında 3.000'den fazla yerlerde oluşan bir ağ ile önde gelen bir küresel eğitim organizasyonudur. Şirket erken çocukluk, ilköğretim ve ortaöğretim iyi tanınan ve saygın kurumlar aracılığıyla tüm eğitim sektörlerinde mükemmel hizmetler sunan tutkulu eğitimciler, yenilikçi pedagoji, titiz müfredat ve sofistike eğitim teknolojisinin kullanımı ile günde 300.000'den fazla öğrenci hayatını dokunur ve Yüksek öğretim. Asya International College Bilgi Evren ailesinin bir üyesidir. Vizyon, Misyon ve Temel Değerler Görüşümüz Küresel yüksek öğretim ve mesleki gelişim kaliteli yenilikçi programlar sağlanması için kabul edilecektir. Görevimiz Asya International College her zaman en kaliteli ve etik standartları gözlemleyerek, son pedagojileri ve eğitim teknolojilerini kullanarak, başarılı öğretim üyelerinden oluşan bir ekip tarafından kolaylaştırdı üstün programları sunar. Temel değerler Müşteri Odaklılık Biz ilk gelişim ve program ve hizmet standartlarının teslim bizim öğrenenlerin ihtiyaçlarını ve çıkarlarını yerleştirin.

Yenilik Ruhu Biz inovasyon kültürünü ve yaptığımız her şeyde mükemmellik için bir tutku teşvik. Meslek Etiği Yaptığımız tüm en yüksek mesleki ve etik standartlara ulaşma kararlıyız.

Saygı Biz bireysellik, içerme ve kültürel çeşitliliği teşvik ediyoruz.
Sosyal Sorumluluk bizim örgüt içinde sorumluluk ve toplum duygusu güçlü telkin ederek, çevresel ve sosyal yükümlülüklerini yerine.

Konumlar

Singapur

Address
11, Eunos Road 8, #04-01
408601 Singapur, Singapur

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: