Minin University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

üniversite

Kozma Minin (Mininsky Üniversitesi) adını Nizhny Novgorod Devlet Pedagoji Üniversitesi - zengin gelenekleri ile kurum: - mezunlarımız Öğretmenler Enstitüsü Nizhny Novgorod bölgesinde öğretmenlerin 1911, üç-dörtte bu şehirde kurulmuştur. psikologlar ve dilbilimciler, mühendisler ve yöneticiler, sanatçılar ve tasarımcılar - Bizim öğrenciler arasında yanı sıra,.

Bugün Mininsky Üniversitesi aktif çağdaş gereksinimleri ve eğitim standartlarını karşılamak için yaşam boyu öğrenme, bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, sosyal ve ulusal kalkınma gerçek sorunlara cevap için geliştirilmiştir. Biz iddialı projeleri gerçekleştirmek: eğitim kapsamlı bir kalite güvence sisteminin inşaatı, yeni alanlar ve eğitim programları, üniversite bilgisayarlaşma açılması. Uluslararası işbirliği: Şu anda, Üniversite 27 ülkeden gelen öğrenciler var.

Birlikte diğer eğitim kurumları ve araştırma merkezleri, sivil toplum örgütleri ve kurumları ile, biz araştırma faaliyetleri dahil yönetim aktif olan (başta pedagoji, eğitim yönetimi alanında, psikoloji, felsefe uygulanan) sivil farkındalık eğitim merkezi olması ve sosyal girişimler yaratma çalışıyoruz.

Biz bölgesel geliştirmek için her türlü çabayı ve milli eğitim sistemi, uluslararası eğitim sürecinin bir parçası haline yaşam boyu bireyin gelişimini sağlayabilecek kendini ve toplumu, kimliğini anlayan öğretmenin yeni bir tür hazırlamak için yapmak.

Konumlar

Nizhny Novgorod

Minin University

Address
ul. Ulyanova, 1
Nizhny Novgorod, Nizhny Novgorod Oblastı, Rusya
Telefon
+7 831 436-01-94